Care din cele 3 fete va place mai mult?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Care din cele 3 fete va place mai mult?

Chestionarul s-a închis pe data de Sâm Feb 01, 2003 12:43 am

Dea
10
42%
Lala
3
13%
Tisha
5
21%
Toate 3 , formeaza un "team" de exceptie
6
25%
 
Voturi totale : 24

Care din cele 3 fete va place mai mult?

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 12:42 am

Dea, Lala si Tisha sunt vesele, nebunatice, pline de energie, rebele, frumoase, deschise, iar muzica pe care o canta le seamana perfect.Ce pot sa spun .. toate 3 imi plac.. de ce? :) eeeh tin pentru mine
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

hmz...

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Ian 02, 2003 12:56 am

Mie imi place Dea .. clar :-) ... sa argumentez .. nu shtiu daca pot .. cand o ma uit la ea .. vad fata care mi-ar place sa o am .. look-ul ei e super marpha ... rock asha .. :PP :) TnT rullzzz:)))
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Hmmmmmm

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 1:23 am

Radule .. da da .. ai dreptate.. dar daca Dea este o tipa cu nasu` pe sus ? adik sa aibe aere ? hehehe eu unu am vazut`o live .. dar nu am apucat sa stau de vorba cu ea .. nush .. era Florin ( stii tu ) langa mine .. aaaaaaaaa locu unde m`am intalnit cu ea?La Bucuresti la Sala Polivalenta .. era ultimul concert din turneul Anti-Sida .. , ele au venit insotite de Smiley ( Simplu ) si Marius Moga ( MogaMix ) :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Joi Ian 02, 2003 1:25 am

Am votat cu Dea. Sper ca ea e cea care imi place. Oricum, ca sa fiu sigur, va zic: imi place roscata. Deci daca roscata nu e Dea, scadeti de la ea un vot si puneti-l ei. De ce imi place tocmai ea? Pt ca nu imi plac celelalte si... nu stiu... cred ca are ea ceva ce ma atrage (si aici nu ma refer la chestii platonice de genul "voce"):D
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 1:35 am

genicon da da :D Deea este "roscata" :D ai nimerit.. sper ca de azi sa stii care si cum sunt :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 02, 2003 8:50 pm

Mie imi place de Tisha ca este bruneta. Sunt curios daca are ochii verzi . Poate stie Andrei...caci eu nu imi dau seama din poza.
Mi-ar placea sa intre pe forum . Andrei asa s-a laudat..ca le aduce. Sa vedem ce o sa faca.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Ajutor

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 8:55 pm

Moshule.. eu cred ca Tisha are ochii negrii .. si seama cu fosta mea prietena.. deci.... i love her :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Hera » Joi Ian 02, 2003 9:03 pm

aia care in videoclip sta in mijloc ;n
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Lol

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 9:05 pm

Hera.. care`i aia?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Hera » Joi Ian 02, 2003 9:06 pm

nu stiu cum o keama, cre ca bruneta
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Pai ..

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 9:10 pm

Hera.. daca e aia bruneta .. adik e Tisha .. :-) .. tipa din poza de la logo .. care la fel este tot in mijloc.. si daca iti place de ea ... baga un vot :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Hera » Joi Ian 02, 2003 9:20 pm

hai ca votez . dar cati ani au fetele astea? huh? si recomanda-mi si mie o melodie de-a lor in afara de " ani de liceu " .
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Hmmmmmm

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 9:37 pm

Pai , Dea, Tisha & Lala au 17 ani .. sunt leoaice :-) .. iar ca melodie ti-as putea recomanda ( inafara de "Ani de liceu" )
Fara gheata nu e viata feat. Marius Moga
Marius Moga, Dan Griober / Marius Moga, Dan Badea / Dan Griober
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Ian 02, 2003 9:45 pm

mie imi place Lala deoarece e absolut superba dar mai ales ca eu am o preferinta mai aparte : imi plac blondele!!!
Hera asculta urm piesa de la TNT: " MI-E GREU - o piesa lenta, FA CE VREI"
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Yup

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 9:49 pm

Dap .. am ascultat si eu melodia .. este super.. ce pot sa iti spun .. ma rog.. dar oricum fata de melodia mea de suflet "Dor de tine Dor de noi" ( Hi-Q ) .. nu se compara :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde ballooba » Joi Ian 02, 2003 11:25 pm

Votez cu Dea........
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Sondaj

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 11:48 pm

Hehheeh si Deeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaa conduce :D eu oricum o prefer pe Tisha :p ..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Vin Ian 03, 2003 12:01 am

Lala are un corp superb.....Dea imi aduce mult mult mult aminte de mine!!!! intr-o anumita perioada a vietii mele....Tisha imi place ca e la locul ei :) Sunt simpatice..... in secret tzin cu dea :P
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Supariki ..

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 03, 2003 12:42 am

Pai din cate vad.. fiecare are opinii diferite.. dar niciunu nu a zis "da da formeaza o trupa de exceptie .. " :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Vin Ian 03, 2003 2:56 am

da, sunt o trupa SUPER!!!. sunt dulci si foarte naturale.
si mie imi place Tisha, are ceva special.... la revelion la circ arata BETON!!!
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde KoRn_bitch » Lun Ian 06, 2003 9:46 pm

Mah deci Dea este cea mai dragutza dintre toate .. bruneta nu e cine stie ce iar la blonda mi se par instersante preferintzele ei muzicale ... cica asculta rock (ex: Linkin Park shi Limp Bizkit) shi Christina Aguilera ... mda ... sa se mai cultive putzin ... in orice caz ... o sa aiba succes in continuare ... shi le doresc toate cele bune
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Re: Hmmmmmm

Mesajde Dea » Vin Ian 10, 2003 6:37 pm

Initial trimis de Andrei
Radule .. da da .. ai dreptate.. dar daca Dea este o tipa cu nasu` pe sus ? adik sa aibe aere ? hehehe eu unu am vazut`o live .. dar nu am apucat sa stau de vorba cu ea .. nush .. era Florin ( stii tu ) langa mine .. aaaaaaaaa locu unde m`am intalnit cu ea?La Bucuresti la Sala Polivalenta .. era ultimul concert din turneul Anti-Sida .. , ele au venit insotite de Smiley ( Simplu ) si Marius Moga ( MogaMix ) :D


bai,nu cred k-s cu nasu pe sus.desi las asta s-o spuna altii care ma cunosc...
Dea
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 10, 2003 6:21 pm
Localitate: Bucuresti

da........

Mesajde Dilematica » Sâm Ian 11, 2003 2:12 pm

Pai..cum sa va zic...si mie imi place tot Dea..ma refer la cum arata...privirea aia a ei..nush ce sa zic..are ceva deosebit...e simpatica rau..dar..trebuie sa zic ca nici celelate nu arata prea rau..de fapt sunt dragutze si ele nik de comentat...
Tot ceea ce trebuie sa recunosc e ca..impreuna formeaza o trupa "super de super" si le apreciez mult!
Deci daca tot trebuie sa votez aici..Voi vota cu toate 3..dar..in secret voi tine cu Dea ...ca am o slabiciune..(nu intelegetzi gresit!Sunt...very straight!!!!..:PPP)
....si...GATA!!!
~Viatza e o continua dilema..nu stii cand sa optezi spre un lucru sau altul..si de fiecare data speri sa faci alegerea cea buna...Chiar si asa invatza sa ieshi din situatziile dificile cu zambetul pe buze pt ca altzii sa nu creada ca suferi...Astfel itzi va fi mai simplu!!~:)
It's curious,it's scandalous,do't be so furious,Life is bad joke don't take it serious,When i feel myself doublecrossed,no loss,Nothing can make me swollow my words...
Dilematica
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:57 pm
Localitate: .::>Bacau<::.

Mesajde Ayrton » Lun Ian 20, 2003 4:42 pm

Am votat cu Lala... adica sper sa fi votat cu blonda, ca e singura draguta... celelalte doua sunt urate si nashpa... imi pare rau daca am jignit pe cele ce au zis ca seamana cu vreuna din astea doua, dar asta e parerea mea...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

GO DEA GO

Mesajde Fr|Tz » Joi Ian 30, 2003 9:32 pm

Dea e No.1
Fetelor nu fitzi geloase pe ea chiar daca conduce detashat
sa shtitzi ca nu are nimik special doar e roshkata are oki albashtrii si un zimbet .... dulce :DD
Lala si Tish 'gusturile nu se discuta'
sau ... cine shtie :PP
Fr|Tz
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Ian 30, 2003 8:43 pm
Localitate: Bucuresti-Romania

Mesajde Titina » Vin Ian 31, 2003 4:34 pm

DEA.Celelalte doua nu prea-mi plac...Dea e mai la moda.Parul ei e foarte mishto,etc.
PS:Dea shi Tisha nu cred in Dumnezeu,...ca sa vezi ce chestie!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Help :)

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 31, 2003 5:32 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
DEA.Celelalte doua nu prea-mi plac...Dea e mai la moda.Parul ei e foarte mishto,etc.
PS:Dea shi Tisha nu cred in Dumnezeu,...ca sa vezi ce chestie!


X-Tina Aguilera , hai sa iti spun .. Dea doar ca imagine scenica poarta parul asa ;p :D ... in rest .. e o tipa super normala .. bine ca are piercing in limba .. it`s her own problem :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

tisha rules!!

Mesajde shokata » Vin Ian 31, 2003 8:55 pm

sal.pai uite mie imi plece tisha.este super de treaba.adica eu vb cu ea prin mail si se vede ca nu scrie altcineva.si in plus faptul ca incearca sa vb cu fani mi se pare de admirat.la ea imi place ca mai la locul ei.dea mi se pare draguta si nebunatica..si lala e ok:))dar tisha imi place cel mai mult:))}{
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Re: Help :)

Mesajde Titina » Vin Ian 31, 2003 9:56 pm

Initial trimis de AnDrEi


[B] X-Tina Aguilera
, hai sa iti spun .. Dea doar ca imagine scenica poarta parul asa ;p :D ... in rest .. e o tipa super normala .. bine ca are piercing in limba .. it`s her own problem :-) [/B]

Shtiu mah,ca doar am vazut-o shi eu cu par normal.
Shi care-i treaba ca are piercing in limba?Ai ceva impotriva?!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Nope

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 01, 2003 10:48 am

Initial trimis de X-Tina Aguilera

Shtiu mah,ca doar am vazut-o shi eu cu par normal.
Shi care-i treaba ca are piercing in limba?Ai ceva impotriva?!

Pai nu am nimik impotriva .. este problema ei .. si pe mine m`ar tenta sa imi fac piercing like Tisha in spranceana .. dar sa vedem .. ce va fi va fi :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator