Ce parere aveti despre noua trupa de fete TNT?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 12:52 pm

3 fete cucuiete .. lic33ne .. par ok .. suna bine .. uun nou proiect dee succes semnat Marius Moga
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Lun Mar 03, 2003 10:49 pm

Nu sunt fana, dar imi plac fetele de la TNT. Sunt cool si canta bine.
Voua care din ele va place cel mai mult? Mie, personal, imi place Lala.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

parerea mea...

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Mar 04, 2003 11:29 pm

Initial trimis de DE3A
Nu sunt fana, dar imi plac fetele de la TNT. Sunt cool si canta bine.
Voua care din ele va place cel mai mult? Mie, personal, imi place Lala.


hmz.. interesant .. deshi la prima vedere pareai a fi o fana 100% DEA! asta dupa nik ... dar vad k m-am inshelat :)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

UaU

Mesajde JusT » Mie Mar 05, 2003 4:41 am

Poveste:), din intamplare la ultimul mission am cunoscut-o pe Andrea bineinteles nestiind cine e :D , dupa care la cateva zile a urmat Space unde am intalnit-o si acolo impreuna cu Aiana. A ramas putin uimita pt ca mi-a spus ca a avut o presimtire ca o sa vin; a 2 zi ne-am intalnit si..... printre care m-a intrebat daca ma uit la tv :) raspuns: "da ma uit cand m-ai am timp" intrebare:" de ce?" raspuns: "ai auzit de TnT ani de liceu?" me raspuns: "da imi place Why?" .... "ce parere ai de roscata?'' me: " e buna" :))) Urmare: EU SUNT ROSCATA!!! mda... si cam atat va pot povesti pt ca urmeaza este personal . Cert este ca ma simt bine in prezenta lor (Andrea, Aiana) in curand o sa o cunosc si pe Laura(Lala)!!

that's all for the moment mai mult nu pot sa vb ><:p
For more information "ALT F4"!!
JusT
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Mar 03, 2003 3:34 pm
Localitate: With Dea!

Mesajde OLiX » Mie Mar 05, 2003 3:02 pm

JusT .. nice story .. ce sa zic .. mi se pare ok .. adica super-de treaba Andreea .. Daca ar fi avut fitze sau ceva de genu`nici macar nu ar fi vorbit cu tine sau .. stiu eu .. te-ar fi luat asa .. peste picior. Dar .. din cate ai povestit tu .. tipa pare foarte sociabila si e ok atunci.
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Mie Mar 05, 2003 3:25 pm

Initial trimis de OLiX
JusT .. nice story .. ce sa zic .. mi se pare ok .. adica super-de treaba Andreea .. Daca ar fi avut fitze sau ceva de genu`nici macar nu ar fi vorbit cu tine sau .. stiu eu .. te-ar fi luat asa .. peste picior. Dar .. din cate ai povestit tu .. tipa pare foarte sociabila si e ok atunci.


Am urmarit postarile tale pe forum si am ajuns la o concluzie: ori nu esti hotarat, ori nu poti sa legi o propozitie. :rolleyes:
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Mar 05, 2003 3:44 pm

off-topic: Pizzi .. hai sa fiu rau .. mesajul tau nu are nika de aface cu forum-ul TNT .. deci .. trebuia sa scri ceva de genu` "off-topic" in fatza .. sau puteai simplu sa-mi dai un PM ! Eu? Chiar daca nu sunt intotdeauna hotarat .. totusi spun ceva .. sau nu?!
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Mar 05, 2003 10:27 pm

Initial trimis de OLiX
JusT .. nice story .. ce sa zic .. mi se pare ok .. adica super-de treaba Andreea .. Daca ar fi avut fitze sau ceva de genu`nici macar nu ar fi vorbit cu tine sau .. stiu eu .. te-ar fi luat asa .. peste picior. Dar .. din cate ai povestit tu .. tipa pare foarte sociabila si e ok atunci.


ok ok totul e okeyu .. pana ajungeti la adevaratul nume a lu` DEA!!!! OK .... pt ultima oara e : ANDREA CU UN SINGUR E!!! :)
UNDAZTOOD?! (n.r. understood) :) No-offense...
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Yeees

Mesajde AnDrEi » Mie Mar 05, 2003 10:36 pm

Mai oameni buni , eu unu ma bucur ca incetu cu incetu fetele se intalnesc cu fanii :-) .. chiar ma bucur .. noah .. atzi vazut si voi ca fetele sunt super de treaba :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mda OFF-TopiC

Mesajde JusT » Joi Mar 06, 2003 6:05 am

Deci ar cam fii de lamurit urmatoarele lucruri :
1.Pizzi sincer nu ma deranjeaza ce ai postat pt ca , ca de obicei pe orice forum exista si O.b-euri aici din pacate esti unul dintre ei,nu am vrut decat sa spun decat ce mi s-a intamplat nu stiu ce concluzie ai tras tu... dhaaa nu ma intereseaza.
Atata timp cat tu ai inteles ce vrea sa spuna OLiX nu vad de ce te legi de modul lui de scriere(brava lui e original) asta nu inseamana neeaparat ca nu stie sa lege o prop., cine stie ce o fii in capul lui dar ideea e ca s-a facut inteles dupa parerea mea.
2. Cum am ajuns in acest forum al trupei ?? Simplu. Am intrebat-o pe Andrea daca au pagina si... mi-a dat-o.De aici totul:i-am spus ca o sa scriu pe forum ce mi s-a intamplat si mi-a raspuns: "k what a F... dar sa nu te sperii pt ca padure fara uscaturi nu exista"(vezi pizzi... etc).
3. AnDrEi daca ai fi citit atent ce am povestit ai fi inteles usor ca nu sunt un fan al acestei formatii; imi plac fetele ca persoane felul cum gandesc...etc. Anyway mie daca Andrea nu imi spune cine e poate nici acum nu stiam ca prietena mea este..cine..este.
4.Da si in seara-dimineatza asta Andrea mi-a facut cunostintza si cu Laura. Unde? In Twice unde a fost prezent si Mita (hi-q) bla bla bla
Cam atat am avut de spus fiecare interpretea-za cum vrea si ce vrea in legatura cu cele spuse!!! AnDrEi no offence!! ><
For more information "ALT F4"!!
JusT
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Mar 03, 2003 3:34 pm
Localitate: With Dea!

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 8:20 am

Pentru Just: loser mai esti omule, rau te mai ataci... ;)
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Joi Mar 06, 2003 12:28 pm

off-topic: Pizzi .. JusT nu s-a atacat ci doar s-a dat cu parerea .
JusT .. nu cred ca AnDrEi se referea neaparat la ce ai scris tu ci se referea asa in general la situatie .. Si ce sa zic .. ma bucur pentru tine ca ai reusit sa o cunosti pe Andrea si pe Laura si pe bajetzii de la Hi-Q.

on-topic: asta de mai sus era jumate on-topic deci nah .. din cate a povestit JusT eu zic ca TNT sunt niste tipe ok .. sociabile si [momentan] fara fitze. Ideea e ca trebuie sa sti si cum sa te portzi cu ele (aici ma refer la vedete in general). Daca esti la subiect si sti ce vrei atunci esti bagat in seama si e ok, daca aberezi aiurea si defapt nu zici nimic concret, cand vorbsti cu ele, te vor ignora si/sau te vor lua la misto. (ex. Andrei Gheorghe) .. Ca sa intzelegetzi de ce am zis asta .. va spun ca vedetele nu-si doresc sa aiba fani .. ci sa aiba prieteni. Un fan care spune "vaaaai sunt fanul vostru, va iubesc, toata camera e plina de postere cu voi" nu lasa nici o impresie, dar un "fan" care spune ceva de genu` "am fost la ultimul vostru concert si mi-a placut ca .. bla bla bla .. dar sa stiti ca au existat si mici probleme .. cum ar fi .. bla bla bla .. pe care ar fi bine sa le remediatzi". Pentru cei care tot nu au inteles cam ce am vrut eu sa zic aici .. mai explic inca o data .. pe intzelesul tuturor: vedetele isi doresc sa primeasca si sfaturi, nu numai laude. PUNCT. GATA. Next forum.
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 9:49 pm

Eu cred ca sunt niste fete cool.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

TNT

Mesajde Dan_Bogdana » Vin Apr 18, 2003 11:15 am

Sal...
Fetele de la TNT sunt super cool...nici nu le-ash putea descrie altfel...defapt nu am cuvinte sa le descriu!
Muzica lor mi se pare super shi melodia "Asta e!" imi place cel mai mult de pe album.
Mi se par originale[mai ales Aiana]shi e clar ca nu au concurentza in muzica romaneasca!!! Sunt unice pe piatza!
Asta e!
Dan_Bogdana
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Apr 17, 2003 7:23 am
Localitate: Brashow

Anterior

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator