Cum se poarta fetele cu fanii lor!?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Re: Ei , ei

Mesajde crazzyfan » Mie Mar 12, 2003 12:53 pm

Initial trimis de UnCopilutz
E adevarat , sunt la inceput , nu stiu ele cu ce se mananca , dar o sa ajunga sa nu le mai asculte nimeni , peste cativa ani si or sa cerseasca in genunchi 1 fan 2 . Parerea mea. [/B]



Bre, da' ce destept esti tu! Nu mi s-au parut asa miloage, asa ca vezi-ti mai bine de viata ta si nu-i mai scuipa pe altii!! N-ai sa apuci tu ziua aceea in care sa le vezi pe fete cersind ceva de la cineva.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 12, 2003 8:08 pm

'Bre, da' ce destept esti tu! Nu mi s-au parut asa miloage, asa ca vezi-ti mai bine de viata ta si nu-i mai scuipa pe altii!! N-ai sa apuci tu ziua aceea in care sa le vezi pe fete cersind ceva de la cineva. '
Bai , crazzyfane , dar tu care fanu` lu Talpa Iute esti ma?
Lasa-ma cu povestile astea.
Daca nu i-or cersi , or ramane fara ei.
astea-s TNT
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Mie Mar 12, 2003 10:15 pm

Daca nu i-or cersi , or ramane fara ei.
astea-s TNT [/B][/QUOTE]

Si nu inteleg ce te omoara pe tine grija. Oricum, esti fan TNT, nu-i asa? altfel ce cauti pe fanclub TNT?
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Joi Mar 13, 2003 3:55 pm

Initial trimis de crazzyfan
Daca nu i-or cersi , or ramane fara ei.
astea-s TNT


Si nu inteleg ce te omoara pe tine grija. Oricum, esti fan TNT, nu-i asa? altfel ce cauti pe fanclub TNT? [/B][/QUOTE]

Nu , nu-s fan TNT . Nu ma omor dupa fatutele astea chiar deloc. Ce caut pe fanclub TNT atunci ? Pai sa stii ca am venit aici ca sa imi dau si eu cu parerea si chiar ma oftic cand vine cate unul ca tine sa ma opreasca sa ma exprim. Pentru asta exista moderator. Asa ca fa bine si mai termina ca ... ma obosesti!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Joi Mar 13, 2003 9:50 pm

Initial trimis de UnCopilutz


Nu , nu-s fan TNT . Nu ma omor dupa fatutele astea chiar deloc. Ce caut pe fanclub TNT atunci ? Pai sa stii ca am venit aici ca sa imi dau si eu cu parerea si chiar ma oftic cand vine cate unul ca tine sa ma opreasca sa ma exprim. Pentru asta exista moderator. Asa ca fa bine si mai termina ca ... ma obosesti!


Daca nu esti fan nu prea cred ca ai ce cauta pe fanclub. Sau nu cunosti semnificatia cuvantului FANCLUB.
Iar ca te oftici sa-ti spun drept, ma doare-n cot!
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

1730

Mesajde baixinho© » Vin Mar 14, 2003 10:02 am

Discutia voastra nu are nici o legatura cu titlul threadului, chiar daca a plecat de la un post on-topic. In concluzie, opriti-va!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 19, 2003 3:40 pm

Incerc pe cat posibil sa nu ma mai razboiesc cu baietasul asta , dar oricum , se vede cat sunt de destepti "postatorii" de pe acest forum . Eu intru unde si cand vreau atata timp cat nu am nici un fel de interdictie si o sa postez chiar si pe forum "Dinu iancu Salajanu" , desi daca l-as vedea pe om pe strada i-as da o mama de bataie.
Si , ca sa fiu si on-topic , cum trebuia sa fiu inca de la inceput , vreau sa va intreb pe voi , mari fani ai trupei de fatute TNT , care v-ati mai intalnit cu ele ... sau care ati participat la vreun concert de al lor ... : CUm se poarta ele cu fanii? Ati vazut sa i faca vreunui copil care cerea vreun atuograf ceva mutra si sa se poarte naspa?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde jane doe » Mie Mar 19, 2003 8:56 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Incerc pe cat posibil sa nu ma mai razboiesc cu baietasul asta , dar oricum , se vede cat sunt de destepti "postatorii" de pe acest forum . Eu intru unde si cand vreau atata timp cat nu am nici un fel de interdictie si o sa postez chiar si pe forum "Dinu iancu Salajanu" , desi daca l-as vedea pe om pe strada i-as da o mama de bataie.
Si , ca sa fiu si on-topic , cum trebuia sa fiu inca de la inceput , vreau sa va intreb pe voi , mari fani ai trupei de fatute TNT , care v-ati mai intalnit cu ele ... sau care ati participat la vreun concert de al lor ... : CUm se poarta ele cu fanii? Ati vazut sa i faca vreunui copil care cerea vreun atuograf ceva mutra si sa se poarte naspa?


CORECT!!!!!! Sunt deacord cu tine!
Nici eu nu sunt fan al nimanui, pot chiar sa spun ca sunt ANTIFAN, dar asta nu inseamna ca nu am voie sa-mi dau cu parerea sau sa intru pe forum. Pai ce? aici aveti nevoie doar de pareri pozitive? credeti ca criticile nu ajuta?
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Mie Mar 19, 2003 9:59 pm

Initial trimis de jane doe


CORECT!!!!!! Sunt deacord cu tine!
Nici eu nu sunt fan al nimanui, pot chiar sa spun ca sunt ANTIFAN, dar asta nu inseamna ca nu am voie sa-mi dau cu parerea sau sa intru pe forum. Pai ce? aici aveti nevoie doar de pareri pozitive? credeti ca criticile nu ajuta?


Mie mi se pare normal ca cei care nu sunt fani si AU O PARERE ATAT DE PROASTA DESPRE FETE sa si-o exprime pe barfe on-line, unde exista de asemenea un subiect TNT. Repet, aici este fan club.

si ca sa fiu on topic, fetele sunt foarte prietenoase, dau autografe si fac poze cu toata lumea care le roaga.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

1779

Mesajde baixinho© » Joi Mar 20, 2003 9:49 am

Vad ca nu ne intelegem! Nu mai postati off-topic, chiar daca discutia pleaca de la titlul thread-ului. UnCopilutz - inceputul ultimului tau post de pe acest subiect chiar nu-si avea rostul; jane doe - daca ai fi citit regulamentul inainte sa postezi, ti-ai fi dat seama ca esti off-topic; crazzyfan - doua posturi consecutive laa interval de cinci minute? pai este frumos? lasa ca le-am unit eu!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 1779

Mesajde UnCopilutz » Joi Mar 20, 2003 6:53 pm

Initial trimis de baixinho
Vad ca nu ne intelegem! Nu mai postati off-topic, chiar daca discutia pleaca de la titlul thread-ului. UnCopilutz - inceputul ultimului tau post de pe acest subiect chiar nu-si avea rostul; jane doe - daca ai fi citit regulamentul inainte sa postezi, ti-ai fi dat seama ca esti off-topic; crazzyfan - doua posturi consecutive laa interval de cinci minute? pai este frumos? lasa ca le-am unit eu!

Bine.imi pare rau.faci ce vrei cu subiectul!merci
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Dea » Mar Apr 15, 2003 2:46 pm

Daaaaaaa.....adevarat,ai tot dreptul sa critici,dar atata timp cat o faci argumenteaza-ti punctul de vedere.se vede k habar n-ai despre ce vb...poti sa ne ataci pana la nesfarsit,pacat ca nu rezolvi nimik...asa k iti poti continua monologul mediocru si monoton intr-un loc unde de fapt nu se aduc critici.(dea & tisha)
Dea
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 10, 2003 6:21 pm
Localitate: Bucuresti

Huhuhu

Mesajde UnCopilutz » Mar Apr 15, 2003 7:49 pm

Si cum e , fetelor , va place sa fiti peste tot apreciate si laudate ? Va place sa va faca lumea vant cu ramuri de palmier tot timpul ? Eh ... merita , sa stiti ca merita sa umblati dupa coada vreunui cunoscut din asta din muzica romaneasca daca intr-un sfarsit ajungeti chiar asa...
Si de ce , ma rog , aici nu se critica , aici nu e locul in care se pot face critici ? Eu m-am saturat ca toata lumea sa fie laudata aici . Daca eu nu sunt nici fan Andre , nici fan Tnt , nici fan X ... atunci ar trebui sa ies de pe forum ? Mai lasati-ma domn`le sa imi spun si eu parerea.
In locul vostru incercam eu sa conving lumea ca ma port frumos cu fanii nu sa-i sar in cap unuia care nu v-a vazut niciodata si e curios cum ma port eu cu fanii mei !
Drace...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Huhuhu

Mesajde aspyrin » Mie Apr 16, 2003 9:53 am

Initial trimis de UnCopilutz
Mama prostilor e tot timpul gravida



ideea este ca tu n-ai alta treaba decat sa te razboiesti cu lumea de aici... fii si tu on-topic o data si nu sem ia ia nimeni de tine...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Apr 16, 2003 11:43 am

off-topic:
bah .. damn it .. calm down .. fetele sunt ok !
crazzyfan .. nu trebuie neaparat sa fi fanul une9i formatzii ca sa fi in forum-ul asta. potzi sa fi si anti-fanul unei formatzii sau poti doar sa simpatizezi o formatie.

on-topic:
pai .. nu stiu exact cum se comporta fetele cu fanii lor dar .. ideea e ca-si fac timp si pentru alte chestii in afara de "showbiz" (inregistrari, sedinte-foto, etc). fetele se intereseaza de fanii lor, intrand aici pe forum si raspunzand din cand in cand la mesaje.
orice formatie, orice cantaret are fani pana in momentul in care dispare cu totul de pe piatza muzicala si din lumea show-biz-ului. si .. atata timp cat fetele de la TNT canta, vor avea fani la greu deci .. ;)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

TNT

Mesajde Dan_Bogdana » Joi Apr 17, 2003 10:22 am

Sal...[ca sa fiu dragutza...]
Intradevar Tisha e chiar modesta..i-am trimis un mail shi spre surprinderea mea cea mai mare a fost cand mi-a raspuns[deshi chiar nu ma ashteptam...]
E chiar mai dulce decat credeam...
Asta e!
Dan_Bogdana
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Apr 17, 2003 7:23 am
Localitate: Brashow

Re: TNT

Mesajde bebe22 » Mie Apr 23, 2003 7:24 pm

Initial trimis de Dan_Bogdana
Sal...[ca sa fiu dragutza...]
Intradevar Tisha e chiar modesta..i-am trimis un mail shi spre surprinderea mea cea mai mare a fost cand mi-a raspuns[deshi chiar nu ma ashteptam...]
E chiar mai dulce decat credeam...
Asta e!

Normal, daca ai fost singura care i-ai scris.Peste 1 an n-o sa le mai bage nimeni in seama.
bebe22
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Apr 04, 2003 10:20 pm
Localitate: Acasa

Mesajde OLiX » Vin Apr 25, 2003 2:06 pm

bebe22 de ce esti rautacios ?
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 07, 2003 1:32 pm

nu se mai aude nimeni care a avut de a face cu fetele asa live? zic despre fanii care le cumpara de pe piata si le asculta acasa nu prietenii lor cu care scrumeaza n aceleasi scrumiere.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Dum Dec 07, 2003 3:45 pm

e mai greu acum sa se fi vazut cu cineva... tisha n-a mai iesit din casa de vreo saptamana, ca a avut o gripa supernasola, si se pare ca au luat-o si celelalte fete de la ea.
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Dec 16, 2003 8:35 pm

by the way, care sunt adresele de mail ale fetelor?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Dec 17, 2003 11:59 am

lala@tntonline.ro
dea@tntonline.ro
tisha@tntonline.ro

de precizat ca nici una nu are net acasa, asa ca raspund doar cand trec pe la studio...


Mihai
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mar Dec 23, 2003 6:59 pm

De multa vreme n am auzit de concerte TNT , poate ... or fi fost , deci iertare mi cer , inainte sa termin fraza si astfel nu au cum sa aiba fanii n fata , pentru ca mai inraiti fani ca cei din concerte nu exista.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Dec 26, 2003 12:59 pm

copil al patriei, sa nu-ti fie cu suparare dar... tu ai vreodata ceva de zis? nu de alta , dar te-am cam urmarit si am ajuns la grava conzluzie ca iti place sa iti vezi posturile.
idei penibile, patetice, nimic bun, nimic nou... totul iti demonstreaza capacitatile intelectuale atat de limitate...

in al doilea rand nu mi se pare ca esti buricu show bizz-ului astfel incat sa stii tu tot ce tine de TNT, sau de activitatea concertistica a acestora.

te scalzi intr-o nestiinta totala si cu toate astea faci abuz de dreptul tau la o opinie.
oamenilor atat de mediocrii ca tine ar trebui sa li se refuze acest drept, pentru binele oamenilor normali.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

bai grupul asta mai exista?

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 01, 2004 6:45 am

Careva mia zis ca sa desfiintat.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Ian 01, 2004 7:35 pm

si ce legatura are asta cu fanii lor? adica cu relatia pe care o au ele cu fanii.. anyway, daca gasesti un raspuns in 24 de ore postul ramane unde e, daca nu ... delete.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde aspyrin » Lun Ian 05, 2004 2:11 pm

nu
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Ian 14, 2004 4:38 pm

ba da.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Rugaminte

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 14, 2004 5:37 pm

Gabyzzu te rog , macar tu ca moderator , de cand am vorbit noi si am stabilit unele lucruri , hai sa nu mai raspundem prin "Da/Nu" daca e sa postam un mesaj sa fie mai concludent !
Mihai-MOF la fel !
*Avertisment : Mihai-MOF
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 4:49 pm

bai nu va mai certati ...asta e fiecare cu parera lui :))))))
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori