Vechea formula TNT sau noua?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Vechea formula TNT sau noua?

Mesajde AnDrEi » Mar Mar 15, 2005 9:19 pm

Ce parere aveti de vechea formula TNT si anume:
1) Aiana Alexandra ( Tisha )
2) Andreea ( Dea )
3) Laura ( Lala )
sau .. de noua formula .. Lala + 2 fete ( nu le stiu inca numele )
Astept parerile voastre, credetzi ca vor aborda acelashi gen de muzica? vor fi la fel? vor avea mai mult/putzin succes?
Multumesc!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Mar 15, 2005 10:14 pm

AnDrEi, intri de atata timp pe forumul asta si tot nu ai priceput ca primul post al uui thread nou trebuie sa contina parerea celui care deschide subiectul de discutii?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 16, 2005 3:04 pm

heh,Andrei,esti un moderator simpatic!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mie Mar 16, 2005 7:22 pm

Tzin sa imi cer scuze baixinho , am cam uitat , vreme multa de cand nu am mai postat ceva pe aici , asta e .. acum ca am revenit .. ce pot sa va spun .. eu cred ca noua formula va da o noua fatza trupei , daca ele vor aborda alt gen de muzica, ar fi si mai bine deoarece cu ce au facut s-a vazut.. o trupa care a inceput si a terminat la fel de repede, fara sa ne dam seama mai exact ce inseamna TNT , yeah eu cred ca intr`o noua formula vor avea mai mult succes, tot ceea ce acum ar conta ar fi stilul abordat si intrarea pe care o vor avea , sa nu fie ceva de genu " hi-q le-au cunoscut , le-au facut trupa si sunt pe piatza "
Thnx
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori