Comentarii asupra nominalizarilor

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Comentarii asupra nominalizarilor

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 22, 2003 10:27 am

Asta este subiectul unde vom comenta diversele nominalizari.

Am si observat cateva anomalii. Love2Fly a votat-o pe Nanuk pentru ca a vorbit cu ea pe messenger si pentru ca e buna. Acest fapt contravine cu regulamentul postat de Hades. Si mie imi place de Jasmyna ....are niste tzatze superbe. Sa o votez la forumista anului ?

Gabiizzu i acorda 2 p lu' Koala la cel mai sufletist user....desi recunoaste ca Dia este de umplutura pe acest forum. Interesant. :o
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Lun Dec 22, 2003 10:36 am

comform regulilor voturile sunt anulate nu ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Dec 22, 2003 10:40 am

in primul rand nu aveti de ce sa imi anulati votul pt koala deoarece si pentru ca puteam nici sa nu argumentez, deci e ca si cum n-ar fi, deci ramane asa orice ar fi.
in al doilea rand am votat-o desi e APROAPE de umplutura (dar stiti si voi ca moshu citeste printre randuri) si m-a convins ca e sufletista si nu e rautacioasa.

-----

scuze, da nu ma pot abtine: monk... cum iti poti permite sa spui ca ascult Andreea balan? cea mai mare jignire mi-au adus-o! *p
ban general 1 luna!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Lun Dec 22, 2003 10:39 pm

Initial trimis de Wild Rose
Monk - 1p (din partea mea merita mai mult dar din pacate "atat se poate" ..)


asta in domeniu de voturi ca in rest ...
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Lun Dec 22, 2003 11:26 pm

pun pariu k daca nu-l votam io pa gabizu la iuzari(luzari)antipatici nici iel nu ma baga pa mine.Da ce sa-i faci,unii incep sa se simta cul dupa ce-i bagi in seama:D
peseu...nu te obosii sa imi raspunzi precum k tu oricum ma votai shui alea alea k oricum nici io n-o sa ma obosesc sa citesc.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Lun Dec 22, 2003 11:29 pm

bre migule, adica tu ma votezi la useritza importanta a anului shi apoi vii shi tranteshti ca nu ma suportzi ca atare ma altoieshti cu un punt la antipatici. cine dracu' sa va mai intzeleghea shi pe voi mah? :D nu-tz place avataru' meu? scuze, ala cu andreea banica era prea mare. *p

la hades nici nu ma obosesc, ce a scris el acolo eu as numi-o jignire shi ash altoi-o ca atare.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Lun Dec 22, 2003 11:36 pm

Ie alegerea mea(cine dracu ie urata aia din avatar?)...shi de crezi tu k un om antipatic nu poa sa nu fie valoros?Io zic k din contra:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Lun Dec 22, 2003 11:42 pm

apoi afirmatzia de dupa alea 3 punte de suspensie imi e suficienta.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Dec 22, 2003 11:43 pm

:bleah:

-------

monk, da oricum, stiu la ce te referi. iti dau dreptate, dar chiar daca as fi vrut nu as fi avut ce alege. intelegi tu, ca esti baiat cu iq de peste 100. :p

-------

da, asa e moshule *p. eu am 15 ani, sunt o cauza pierduta. tu ai 25, ai timp sa te maturizezi! :o
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 23, 2003 12:32 am

Initial trimis de Eyewitness
mentiuni:
4/ weet-weet- sub nivel
5/ alondra - sub nivel

you pice of shit....;B
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Dec 23, 2003 12:48 am

Initial trimis de n3aGabitz
3.pt. nightwish (din acelasi motiv care l-au votat si cei de mai sus)


Sa il puna cineva la curent pe dactardre al forumului k Nightwish ie fata:o...shi poate il ajuta shi cu gramatica putzin k ie lipsuri mari
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mar Dec 23, 2003 12:55 am

ca de exprimarea de lemn made in cicago, nu mai zicem. moshule, argumentatziile tzi se pare suficient de puternice shi...argumentate? de parca ar mai fi nevoie sa intreb. in fine, altul era comentul meu, deci m-am gandit, m-am tot gandit sa votez la userul al mai important al anului, shi nu iese, nu pot sa fiu obiectiva :D imi cer scuze fatza de cei ce-i voi priva de votul meu da' asta e, doar sa nu iasa fo lutza masculina la numaratoare, in rest, numa' de bine.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Dec 23, 2003 12:59 am

restu impartiti voi...am vot neutru cu respectivele 2 pt si 1 pt.


asta a zis nea gabitz... amu' io vreau locu 2 pt ca sunt cul si locu 3 din acelasi motiv. eu zic ca merge, nu?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mar Dec 23, 2003 1:03 am

io zic ca ai un averisment pentru bagare in seama ... nu uita ca nu suntem pe aberatii !
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

niste gramatica!!!

Mesajde Hades » Mar Dec 23, 2003 1:17 am

se vede Nightwish ca tot varza esti la gramatica, hai sa facem putzina... 'Cel mai antipatic user !', USER hai sa vedem ce gen e... UN user, DOI useri... mama ce descoperire e MASCULIN!!! nu mai mancatzi KKT fiica nu tzine... omu nu a gresit cu nimic!!! si fatza de tine FAH omu asta are FACULTATE, tu ai FAH 2 clase? sau nici pana acolo n-ai ajuns???

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 23, 2003 1:23 am

Domnule Hades,

Daca se poate sa aveti un limbaj mai "adecvat" acestui forum just si perfect :rolleyes: . Daca vrei sa dai clasa raspunde cu inteligentza...".si fatza de tine FAH "....parerea mea e ca doar tarfele de la coltzul strazii si panaramele cu 2 clase au DREPTUL se a fi chemate cu acest apelativ.....
In alta ordine de idei....
Love2Fly a votat-o pe Nanuk pentru ca a vorbit cu ea pe messenger si pentru ca e buna.

Uita-te mai bine...votul e PERFECT legal
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 23, 2003 1:28 am

:love: , te inteleg ! crede-ma ca abia m-am abtinut sa nu o votez pe Jasmine la toate categoriile ! :D

Hades.... :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Dec 23, 2003 1:34 am

moshule, eu zic sa taci ca iti iei avertisment pt un cuvant si 3 puncte de suspensie. norocule e ca cica nu se contorizeaza.
mda, case closed.

in alta ordine de idei cred ca putem inchide topurile dupa 3 zile... crema forumului a votat deja :p . nu? sau imi iau iar avert ca m-am bagat in seama cu subiectu? :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Dec 23, 2003 1:34 am

Ultima oara cand am verificat , subiectul acesta se numea Comentarii asupra nominalizarilor ...
Cu alte cuvinte, nu se analizeaza gramatica userilor ci nominalizarile facute.. got it ?:rolleyes:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde gabuba » Mar Dec 23, 2003 1:39 am

da, corect. zii si tu, eu mi-am primit avert ca am comentat nominalizarea lu nea gabitz. amu' e corect? eu zic ca nu!
in fine, gata, sa ne intoarcem la subiect. le iertam pacatele lui hades si lui monk pen'ca chiar daca-s mozi, is tineri si n-au mintea coapta.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Dec 23, 2003 9:33 am

comentarii:
sunt flatat de faptul ca am primit voturi chiar si la cel mai important user masculin. Ptiu, domne! Heh... necko, merci, dar by the way imi poti da niscaiva puncte si la useru masculin important si minor unde alerg alaturi de monk, decret si hades. In fine, merci oricum , faci cum vrei. :)

ce ma mai surprinde e ca majoritatea voturilor mele sunt frumos argumentate iar la monk am zarit cateva de un 1 p, 2 p in care zicea "il votez pt ca ii fuse adversar lu gabitzu" amu, pe mine de ce nu m-a votat nimeni ca i-am fost adversar lu monk?! *p

mosh, esti admin, ai tot timpul sa iti modifici votul :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 23, 2003 10:00 am

...si tot timpul din lume pentru a modifica voturile celorlaltzi *p

-----------------

Necko..merci mult ! in sfarsit cineva care stie cum stau treburile ! :o
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

4471

Mesajde baixinho© » Mar Dec 23, 2003 10:23 am

Off topic

As ruga administratorii sa caste ochii mai bine la postul lui Hades in care i se adreseaza lui Nightwish cu fah si sfatuieste, la modul general, ce-i drept (dar trimiterea este evidenta) sa nu se mai manance cacat. postul ala nu este de avertisment?

Hades, daca vrei neaparat sa gasesti greseli de gramatica, intra pe threadul exclusivist al celor care muncesc si o sa faci o intreaga colectie. am stat de doua ori cu tine la aceeasi masa, dar nu voi mai repeta greseala. din acest moment esti un nimic in fata mea. din punctul meu de vedere, a-i spune unei fete "fah" este ca si cum ai ridica mana s-o lovesti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 23, 2003 10:28 am

avem moderatori pe acest forum ! astept decizia lor referitoare la Hades !
Hades a fost scos de la moderarea acestui forum ! limbajul sau a fost urat si sub limita admisa.
moderatori....care e pedeapsa ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mar Dec 23, 2003 1:56 pm

Parca am decis aseara ca o asteptam pe Nightwish...sa ne spuna ea ce "pedeapsa" doreste sa ii aplicam lui Hades... eu zic ca decizia ii apartine!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde gabuba » Mar Dec 23, 2003 2:02 pm

la fel de offtopic precum baixu:

cum pot spune mozii ca decizia ii apartine unui user?! pai asa ramanea forumu fara mozi si stabileau userii ce pedepse primesc inculpatii. eu zic sa faceti un consiliu :rolleyes: sa-i dati un ban de o sapt sau un avert sau ce vrea mushchii vostrii si gata.

regulile sunt pt toti. nu unii sunt scutiti de la judecata, desi probabil ca solutia data de naiti ar fi fost buna ;D (ban pana in 2005) .

ok, scuzati-mi interventia si considerati ca nu am fost.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gaga » Mar Dec 23, 2003 2:43 pm

am un singur comentariu: baicsu are de data asta dreptate, consider atitudinea lui hades marlaneasca, e jignire fara drept de apel si indubitabil postul sau nu face onoare nici unui forum de pe fanclub.ro.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde darkshines » Mar Dec 23, 2003 2:56 pm

hades, pentru comportament si limbaj inadecvat ai avertisment. aici e forum, nu piata de zarzavaturi.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mar Dec 23, 2003 3:44 pm

mai copii, ma facetz sa ma intorc din drum cu valize cu tot. (sa nu-mi purtatzi ghinion) cum adica decizia imi apartzine? ma simt flatata sau nu, las la alegerea voastra. gabitzu a intuit corect, perspicace copile, deshi cam indulgent, ai de la nocturna un punt neoficial pentru cel mai important user minor al anului. :D

io am semnalat problema la cel mai de sus de moshu (care mosh deshi ie shi iel admin nu se oboseshte sa ia o decizie cand vine vorba de jignire, ce incalca graaav regulamentul nou infiintzat, la adresa unora ce nu-s pe lista lui de craciun, asta e!) shi anume xkran, patronu'. xkran probabil e ocupat cu imbodobitul bradului sau i s-a blocat sistemul de primit pemeie. ce are mah? nu-tz merge popupul? vorbeshte cu patronul forumului. :D

parerea mea ca adminii de drept ai fanclubului ar fi trebuit sa se sesizeze din oficiu (!) asha cum au facut-o atat de maiestru pana acum in alte cazuri, fara sa fie trashi de maneca (a se vedea 'zestrea de banuri'). hades e doar un copil, ce se lasa manipulat atat de ushor (de remarcat ca nu e singurul) shi ca atare nu shtie ce zice. oricat ash vrea, imi este imposibil sa ma cobor la nivelul lui grobian shi n-am chef de alte subtilitatz la adresa sa. ca atare, poate c-ar trebui sa-l iert ca tot e perioada cand iertam shi suntem mai buni shi mai frumoshi, nu?
chiar doreatz sa auzitzi decizia mea? penitentza ce se cuvine shi pocaintza, respectiv cenusha-n cap. pentru spalarea rushinii sale shi a obrazului sau shifonat in fatza celorlaltz useri probabil ca sunt suficiente scuzele, pentru mine nu, in fatza mea nici userul Hades shi de asemenea nici pushtiul Hades nu exista. ca atare, nu pot lua in considerare ceva ce nu exista.

hai ca am plecat. sa fitzi sanatoshi!
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

....

Mesajde n3aGabitz » Mar Dec 23, 2003 3:53 pm

probabil ca pe xkran il cam doare in pula de unii dintre voi? v-ati gandit la asta? da da vad...

si acum motivul ptr care am venit sa scriu aici.

sunt curios la ce s-a gandit catharsis cand m-a votat ca cel mai antipatic user. deoarece argumentul lui ca "trag imaginea hh romanesc in jos" nu ii justifica votul. ce legatura are implicarea mea in hip hop cu faptul ca sunt un user aici pe fanclub? cred ca organizatorii acestori topuri ar trebuii sa ia in calcul treaba asta.
cat despre inteligenta mea, nu stiu daca acest personaj de desene animate e in pozitia sa faca vreo afirmatie...please, nici nu are rost sa mai continui.

in raspunsul meu original acestui specimen au fost mai multe kestii dar afcel mesaj mi-a fost sters si nu mutat aici cum au fost si restul de mesaje. deh, asa sunt eu mai special.

PS: inainte sa va dati atat la Hades, aduceti-va aminte cum ati scris si voi pe acest forum la adresa altor membri, si numai mancati atat kkt. sau va e pofta mare acum in pragul sarbatorilor?

mumu
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Următorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron