Dea

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Dea

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 08, 2003 3:08 am

Dea cea zgomotoasa...asa o stie toata lumea, iar aici o sa vb mai mult despre ea...:D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Neah

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 08, 2003 2:40 pm

Toate sunt zgomotoase.. dar eu sunt curios care a facut primul pas in a alege propunerea lui Moga de a face o trupa :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

aaaaaaaaa

Mesajde Dilematica » Mie Ian 08, 2003 5:56 pm

Pai....ce sa spun..nici mie nu mi se pare ca Deea ar fi cea mai galagioasa..Sunt si eu de-acord ca toate sunt la fel...nu???
Si..plus de asta..si eu sunt tare curioasa pe care a pus Moga ochii prima data...:P..Sa fie bruneta,blonda sau roscata..?
Si ..da,Andrei ai aflat care dintre ele a facut primul pas in acceptarea propunerii lui Moga...hmm....ce sa fac..dar..sunt o fata tare curioasa...;;)
Mai dati si voi raspunsuri pe aici .....Ccciaooooo!!!
Dilematica
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:57 pm
Localitate: .::>Bacau<::.

Re: aaaaaaaaa

Mesajde crazzyfan » Joi Ian 09, 2003 12:07 am

[quote]Initial trimis de Dilematica
[B]Pai....ce sa spun..nici mie nu mi se pare ca Deea ar fi cea mai galagioasa..Sunt si eu de-acord ca toate sunt la fel...nu???
Si..plus de asta..si eu sunt tare curioasa pe care a pus Moga ochii prima data...:P..Sa fie bruneta,blonda sau roscata..?

Am citit intr-un ziar ca pe bruneta.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Jasmine » Joi Ian 09, 2003 11:55 am

Dea invata in liceul rosseti in clasa a 11-a.. in caz ca nu stiati...

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

da?????????????/

Mesajde shokata » Vin Ian 10, 2003 9:59 am

da?nu stiam..daca zicetzi voi...bravo lui...dar sper ca nu o sa facetzi acum mare scandal,nu?sa lasam oamenii in pace ok?nu va suparatzi..ok?diana..zbye
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Heheh

Mesajde AnDrEi » Sâm Ian 11, 2003 4:34 pm

Mercic Andra .. acum aflu si eu unde invata :D thnx .. oricum eu o rog pe shokata sa invete sa tasteze si nu se spune "lui" deoarece aici este vorba de Dea care este fata .. deci "ei" ma rog.. nevermind.. thnx :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Oops.....

Mesajde Dilematica » Sâm Ian 11, 2003 7:35 pm

Andrei..cred ca va trebui sa-i iau apararea Shocatei pentru ca eu cred ca atunci cand a zis "bravo lui!" s-a referit la Moga...asa ca
nu a facut nici un dezacord!..
Nu te supara pe mine ca ii iau apararea ei ..dar in faza asta am dreptate nu?
Oricum stii ca tu esti favoritul meu..heheheh!!!Stiai asta nu?
Dilematica
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:57 pm
Localitate: .::>Bacau<::.

Mesajde crazzyfan » Sâm Ian 11, 2003 11:03 pm

din cele 7 mesaje de aici doar 2 au legatura cu Dea, restul isi au locul in alta parte
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Uffff

Mesajde AnDrEi » Dum Ian 12, 2003 9:37 am

crazzyfun .. te rog mult de tot .. nu te mai baga in seama cu mesaje deoarece sincer iti spun .. sunt altii care observa realitatea.. si uitate mai bine .. ca din toate mesajele postate pe acest subiect ... toate au un punct de plekare "Dea" sau un punt terminal "Dea" si crede`ma ca nu de fiecare data cand postezi un mesaj pe acest subiect trebuie sa vb doar despre Dea .. poti sa mai adaugi in al tau mesaj si alte persoane .. precum am facut eu (MogaMix)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

andrei

Mesajde shokata » Dum Ian 12, 2003 11:30 am

ma intreb ce tzi-am facut eu tie????????????dilematika avea dreptate..vb de marius moga..am zis bravo lui ca a ales-o pe tisha..desi sunt numai zvonuri....oricum nu vreau sa ma cert..ok?sa uitam asta.diana
shokata
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Ian 04, 2003 11:16 am
Localitate: bucuresti

Uff

Mesajde AnDrEi » Dum Ian 12, 2003 7:27 pm

shokata daca am gresit tin sa imi cer scuze.. dar fii si tu putin mai clara/explikita in exprimare.. sorry :-) asa .. ca no comment .. Dea e super super .. marfa marfa.. :-) Kewl Ha?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

dea..

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Ian 15, 2003 5:23 pm

first vreau sa le spun celor kre zic DEEA .. k nu e DEEA ci DEA .. k?!:) :) .. asha acu ce sa spunem despre ea..?! .. nu shtiu .. dupa cum sevede probabil .. e preferata mea .. de aceea mi-am pus shi avatarul care mi l-am pus ... shi ce sa mai zicem .. mie imi place look-ul ei .. shi fata .. shi parul .. shi acu nu shtiu ce fel de suflet are .. dar am timp s`o cunosc:)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Dea...

Mesajde usualflow » Mie Ian 15, 2003 6:39 pm

e frumoasa......:)
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Re: dea..

Mesajde Dilematica » Mie Ian 15, 2003 7:01 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
first vreau sa le spun celor kre zic DEEA .. k nu e DEEA ci DEA .. k?!:) :) .. asha acu ce sa spunem despre ea..?! .. nu shtiu .. dupa cum sevede probabil .. e preferata mea .. de aceea mi-am pus shi avatarul care mi l-am pus ... shi ce sa mai zicem .. mie imi place look-ul ei .. shi fata .. shi parul .. shi acu nu shtiu ce fel de suflet are .. dar am timp s`o cunosc:)

:"...ai dreptate..acum stiu si eu asta...iti multzumesc oricum pt corectare....:p
~Viatza e o continua dilema..nu stii cand sa optezi spre un lucru sau altul..si de fiecare data speri sa faci alegerea cea buna...Chiar si asa invatza sa ieshi din situatziile dificile cu zambetul pe buze pt ca altzii sa nu creada ca suferi...Astfel itzi va fi mai simplu!!~:)
It's curious,it's scandalous,do't be so furious,Life is bad joke don't take it serious,When i feel myself doublecrossed,no loss,Nothing can make me swollow my words...
Dilematica
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:57 pm
Localitate: .::>Bacau<::.

Mesajde Amaterasu » Sâm Ian 18, 2003 7:38 pm

Asa...Dea e cu mine in iceu...nu stiu ce as putea sa va spun despre ea...(mai mult decat ceea ce stiati...)
Mie mi-a placut din prima zi de scoala (adica semestrul trecut)si mi se pare super de treaba...Pe coridor merge cu alte doua fete iar ea e de fiecare data in mijloc(asta nu stiati!)...Iese la fumat impreuna cu ceilalti si nu e ingamfata...E de ttreaba...Mai mult nu stiu...
A...si povestea cu Moga e foarte simpla...Tasha,Dea,club,Moga,Propunere-->TNT!Simplu!
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Noutate :-)

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 21, 2003 11:52 am

Hehehe stiatzi ca Andrea are cercel in limba?:D i love that .. si ca ii place rockul ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

da???

Mesajde Fr|Tz » Joi Ian 30, 2003 10:26 pm

kool zuper kool
vreau sa l vad si io :D
Fr|Tz
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Ian 30, 2003 8:43 pm
Localitate: Bucuresti-Romania

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 31, 2003 12:15 am

Fr|Tz ai sa poti face acest lucru cand o sa o intalnesti face 2 face :-) si ai sa ii zici asa "Scoate limba Scoat limba " :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Dea

Mesajde genicon » Lun Feb 10, 2003 9:34 pm

Nu am mai postat de ceva vreme pe fanclub, si mi-e rusine (dar am avut pcul stricat) Si cum altfel puteam sa revin daca nu postand aici, unde scrie mare "DEA"????:D
Cred ca mai tzine lumea minte ca ea e favorita mea, e preferata mea si, ca o completare - e doar a mea :)
Asa... am vazut-o acum cateva zile pe atomic si mi-a placut f f f f mult de ea, adica a inceput sa imi placa si mai mult. Si stiu ca nu aici ar fi locul in care sa zic asta, dar daca tot am inceput, o sa o zic - tisha cu noua ei tunsoare mi s-a parut super naspa. Parerea mea... :) Oricum, Dea rulz!!!! HEHEHE
Am zis (finally)
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde usualflow » Mie Feb 12, 2003 4:10 pm

genicon, ma uimesti....

dea are ceva inefabil in privire. Iiiiiii like it!:a
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Mie Feb 12, 2003 8:29 pm

Initial trimis de Piciulika
genicon, ma uimesti....

dea are ceva inefabil in privire. Iiiiiii like it!:a


Nu prea imi place sa scriu astfel de mesaje scurte si lipsite de sens, dar acum sunt nevoit: Ce te uimeste la mine, Piciuliko? :) :) :)
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Noutate

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 13, 2003 11:38 am

Am vb cu Dea si era foarte nerabdatoare .. astepta ziua de Vineri 14 Feb 2oo3 ( Ziua Indragostitilor ) cand vor concerta in Dumars :-).. yeaaaaaaaaaaaah cooooooooooool :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Vin Feb 14, 2003 3:28 pm

Dumars? Eu am intels ca in Twice ... oh well ...
Dea shi`a luat zilele trecute o bataie buna cu zapada de la colegii ei din liceu :P ... sau cel putin unii asha se laudau :D
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Re: Dea

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Feb 24, 2003 11:01 pm

Initial trimis de genicon
Nu am mai postat de ceva vreme pe fanclub, si mi-e rusine (dar am avut pcul stricat) Si cum altfel puteam sa revin daca nu postand aici, unde scrie mare "DEA"????:D
Cred ca mai tzine lumea minte ca ea e favorita mea, e preferata mea si, ca o completare - e doar a mea :)
Asa... am vazut-o acum cateva zile pe atomic si mi-a placut f f f f mult de ea, adica a inceput sa imi placa si mai mult. Si stiu ca nu aici ar fi locul in care sa zic asta, dar daca tot am inceput, o sa o zic - tisha cu noua ei tunsoare mi s-a parut super naspa. Parerea mea... :) Oricum, Dea rulz!!!! HEHEHE
Am zis (finally)


hmzzz .. mi se pare mie sau tu eshti km egoist ?!?! ... d c totdeauna DEA a mea ... doar a mea ... la colegii tai de forum nu te gandeshti ?!?! ... ia vezi ...

ai zis!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

E mijto!

Mesajde RalucaB » Joi Feb 27, 2003 3:54 pm

Mi se pare ca e cea mai mijto dintre fetele din formatzye!!
Bine ca shy Lala shy Tisha arata bine!
Zbye!
:o :o :o
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde JusT » Lun Mar 03, 2003 4:49 pm

Dea Rulzzz!!! :N si o noutate pt voi:acum este houseritza :cool: o reprezinta mai mult , deci in concluzie va deveni zgomotoasa!! :bye:
For more information "ALT F4"!!
JusT
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Mar 03, 2003 3:34 pm
Localitate: With Dea!

ups...

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Mar 03, 2003 10:27 pm

Initial trimis de JusT
Dea Rulzzz!!! :N si o noutate pt voi:acum este houseritza :cool: o reprezinta mai mult , deci in concluzie va deveni zgomotoasa!! :bye:


hmzzz.. pai e bine k e hosueritza ... :) :D shi sper sa fie adevarat... dar d unde ai aflat?!?!

Dea & House Rulzzz!!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Pizzi » Mie Mar 05, 2003 9:43 am

AnDrEi vad ca ai o parere foarte buna despre tine... kiar ai vorbit cu Dea? Tu ziceai ca ele concerteaza in Dumars si ...surpriza... au concertat in Twice. Whatever... se pare ca "prietena ta" Dea ti-a tras teapa nu?
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Mar 05, 2003 1:04 pm

Initial trimis de Pizzi
AnDrEi vad ca ai o parere foarte buna despre tine... kiar ai vorbit cu Dea? Tu ziceai ca ele concerteaza in Dumars si ...surpriza... au concertat in Twice. Whatever... se pare ca "prietena ta" Dea ti-a tras teapa nu?


surpriza e a ta... fetele au cantat si in Dumars, in aceeasi zi, mai devreme...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron