Tisha - atacata de un necunoscut

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Tisha - atacata de un necunoscut

Mesajde aspyrin » Mie Mar 10, 2004 9:36 pm

Bruneta trupei TNT, Tisha, a fost atacata chiar de 8 martie, in scara blocului in care locuieste, de un necunoscut. „Coborasem sa fac niste cumparaturi la magazinul din colt si, cand m-am intors, un tip a sarit la mine, m-a strans de gat si a inceput sa strige sa-i dau telefonul si banii. Am incercat sa-l lovesc, dar n-am reusit si nici nu mai puteam sa respir. Am avut mare noroc de un vecin de-al meu care a sarit sa ma ajute“. Tisha locuieste intr-un bloc cu patru etaje din apropierea Pietei Rosetti, intr-o zona circulata a Capitalei si era doar ora 17.30 cand s-a petrecut incidentul. Individul care a atacat-o avea o constitutie atletica, dar a dat imediat inapoi cand a intervenit vecinul. „Eram foarte nervoasa si cred ca l-am lovit si eu de cateva ori. Tipul a luat-o imediat la fuga, inainte sa-mi anunt familia. Dupa ochii injectati si dupa felul cum vorbea sunt 100% convinsa ca era drogat“, a povestit Tisha speriata. (sursa - Ziarul)
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Mar 10, 2004 9:45 pm

o fi fost cu adresa sau doar un atac la intamplare?
pt ca daca avea ceva cu ea, ii trebe un bodiguard sau un prieten solid
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

anna_ioana

Mesajde anna_ioana » Vin Mar 12, 2004 8:54 am

da are dreptate pentru ca lumea din ziua de azi e foarte rea ... shi nu stie alteceva decat sa faca ca in cazul tishei!
sfatul meu este sa nu ramana niciodata singura ,ca drogatul acela poate oricand sa o mai atce si poate sa sa o urmareasca asa ca daca are un prieten mai solid parereaa mea e sa o insoteasca in tot locul ca e periculos...

atat
aveam de zis
;v
anna_ioana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 8:09 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Dum Mar 21, 2004 6:59 pm

Nu cred ca Tisha este prea cunoscuta printre drogati, cum nici lumea buna nu a mai auzit de Tnt si deci nici de ea de atata vreme si nu a mai vazut o nicaieri ca sa o tina minte . Toti avem ghinioane ,precum norocul ne poate paste oricand.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Vin Iun 25, 2004 2:18 am

mi-a parut rau cand am auzit faza asta. mi-a povestit mama, ca eu nu prea ma uit la tv si nici nu citesc presa...
Aiana este o persoana deosebita si mi se pare ingrozitor ce i s-a intamplat... Probabil ca acum si-a revenit, a trecut ceva timp de la incident... Sper ca e ok si ca se descurca bine la BAC. Eu ii urez multa bafta si sa aiba mare grija de ea (nenea ghiduc, esti si tu vizat in legatura cu protectia fetei! ;D ).
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Vin Iun 25, 2004 1:01 pm

mai, acu' nu pot sa stau chiar tot timpul cu ele... pana la urma e bine ca s-a terminat cu bine... si sa stii ca am grija sa o duc pana acasa, cand are treaba cu trupa pana tarziu
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Iun 25, 2004 1:21 pm

Aiana ie numele ei? De ce origine ie?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Vin Iun 25, 2004 3:19 pm

Nu are o origine anume... e un nume inventat de parinti. Am cautat si pe net si n-am gasit pe nimeni cu numele asta. Pe fata lui Cosmin Cernat o cheama Ayana, dar e cu y...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am


Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron