Lala

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Mesajde gabuba » Sâm Iul 26, 2003 2:25 pm

cu corigente la romana, ani de liceeeeuuuu...

andrei e moderator de atata timp si nu a invatzat ca nu se da quote la msg anterior. poate il inveti si pe mihai mof faza asta dupa ce inveti tu.
lalei, transmite-i sa nu mai lase mesaje d-alea jenante la 3 minute. are optiunea 'modifica'.

in rest draga lalo, sa stii ca ai cea mai buna voce din valoroasa trupa TNT, si oricum ce mai conteaza doua trei corigente la profesionala spiru haret unde esti tu, asa-i? numa' de bene!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Grazzia » Joi Iul 31, 2003 5:10 pm

Lala mi se pare o fata foarte simpatica insa nu-mi plce ca atunci cand zambeste parca are ceva ca nu-i place nimic din jurul ei.Adica absolut totul o deranjeaza chiar daca a reusit sa fie admirata de atata lume...In schimb celelalte doua, spre fericire mea :D sunt altfel.Sunt mai dulci (parerea mea) si mai ambitioase decat Lala.
Grazzia
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 31, 2003 5:03 pm
Localitate: Miami

Mesajde aspyrin » Sâm Aug 02, 2003 7:43 pm

Gabyzzu > atitudinea ta critica de pe acest forum a inceput, in mod suspect, cu momentele in care imi dadeai pm apropo de o posibila viitoare cariera muzicala personala a dumitale

pt conformitate tin sa-ti atrag atentia ca am incercat sa-ti raspund la acele mesaje, dar casuta dumitale de mesaje era in permanenta plina

a.. si informeaza-te.. lala nu e la nici un fel de profesionala iar singura ei corigenta este la contabilitate, si aia din vina mea, pt ca am trimis-o la niste emisiuni exact cand trebuia sa o asculte profa si s-a enervat aia
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Aug 02, 2003 9:03 pm

mihai mof, moderator de inalt statut, posibila mea cariera in domeniul muzical oricum nu ar fi avut loc pentru ca nu am de_gand sa ma apuc de cantat din moment ce nu am pregatirea necesara. like tnt says. doar vroiam sa vad ce zici. dupa cate ai observat nu m-a mai interesat subiectul, obsrvand modul de comunicare, astfel lasandu-te in pace.
si inca ceva: atitudinea mea critica a fost si va ramane in functie de momente. daca vrei critic, daca nu, nu. si ce zici cumva ca ale mele critici sunt fara baza?
pai ti-as da si tie referitor la modul in care moderezi, da nu imi pierd eu timpul cu asa ceva.
cat despre lala, nu nega ca e la profesionala spiru haret. sau la croitorie spiru, ceva de genu asta.
sa zici merci ca am zis ceva de vocea ei. :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

2582

Mesajde baixinho© » Dum Aug 03, 2003 7:55 am

foca, selecteaza
Initial trimis de Gabyzzu
doar vroiam sa vad ce zici.

din acest moment, orice discutie pe aceasta tema inceteaza. Gabyzzu, daca te intereseaza reactia oamenilor, fa un studiu in acest sens (iti dau si o idee: injura-i si vezi cum se comporta ulterior).

Initial trimis de Gabyzzu
mihai mof, moderator de inalt statut (...) pai ti-as da si tie referitor la modul in care moderezi

nu este treaba ta motivul pentru care Mihai MOF a ajuns moderator aici (daca, totusi, de macina curiozitatea -> intreaba-l pe Administratorul care l-a numit/pus) si, implicit, nici felul in care modereaza. daca este vreo problema -> fie o rezolvam intre noi, moderatorii de pe acest forum, fie solicitam parerea Administratorilor.

multumesc pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Aug 03, 2003 3:30 pm

1... habar n-ai despre ce este vorba, nici macar nu ai citit cu atentie ce am spus. era vb. de PM-urile lui. despre care oricum nu trebuia sa aduca vorba.
2... tocmai de aia nu i-am dat nici un sfat in legatura cu modul incredibil de perfectionist cu care modereaza pe aici.
3... ca simplu utilizator al forumului am marele tupeu de a cosidera ca mihai mof ar merita un scurt instructaj din partea cuiva, sau pur si simplu sa fie indreptat catre un forum/subiect.
4... am sa tin cont de sfatul tau referitor la studiile ce urmeaza sa le fac cu privire la reactiile oamenilor. (pleonasme? sa zicem ca nu.)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde aspyrin » Dum Aug 03, 2003 7:05 pm

In general am lucruri mai importante in viata decat sa ma cert cu un pusti care n-are alta treaba mai buna. Asa ca ar fi bine sa incetezi aceasta discutie stupida si total in afara subiectului sau o sa incep sa moderez pe aici folosind foate mult tasta Del.
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Aug 05, 2003 12:35 am

oh..
daca aveai altceva mai bun de facut nu deschideai tema. te-ai legat de un post on topic, tu postand total off topic, si deschizand acea discutie imbecila, al carui intiator esti.
(citeste subiectul cu lecitina)
si ai grija cum te exprimi ca nu-mi vorbesti mie ca tzaranului cu jeg sub unghii care striga TNT la concertele acestora. clar?

ar fi trebuit sa moderezi cam de cand ai fost pus in functie.
dar cum baixu se va supara pe mine, te voi lasa sa aberezi (ca doar ai tot dreptu) in continuare.

la revedere si un praz verde.
acesta a fost ultimul meu post pe forumul TNT (fara multumiri si aplauze)*

*doar in cazuri de exceptie va voi mai onora cu prezenta
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

2598

Mesajde baixinho© » Mar Aug 05, 2003 8:19 am

selecteaza, foca
Gabyzzu, ai avertizare, dar cu prima ocazie cand mai intripe acest forum si postezi off-topic iti iei avertisment.

Mihai MOF -> considera subiectul cu sigiliu pe el.

multumesc pentru atentie.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

?

Mesajde AnDrEi » Mie Aug 13, 2003 11:24 am

Initial trimis de Gabyzzu
cu corigente la romana, ani de liceeeeuuuu...

andrei e moderator de atata timp si nu a invatzat ca nu se da quote la msg anterior. poate il inveti si pe mihai mof faza asta dupa ce inveti tu.
lalei, transmite-i sa nu mai lase mesaje d-alea jenante la 3 minute. are optiunea 'modifica'.

in rest draga lalo, sa stii ca ai cea mai buna voce din valoroasa trupa TNT, si oricum ce mai conteaza doua trei corigente la profesionala spiru haret unde esti tu, asa-i? numa' de bene!

Noah bagare`n seama :) , ma Gabyzzu ( Copilu` ) e ultima oara cand te avertizez sa nu mai dai tu lectii altora :) oka? trust me ca e ultima oara
- Laura e mai mare cu 1 anishor .. ia sa va vad cum ii urati LA MULTI ANI ! ( mai bine mai tarziu decat niciodata ) :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron