sondaj cu top five care are si lista cu oameni care ie preferatii in sondaje si top

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

sondaj cu top five care are si lista cu oameni care ie preferatii in sondaje si top

Mesajde SOD » Joi Oct 09, 2003 2:06 pm

cum vaz ca iar a revenit din nou moda cu sondajele si listele de toate neamurile,genurile si tipurile,propun io acumasa ca si cum mi-ar fi venit ideea asta acusa,propun io un soi de sondaj cu lista care sa exprime ceva,orice.ok?

asa ca incep si purced la drum prin a zice cum ca dom'le,io sunt pentru,adica deacord ca sa fie dom'le bine pentru toata lumea.ce?aia de sus n-au furat destul?sa lase dom'le si pe altii ca ne-am saturat de 13 ani.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Oct 09, 2003 2:10 pm

carcodusa? matale bausi in continuare de-aseara si pan acu? fa-ne bre o legenda sa intelegem si noi unde bati...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Oct 09, 2003 2:14 pm

ce nu intelegi bre?eu sunt de acord cum ca moshu e cel mai libertin spirit din toate spiritele libertine din aleea laptelui din galacsia noastra cunoscuta si necunoscuta.intelegi?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Joi Oct 09, 2003 2:15 pm

eo am votat sigur pentru varianta poate ca da.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 09, 2003 2:17 pm

va rog frumos...pe clasa muncitoare cu aberatii d'astea !

multumesc !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori