Lala

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

:)))))

Mesajde shokata » Lun Feb 10, 2003 7:11 pm

cine e tipa.lala nu cred ca e.oricum e reusita.de udne ai pozele astea:)))
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Re: :)))))

Mesajde Myketheone » Lun Feb 10, 2003 9:59 pm

Initial trimis de shokata
cine e tipa.lala nu cred ca e.oricum e reusita.de udne ai pozele astea:)))


Ba e chiar ea!iti spun eu!De unde le am?Pai...fugea un caine cu ele in coada si i le-am furat!:D
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 15, 2003 9:04 pm

Mihai pui poza aia ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Feb 16, 2003 3:50 pm

Mai, imi voi zice si eu parerea. Care nu prea este ea una foarte vasta dar... n-am ce face...
Dupa Dea, cred ca Lala este cea mai tare din trupa. M-am uitat mai atent zilele astea la ea si am observat ca imi place. Si doar asta e unul din motivele succesului, cel putin aici la noi - lookul. Ia ele pot zice ca araa destul de bine (hai ca aici la faza cu "destul de bine" am fost cam rau :))
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

fara cuvinte........

Mesajde usualflow » Lun Feb 17, 2003 6:03 pm

Doamne, cat e de frumoasa fata asta! In poze nu iti dai seama chiar atat de bine....in realitate insa, e superba. imi place mult.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

WaW

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 18, 2003 2:38 pm

Initial trimis de Piciulika
Doamne, cat e de frumoasa fata asta! In poze nu iti dai seama chiar atat de bine....in realitate insa, e superba. imi place mult.

Pikiulika , mi se pare mie sau tu le`ai cunoscut personal pe fete?:) ma rog..eu am tinut sa va anunt ceva.. Laura alias Lala .. s`a indragostit :-) mai multe poate o sa va spuna ea :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: WaW

Mesajde KoRn_bitch » Mar Feb 18, 2003 4:18 pm

Initial trimis de AnDrEi

Laura alias Lala .. s`a indragostit


De cine ? Hmm shi parca avea prieten .... yeah anyway daca tot ai inceput sa zici ceva zi pana la capat ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Re: WaW

Mesajde Myketheone » Mar Feb 18, 2003 9:23 pm

Chiar!De cine?Poate aflam si noi lucruri noi!nu?;D
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Heheh

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 18, 2003 11:23 pm

Initial trimis de Myketheone
Chiar!De cine?Poate aflam si noi lucruri noi!nu?;D

Nu va zic , sunt un rau :p .. it was just a joke .. viata particulara a fetelor nu se prea discuta.. la fel cum nu se discuta nici despre viata particulara a altor vedete :) apropos.. pe voi va intereseaza muzica sau privatul`?:D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Heheh

Mesajde Myketheone » Mie Feb 19, 2003 8:35 am

Initial trimis de AnDrEi

Nu va zic , sunt un rau :p .. it was just a joke .. viata particulara a fetelor nu se prea discuta.. la fel cum nu se discuta nici despre viata particulara a altor vedete :) apropos.. pe voi va intereseaza muzica sau privatul`?:D


Pe mine privatul!Stii tu de ce ma aflu pe acest forum!Si inca ceva!Eu nu le consider vedete pe nici una!+ca nici nu se comporta ca o vedeta nici una dintre ele!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Dap

Mesajde AnDrEi » Mie Feb 19, 2003 2:31 pm

Initial trimis de Myketheone


Pe mine privatul!Stii tu de ce ma aflu pe acest forum!Si inca ceva!Eu nu le consider vedete pe nici una!+ca nici nu se comporta ca o vedeta nici una dintre ele!

Neinteresant ,oricum este un lucru bun ca ele nu se comporta ca niste vedete.. ele se comporta normal ( prietenos ) .. si apropos.. sunt vedete prietene .. asa cred eu :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Dap

Mesajde Myketheone » Mie Feb 19, 2003 6:20 pm

Initial trimis de AnDrEi

Neinteresant ,oricum este un lucru bun ca ele nu se comporta ca niste vedete.. ele se comporta normal ( prietenos ) .. si apropos.. sunt vedete prietene .. asa cred eu :-)

Pai si ce am zis eu ca e rau ca nu se comporta ca niste vedete?Asta vroiam sa zic si eu!ca e bine!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Heheh

Mesajde KoRn_bitch » Mie Feb 19, 2003 7:50 pm

Initial trimis de AnDrEi

Nu va zic , sunt un rau :p .. it was just a joke .. viata particulara a fetelor nu se prea discuta.. la fel cum nu se discuta nici despre viata particulara a altor vedete :) apropos.. pe voi va intereseaza muzica sau privatul`?:D


Daca nu se discuta atunci de ce mai incepi astfel de comentarii ... shi apropo ultimele trei mesaje + asta al meu nu au nimik legat personal de Lala ... lucrurile astea se pot discuta shi pe al thread .. e o zapaceala totala aici .. yeah anyway .. keep up the good work domnule moderator ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde LalaTNT » Mie Feb 19, 2003 8:24 pm

Initial trimis de andon3
da....a fost la mine la bal si am rugat-o sa stau si eu pe un colt la masa ei, si a zis ca nu poate ca tre sa vina prietenul ei .....


bai cred ca nu am fost asa de nepoliticoasa sa nu te las sa te asezi langa mine.......poate m-ai confundat eu asa sper
LalaTNT
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 10, 2003 6:29 pm
Localitate: Bucuresti

Re: :)))))

Mesajde LalaTNT » Mie Feb 19, 2003 8:33 pm

Initial trimis de shokata
cine e tipa.lala nu cred ca e.oricum e reusita.de udne ai pozele astea:)))
iti garantez ca eu sunt pozele sunt facute vara trecuta intr-un studio.......
LalaTNT
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 10, 2003 6:29 pm
Localitate: Bucuresti

Re: fara cuvinte........

Mesajde LalaTNT » Mie Feb 19, 2003 8:40 pm

Initial trimis de Piciulika
Doamne, cat e de frumoasa fata asta! In poze nu iti dai seama chiar atat de bine....in realitate insa, e superba. imi place mult.
imi pare bine ca ma consideri superba ma simt flatata...............................
LalaTNT
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 10, 2003 6:29 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde KoRn_bitch » Mie Feb 19, 2003 9:25 pm

Opa opa penelopa ia uite cine ne onoreaza cu prezenta ... :) ... sa fie chiar Lala de la TNT ??? ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde Myketheone » Mie Feb 19, 2003 10:49 pm

Initial trimis de KoRn_bitch
Opa opa penelopa ia uite cine ne onoreaza cu prezenta ... :) ... sa fie chiar Lala de la TNT ??? ...

E afla ca e chiar ea!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

:))

Mesajde Myketheone » Mie Feb 19, 2003 10:55 pm

Initial trimis de LalaTNT


bai cred ca nu am fost asa de nepoliticoasa sa nu te las sa te asezi langa mine.......poate m-ai confundat eu asa sper


Andon3 este Andrei(nu moderatorul) sa stii!Si facea si el ca de obicei misto!Parca ar fi prima data!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

WaW

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 20, 2003 2:35 pm

Opa .. vad ca au inceput fetele sa ne onoreze cu prezenta.. eu stiu de ce :p , ehhh .. acum eu sper ca si Andrea si Alexandra sa intre .. nu doar Laura :-)
P.S. Myke nu iti fa probleme.. ce nu e bun postat se sterge sau se muta !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

lala

Mesajde shokata » Joi Feb 27, 2003 7:05 pm

sal.wow.ce misto...ca intra si lala.ma bucur ca mi-ai raspuns.asta demonstreaza(cred ca e a 50 oara cand psun)ca voua chiar va pasa de fanii vostrii:))eu ti-am mai trimis un mesaj pe adresa de mail si m-am bucucrat sa vad ca ai raspuns:))te pup.
P.S.dar celelalte fete de ce nu intra?
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Titina » Sâm Mar 08, 2003 11:57 pm

Mie mi se pare Lala cea mai feminina(intelegeti ce vreau sa zic) dintre cele trei.Iar la frumusetze imi plac toate,Lala se afla pe locu' 2.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

1749

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 15, 2003 10:47 pm

De acum inainte, pozele cu Lala vor fi puse pe threadul "Pictures".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Apr 22, 2003 2:52 pm

lala va aparea pe coperta urmatorului nr din cool girl
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 22, 2003 6:49 pm

Initial trimis de Mihai-MOF
lala va aparea pe coperta urmatorului nr din cool girl

Cand va aparea noul nr ? si de ce doar Lala "Laura" ? :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Intrebare

Mesajde aspyrin » Mie Apr 23, 2003 12:34 pm

Initial trimis de AnDrEi

Cand va aparea noul nr ? si de ce doar Lala "Laura" ? :)


a aparut azi. asa e formatul revistei. doar o persoana pe coperta. vor aparea si fetele celelalte...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

sal!

Mesajde artemis » Mie Apr 23, 2003 10:37 pm

am luat revista lala a iesit super pe copert.si in revista fetele "prezinta " moda (tnt fashion).shi au iesit super fetele!
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde kahlan » Vin Apr 25, 2003 11:15 am

au iesit super-mega-marpha fetele in cool girl...dar mi s-au parut cam putine paginile cu ele ...trebiua toata revista....SERIOS!!!!
...and U all think I'm CRAZY(but it feels alright...) :)
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

alta revista!

Mesajde artemis » Vin Apr 25, 2003 10:29 pm

azi mi-am luat popcorn shi ghici mi-a picat fata pe coperta erau tnt shi in revista sunt 2pag.numai cu ele shi un megaposter.au iesit super in poster shi-n revista.chiar ce-ar fi dak era juma' din revista cu ele, mi-ar fi placut mai mult revista! pup ya
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

news news news

Mesajde KoRn_bitch » Sâm Iul 26, 2003 2:09 pm

Hey hey hey .. ieri am avut 'onoarea' sa o cunosc in perosana pe donsoara Zamfir Laura aka Lala. Din punct de vedere al infatisarii sale nu am ce sa ii reprosez .. e foarte frumoasa (tinand cont ca nici nu era machiata) .. de comportat se comporta ca o adolescenta normala (nu are urme de fite sau ceva) ... dar ce am aflat foarte interesant este situatia ei precara la invatatura ... draga noastra 'vedeta' trebuind sa se prezinte la 'olimpiada de toamna' :) .. Ani de liceu ... la la la la ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron