Noutati

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Apariti in presa / mass media

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 02, 2003 1:08 am

Numarul din 12 decembrie al revistei "Bravo" scrie despre TNT. Revista "Bravo" este partenerul media care a sprijinit lansarea albumului Exploziv! si a trupei TNT. Le veti vedea pe fete si in viitorul numar, pe coperta.
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

"Ani de liceu 2002" - locul 5 in Top 30 Airplay

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 07, 2003 1:54 pm

In saptamana 30 decembrie - 5 ianuarie, piesa fetelor de la TNT a fost una dintre cele mai difuzate la ProFM. "Ani de liceu 2002" este in acest moment pe locul 5 in Top 30 Airplay.
@http://www.tntonline.ro
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

bravo bravissimo

Mesajde shokata » Dum Ian 19, 2003 9:28 pm

astazi...19 ianuarie..fetele de la tnt au fost la bravo bravissimo.au fost super.cine le-a vazut ma intelege.}{
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Aparitie

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 21, 2003 11:55 am

Duminica 19 Ianuarie 2003 fetele au fost la un post de Radio .. sincer sa fiu am uitat cum se numea :( dar poate ne va spune Mihai Ghiduc ( Mihai-Mof ) mai multe despre asta :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Aparitie

Mesajde aspyrin » Mar Ian 21, 2003 9:45 pm

Initial trimis de Andrei
Duminica 19 Ianuarie 2003 fetele au fost la un post de Radio .. sincer sa fiu am uitat cum se numea :( dar poate ne va spune Mihai Ghiduc ( Mihai-Mof ) mai multe despre asta :-)



La Radio Romania Tineret
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

POPCORN

Mesajde aspyrin » Mar Ian 21, 2003 9:46 pm

Astazi au aparut in Popcorn, la rubrica debut... Iar Dea e pe coperta, in primul O, din popcorn :)
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Yea Yea

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 22, 2003 9:17 am

Mihai , multumesc mult pentru detalii .. acum ce pot sa va spun .. am o nedumerire .. de ce a aparut doar Dea si nu toate fetele? :-(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

tvmania

Mesajde shokata » Sâm Ian 25, 2003 11:41 am

sal.in urmatorul nr din tvmania vor aparea tnt.:))
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Mesajde aspyrin » Joi Ian 30, 2003 1:21 pm

au aparut luni in TVmania si lunea viitoare o sa le vedeti in acasa magazin
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Noutate

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 7:39 pm

Siteul oficial al trupei TNT http://www.tntonline.ro va suferi ceva modificari si anume se va face un update ( Mihai Ghiduc este vinovatul :D ) .. se va adauga un link special fancluburilo`r :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Fetele de la TNT au dansat pe masã :-)

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 31, 2003 11:28 am

Casa de productie Mof Records a decis ca in fiecare zi de miercuri sí£ organizeze o petrecere, in clubul Twice, pentru vedetele din ograda lor. La primul chef de acest gen au fost: Paula Seling, Hi-Q, Akcent, Simplu si mai „proaspeteleâ€Â
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Sâm Feb 08, 2003 1:30 am

Am citit acum pe site-ul tntonline.ro ca fetele suny invitate sambata seara la Acasa TV la Povestiri adevarate
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde KoRn_bitch » Sâm Feb 08, 2003 11:57 am

Initial trimis de crazzyfan
Am citit acum pe site-ul tntonline.ro ca fetele suny invitate sambata seara la Acasa TV la Povestiri adevarate


Vrei sa spui vineri seara ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Sâm Feb 08, 2003 4:03 pm

Initial trimis de KoRn_bitch


Vrei sa spui vineri seara ...


e sambata, de la 19.30... a fost o neintelegere si pt vreo 3 ore a scris vineri pe site :) sorry
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Le-am vazut,le-am vazut!

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 08, 2003 4:55 pm

Le-am vazut la Atomic azi , sambata ,la K-Lumea,dar au fost cam spalacite.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Le-am vazut,le-am vazut!

Mesajde KoRn_bitch » Sâm Feb 08, 2003 5:28 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Le-am vazut la Atomic azi , sambata ,la K-Lumea,dar au fost cam spalacite.


cam ? aratau k naiba .. scuze ca spun da Lala era groanica pana shi Dea arata naspa ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde ballooba » Dum Feb 09, 2003 1:14 am

Eu le-am vazut acum tarziu la acasa...
Au cantat Asta e
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

TNT la Acasa TV

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 09, 2003 5:26 am

Sambata seara, de la ora 19:30, le`ati putut vedea pe fetele de la TNT, in direct, la Acasa TV. Ele au fost principalele invitate ale emisiunii "PoveStiri adevarate".
Pe site`ul http://www.tntonline.ro a aparut un nou link fancluburi tnt :-) check this out !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Dum Feb 09, 2003 9:57 am

Bah sunt profund dezamagita de prestatia lor de la 'Povestiri adevarate' .. in primul rand ca nu prea stiu sa vorbeasca .. sa se exprime .. ma rog .. poate ca sunt shi la inceput .. iar de dansat nu mai spun ... inteleg ca nu au sincroane and stuff da arata groaznica batzaiala aia a lor ... anyway ... young and inexperienced ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde Myketheone » Dum Feb 09, 2003 12:41 pm

Initial trimis de KoRn_bitch
Bah sunt profund dezamagita de prestatia lor de la 'Povestiri adevarate' .. in primul rand ca nu prea stiu sa vorbeasca .. sa se exprime .. ma rog .. poate ca sunt shi la inceput .. iar de dansat nu mai spun ... inteleg ca nu au sincroane and stuff da arata groaznica batzaiala aia a lor ... anyway ... young and inexperienced ...


Ba sa stii ca mie mi s-a parut ca ar fi fost una din ce le mai reusite emisiuni!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 09, 2003 2:40 pm

Cand le-am vazut la Atomic,sambata , la K-Lumea , pe la sfarsit , le-a intrebat tipa aia daca fac intalniri cu fanii , si au zis ca s-au intalnit cu doi tipi din Bacau . Andrei , sa fi fost si despre tine vorba ?:)
Aratau tare naspa la Atomic,recunosc.Blonda aia nu arata bine niciunde,recunoasteti?
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 09, 2003 3:35 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Cand le-am vazut la Atomic,sambata , la K-Lumea , pe la sfarsit , le-a intrebat tipa aia daca fac intalniri cu fanii , si au zis ca s-au intalnit cu doi tipi din Bacau . Andrei , sa fi fost si despre tine vorba ?:)
Aratau tare naspa la Atomic,recunosc.Blonda aia nu arata bine niciunde,recunoasteti?

Da .. eram eu si cu un prieten de`al meu .. Rares .. de ce?:) au spus ceva nasol? apropos.. http://www.tntonline.ro vedeti ca pe acolo scrie ceva si despre mine ( fanclubul oficial TNT )
Multumesc
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Dum Feb 09, 2003 5:22 pm

Initial trimis de Myketheone


Ba sa stii ca mie mi s-a parut ca ar fi fost una din ce le mai reusite emisiuni!


Daca asta a fost cea mai reusita emisiune atunci nici nu vreau sa ma gandesc cum au fost restul ... ma rog la Atomic intr`adevar au fost mai rau ... bleah ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Intrebare/Rugaminte

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 09, 2003 5:49 pm

Initial trimis de KoRn_bitch


Daca asta a fost cea mai reusita emisiune atunci nici nu vreau sa ma gandesc cum au fost restul ... ma rog la Atomic intr`adevar au fost mai rau ... bleah ...

KoRn_bitch .. spune`mi mai multe despre aceasta aparitie a fetelor la Atomic :-) Plz!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Dum Feb 09, 2003 7:25 pm

Pai ce sa iti spun .. erau imbracate cu gecile de iarna pe ele :) ... ma rog .. pareau nemachiate shi nu aratau bine ... aveau niste fetze de parca abia atunci se trezisera ... nu am stat sa ascult ce ziceau pt ca nu aveam chef ... anyway ... nu am auzit nimik de tine sau de Rares daca asta te astepti sa zic .. o fi zis ... who knows
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde Myketheone » Dum Feb 09, 2003 9:05 pm

Initial trimis de KoRn_bitch
Pai ce sa iti spun .. erau imbracate cu gecile de iarna pe ele :) ... ma rog .. pareau nemachiate shi nu aratau bine ... aveau niste fetze de parca abia atunci se trezisera ... nu am stat sa ascult ce ziceau pt ca nu aveam chef ... anyway ... nu am auzit nimik de tine sau de Rares daca asta te astepti sa zic .. o fi zis ... who knows


Eu cred ca ai vazut alta emisiune!Nu cred ca era cu fetele de la TNT!Pt ca nici una dintre fete nu a avut geaca!erau intr-un studio!nu afara!Emisiunea a fost considerata si de fate printre cele mai bune!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde KoRn_bitch » Dum Feb 09, 2003 10:18 pm

Bah eu nu am vazut decat o parte din emisiune shi cel putin Lala avea o geaca de iarna pe ea ... asha ca .. thats it ... shi poa` sa zica ele ce or vrea ... normal ca li s`a parut buna emisiunea din moment ce erau ele acolo nu? Ma rog ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Lun Feb 10, 2003 11:06 am

Initial trimis de KoRn_bitch
Bah eu nu am vazut decat o parte din emisiune shi cel putin Lala avea o geaca de iarna pe ea ... asha ca .. thats it ... shi poa` sa zica ele ce or vrea ... normal ca li s`a parut buna emisiunea din moment ce erau ele acolo nu? Ma rog ...


da.. .erau cu gecile... dar ar trebui sa vedeti ce studio au aia de la atomic... e mai frig inauntru decat afara... nu cred ca au auzit de termoficare
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Lun Feb 10, 2003 3:10 pm

La ACASA a fost o emisiune superreusita. Fetele superbe si naturale. Mi-au placut tare mult!
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

atomic si acasa

Mesajde shokata » Lun Feb 10, 2003 7:01 pm

pai..la atomic au fost ok.au mentionat de tien andrei si la atomic si la acasa si la nimic personal.ce nororc pe tine:))in fine au fost misto...nu prea ama ce comenta.da...aveau gecile pe ele.mi-a placut super mult felul cum s-au imbracat la acasa tv,mai ales lala si tisha.cam atat!!:)))
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator