Lala

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Lala

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 08, 2003 3:05 am

ce parere aveti despre ea, ce stiti despre ea.... totul despre Lala!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 08, 2003 12:57 pm

Mie una imi place cel mai mult de Lala cred... (nu ca nu mi-ar place de Dea si de Tisha...) Blonda, ochi albastrii...nice... am vb k ea prin email, pare o pustoaika nebunatica, si in rest nu mai stiu... nu au aparut de mult si cred ca am nevoie de mai mult timp sa-mi creez o parere...:D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

TieNTi

Mesajde valos161 » Mie Ian 08, 2003 1:32 pm

daca tot ne dam cu parerea despre fetele de la TieNTi , hai sa-mi dau si eu parerea: o intrare foarte buna, o reclama si mai buna, o imagine excelenta de liceene rebele, un album foarte comercial, niste impresari capabili in ale muzicii. Dar vine si intrebarea mea acu' , colegi Fan Club-eri, pana cand rezista ele? Sau mai bine zis, credeti ca o sa mai auzim de TieNTi ?
valos161
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Dec 23, 2002 1:38 pm
Localitate: Romania- Bucuresti

Pai...

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 08, 2003 2:26 pm

Lala? Super .. nu am cuvinte..l ii sta bine cu lookul` care si l`a ales.. are o voce bunicica as putea spune.. noah no comments ! Super.. normal.. trebuie sa treaca ceva timp pana sa imi fac o parere .. dar pana acum totul e Okey!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: TieNTi

Mesajde Myketheone » Joi Ian 16, 2003 2:03 pm

Initial trimis de valos161
daca tot ne dam cu parerea despre fetele de la TieNTi , hai sa-mi dau si eu parerea: o intrare foarte buna, o reclama si mai buna, o imagine excelenta de liceene rebele, un album foarte comercial, niste impresari capabili in ale muzicii. Dar vine si intrebarea mea acu' , colegi Fan Club-eri, pana cand rezista ele? Sau mai bine zis, credeti ca o sa mai auzim de TieNTi ?



sigur vom mai auzi!si chiar f. curand!peste numai o luna!adica pe 14 februarie!cica scot un nou videoclip!la piesa "Asta e".
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

TnT

Mesajde MajestiX » Dum Ian 19, 2003 10:19 pm

Lala este o tipa cool si o tipa de gasca...Pe Laura (Lala) o cunosc de ceva timp...si cred ca ea intotdeauna a stiut ce a vrut...!! Kiss u! Robert!
MajestiX
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 19, 2003 9:44 pm
Localitate: ROMANIA / Bucuresti

Mesajde deea » Dum Ian 19, 2003 10:35 pm

lala?oooooooo......e super tareeeeee..........pai...eu corespondez cu ea prin email si miam format o parere destul de buna despre ea adica.........eeeeeee........imi place de ea si chiar ma mir ca a raspuns la mail asta dovedeste ca e o fata cu bunul simt
deea
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2003 10:38 pm
Localitate: tg-jiu

Mesajde deea » Dum Ian 19, 2003 10:42 pm

lala e super eu corespondez cu ea si miam format o parere buna despre ea adica nu orice vedeta raspunde la mail ci un a cu bun simt
Fişiere ataşate
lala.jpg
lala.jpg (73.34 KiB) Vizualizat de 6904 ori
deea
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2003 10:38 pm
Localitate: tg-jiu

Yeah

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 22, 2003 8:50 pm

Pai Lala , impreuna cu Tisha si Dea raspund la mailuri doar cand ajung pe la Mof la studio .. deoarece ele nu au computer acasa.. :-(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yeah

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Ian 22, 2003 9:31 pm

Initial trimis de Andrei
Pai Lala , impreuna cu Tisha si Dea raspund la mailuri doar cand ajung pe la Mof la studio .. deoarece ele nu au computer acasa.. :-(


Da aici ai dreptate ... dar spre deosebire de alte vedete ... kare au computer aks .. shi nu shtiu sa`l deschida .. ele makr inceark sa comunice cu fanii. ... shi asta e bine!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Dap

Mesajde AnDrEi » Dum Ian 26, 2003 2:11 pm

Hai sa va spun ceva .. fetele vor intra in curand si pe mirc pe canalul #TNTonline , vom stabili o zi exacta pe saptamana si nu uitati .. totul va fi EXPLOZIV :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Dum Ian 26, 2003 2:51 pm

De ce se vorbeste despre intrarea fetelor pe mirc shi aparitia urmatorului videoclip pe subiectul "Lala" .. i mean what the hell exista subiecte speciale pt asta shi daca nu exista inca se pot face .. da pe threadu asta ar trebui sa se vb numai despre Lala ... wake up ppl ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Noutate :-)

Mesajde AnDrEi » Lun Ian 27, 2003 5:07 pm

Hai sa va spun ce am aflat .. Laura are computer home si poate intra pe net mai des :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Noutate :-)

Mesajde Myketheone » Lun Ian 27, 2003 11:06 pm

Initial trimis de AnDrEi
Hai sa va spun ce am aflat .. Laura are computer home si poate intra pe net mai des :D


Andrei!nu vreau sa dezamagesc pe nimeni dar cineva mi-a zis ca ai aflat prost!:o
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Help :-)

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 28, 2003 1:55 pm

Mihai , informatia a fost luata de la sursa :-) asa ca .. tu acum nu mai esti cu Lala .. nu mai sunteti impreuna , te inteleg .. dar .. incearca sa fii si tu atfel :-) .. oricum .. Lala doreste foarte mult sa tina legatura cu voi fanii :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde andon3 » Mar Ian 28, 2003 11:14 pm

da....a fost la mine la bal si am rugat-o sa stau si eu pe un colt la masa ei, si a zis ca nu poate ca tre sa vina prietenul ei .....
andon3
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 21, 2003 10:08 pm

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 29, 2003 2:44 pm

Explika mai detaliat te rog :-) .. cand a fost balul tau?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

t.n.t

Mesajde Myketheone » Mie Ian 29, 2003 8:02 pm

:sperm: as avea si eu o intrebare!daca se poate sa aflu ce marca de lenjerie intima poarta fetele,atunci cand sunt in turneu si chiulesc la orele Scumpei si dragei profesoare de Romana :a care m-a rugat sa le intreb sper sa nu luati mesajul ca pe unul obscen,cu toata stima Lil`Hack :D
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

LoL

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 11:51 am

Mihai .. din cate stiu eu .. tu esti sau ai fost prietenul Laurei ( Lala ) si ar cam trebui sa stii ce culoare are lenjeria ei intima.. chiar daca nu ai vazut`o pe ea purtand`o dar macar cand si`a cumparat`o :-) asa ca .. ma rog.. iar la celelalte fete.. ce pot sa iti zic .. ramane sa le intreb in mail :-) daca nu imi voi lua o palma cand o sa ma intalnesc cu ele :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Joi Ian 30, 2003 1:02 pm

lala n-are calc acasa. n-o mai dezlipesc de el cand vine pe la MOF.

:)
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Re: LoL

Mesajde Myketheone » Joi Ian 30, 2003 1:51 pm

Initial trimis de AnDrEi
Mihai .. din cate stiu eu .. tu esti sau ai fost prietenul Laurei ( Lala ) si ar cam trebui sa stii ce culoare are lenjeria ei intima.. chiar daca nu ai vazut`o pe ea purtand`o dar macar cand si`a cumparat`o :-) asa ca .. ma rog.. iar la celelalte fete.. ce pot sa iti zic .. ramane sa le intreb in mail :-) daca nu imi voi lua o palma cand o sa ma intalnesc cu ele :P


Scuze Andrei dar unul dintre cei mai prefacuti priteni ai mei(nu stiu care) a aflat parola de la user-ul meu si a postat acel mesaj pe forum fara ca eu sa stiu!asa ca...iti dai seama ca nu ma apucam sa intreb asta daca nu stiam pe forum nu?
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 7:33 pm

Mihai , neinteresant ..problema ta .. da?data viitoare sa nu se mai intample:-) Eu am dat un raspuns ca atare.. asa..acum ce pot sa va spun ..Mihai Ghiduc merci de informatie , asta inseamna ca Laura m`a mintit ..valeuuuuuuuu ce ii fac :-) .. si inca ceva.. sper sa va mai luatzi un comp la Mof si sa intre si fetele mai des :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

poza

Mesajde Myketheone » Vin Feb 07, 2003 4:39 pm

O paza care mi se pare mai noua!Sau poate ca unii nu o considera chiar poza!
Fişiere ataşate
39.jpg
39.jpg (349.76 KiB) Vizualizat de 6928 ori
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Parere

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 07, 2003 4:53 pm

Initial trimis de Myketheone
O paza care mi se pare mai noua!Sau poate ca unii nu o considera chiar poza!

Mihai .. marfa poza.. chiar imi place.. din cate mi se pare e facuta intr`un studio profesional nu?:) ( deoarece in ochii ei se observa cu o claritate iesita din comun .. umbrelutele .. )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Parere

Mesajde Myketheone » Vin Feb 07, 2003 11:20 pm

Initial trimis de AnDrEi

Mihai .. marfa poza.. chiar imi place.. din cate mi se pare e facuta intr`un studio profesional nu?:) ( deoarece in ochii ei se observa cu o claritate iesita din comun .. umbrelutele .. )


Imi par bine ca ti-a placut Andrei!Si daca chiar ti-a placut probabil ca o sa mai postez una in curand!Asta daca nu cumva nu se supara nimeni pe mine de MOF si daca am voie!Daca Mihai o sa imi dea voie(si poate imi raspunde si mie cu ocazia asta)o sa mai postez una!K?
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Parere

Mesajde aspyrin » Sâm Feb 08, 2003 4:05 pm

Initial trimis de Myketheone


Imi par bine ca ti-a placut Andrei!Si daca chiar ti-a placut probabil ca o sa mai postez una in curand!Asta daca nu cumva nu se supara nimeni pe mine de MOF si daca am voie!Daca Mihai o sa imi dea voie(si poate imi raspunde si mie cu ocazia asta)o sa mai postez una!K?


nu vrei sa mi-o trimiti mie intai?
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Parere

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 09, 2003 5:32 am

Mihai pentru inceput tin sa iti multumesc .. ca te`ai tinut de cuvant si ai facut acel link .. acum in legatura cu acele poze cu Laura .. eu sunt de parere ca daca ele sunt "decente" si cu bun simt .. ar putea fi postate fara o 1000 de intrebari si pareri nu?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Parere

Mesajde Myketheone » Dum Feb 09, 2003 12:39 pm

Initial trimis de Mihai-MOF


nu vrei sa mi-o trimiti mie intai?


Am inteles,sa traiti!Deci o sa ti le trimit tie mai intai iar apoi daca crezi ca e interesanta o postezi tu sau eu!Oricum Laura mi-a spus ce poza sa postez asa ca nu cred ca va fi urata sau indecenta!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Parere

Mesajde aspyrin » Lun Feb 10, 2003 11:08 am

Initial trimis de Myketheone


Am inteles,sa traiti!Deci o sa ti le trimit tie mai intai iar apoi daca crezi ca e interesanta o postezi tu sau eu!Oricum Laura mi-a spus ce poza sa postez asa ca nu cred ca va fi urata sau indecenta!



Am o parere buna despre laura... asa ca nu-mi pun problema ca e o fotografie urata sau indecenta... faceam si eu o gluma
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

k!

Mesajde Myketheone » Lun Feb 10, 2003 1:58 pm

k!Daca nu trebuie sa iti mai trimit tie poza o voi posta chiar acum!
Fişiere ataşate
04.jpg
04.jpg (296.56 KiB) Vizualizat de 6938 ori
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator