Dea

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Ufff

Mesajde AnDrEi » Mie Mar 05, 2003 10:52 pm

Initial trimis de Pizzi
AnDrEi vad ca ai o parere foarte buna despre tine... kiar ai vorbit cu Dea? Tu ziceai ca ele concerteaza in Dumars si ...surpriza... au concertat in Twice. Whatever... se pare ca "prietena ta" Dea ti-a tras teapa nu?

Pizzi .. incearca sa nu ,mai faci astfel de afirmatii fara logica.. da? si cand faci o afirmatie fii sigur{a) de ea
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: ups...

Mesajde Myketheone » Mie Mar 05, 2003 11:44 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu


hmzzz.. pai e bine k e hosueritza ... :) :D shi sper sa fie adevarat... dar d unde ai aflat?!?!

Dea & House Rulzzz!!


Da!Are dreptate JusT!Iti pot confirma si eu asta!
Myketheone
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Ian 14, 2003 9:43 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ufff

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 8:28 am

Initial trimis de AnDrEi

Pizzi .. incearca sa nu ,mai faci astfel de afirmatii fara logica.. da? si cand faci o afirmatie fii sigur{a) de ea



Nu a fost o afirmatie lipsita de logica, pur si simplu m-am inselat. Ata ete. Whatever... Si o sa fiu SIGUR de ea cand o sa mai fac o afirmatie. :D
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde Cruela » Sâm Mar 08, 2003 7:34 pm

Dea este eleva in acelasi liceu ca si mine
Am vorbit de cateva ori cu ea si este extraordinar de simpla si de dulce. Desi este la ora actuala o vedeta in Romania nu are fite sau fumuri, idei cum ca ea ar fi cea mai tare sau alte kestii din astea! Imi place foarte mult de ea!
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Titina » Dum Mar 09, 2003 12:15 am

Mie Dea mi-a placut tot timpul.La caracter n-o shtiu pe nici una asah bine(ca nu le-am intalnit inca),dar la fatza mi se pare cea mai dragutza(cea mai frumoasa).
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

1748

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 15, 2003 10:46 pm

De acum inainte, pozele cu Dea vor fi puse pe threadul "Pictures".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde zapacita_bzz » Lun Mar 17, 2003 4:02 pm

Ma da ce marpha e aci la voi!!Eu abia am intrat acu pt prima oara shi imi place...S-ar putea sa ma critice unii ca ce zic nu are legatura cu Dea asha ca ...
Pai, mie imi place Dea fiindca e cea mai deschisa dintre toate fetele. Poate ca ma inshel dar...Parerea mea!
Shi eu am parul scurt shi roshu si mananc acadele care coloreaza limba(nu ca ash fi vazut-o pe Dea cu limba verde...) si toata lumea imi zice ca sunt galagioasa shi ca sunt zapacita asha k "cine se aseamana se aduna", nu?:)))
zapacita_bzz
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 17, 2003 3:13 pm
Localitate: Bucuresti

omul care aduce furtuna...si zvonurile...

Mesajde Raspandacul » Vin Mar 21, 2003 6:52 pm

zvon: Dea a avut o aventura cu CRBL de la simplu. adevarat sau nu? (din cate stiu eu omul ala e cam insurat.....)
Raspandacul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Mar 21, 2003 6:24 pm
Localitate: in zvonoteca de aur

Explain

Mesajde AnDrEi » Vin Mar 21, 2003 10:19 pm

Initial trimis de Raspandacul
zvon: Dea a avut o aventura cu CRBL de la simplu. adevarat sau nu? (din cate stiu eu omul ala e cam insurat.....)

Explika`ne si noua mai detaliat ... adik de unde ai auzit tu acest zvon ? Eu unu nu cred ca Andrea ar fi avut vreo relatie cu CRBL , de ce? sunt doua persoane diferite.. nu au nici un punct comun!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Raspandacul » Lun Mar 24, 2003 2:34 pm

ok. Mai recunosc ca nici eu nu prea pot crede asa-ceva... din pacate nu pot specifica sursa din care am auzit zvonul si in acelasi timp ma gandesc sa nu fi fost doar cuvinte rautacioase.
Dar fara foc nu iese fum.... Cat despre punctele lor cumune, eu cred ca ar fi cateva. Insa repet, eu nu cred prea tare in zvonul asta. De aceea v-am intrebat pe voi ce parere aveti. E posibil, sau nu e?
Raspandacul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Mar 21, 2003 6:24 pm
Localitate: in zvonoteca de aur

Mesajde aspyrin » Lun Mar 24, 2003 8:26 pm

uite ca am intrebat-o pe Dea.. si s-a stricat de ras...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Hi Dea

Mesajde djpuma » Sâm Apr 12, 2003 11:30 pm

Hielau la oamenii dp forum ... uite ca a venit shi PuMa ala nebunu de pe #Rosetti ... daca vretzi vb shi acolo (stiti voi unde) ... aha shi felicitari lui Dea pt. look-ul din videoclipul nou ... U Kill Me !
djpuma
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 12, 2003 11:13 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde usualflow » Mar Apr 22, 2003 10:52 pm

dea e super dulce in noul clip. atat am avut de spus. arata mai bine ca oricand. :o
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

let me see now...

Mesajde kahlan » Mie Apr 23, 2003 11:11 am

Dea is my favourite...
unele persoane mi-au sugerat sa ma vpsesc roscata sa seman cu ea... :)
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Mar Mai 06, 2003 7:10 pm

La o emisiune pe Antena , Rasmerita mi se pare ... am vazut o pe Dea si mi s-a parut ca e dragutza foc ... Si pana acum ziceam la fel dar nu credeam ca arata la fel de bine si in afara emisiunilor televizate ( avand in vedere ca li s-a pregatit o farsa si nici macar nu stiau ca s la TV). Deci din cele trei ea e cea mai dragutza...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Hmmm

Mesajde AnDrEi » Mar Mai 06, 2003 7:37 pm

Am si eu o intrebare .. Ce va place la DEA ? De ce intreb asta? Deoarece eu in raspunsurile voastre vad doar atat "imi place dea " dar oameni buni .. spunetzi si motivul pentru care va place ( in caz contrat spunetzi motivu pentru care nu va place.. )
Thnx
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Mar Mai 06, 2003 8:14 pm

Sincer? Nu ma omor. Nu pot sa spun de ce, fiindca nu vreau sa supar pe nimeni. Oricum nu ea mi se pare cea mai dulce din cele trei fete. De gustibus...
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde KoRn_bitch » Mie Mai 07, 2003 9:10 pm

Hmmm am auzit ca Dea o sa aiba trei piercing`uri in limba ... asta o stiu de la tipu care sustine ca le`a facut shi piercing`urile din spranceana Tishei shi Andreei ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Parere

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 08, 2003 4:56 pm

Initial trimis de KoRn_bitch
Hmmm am auzit ca Dea o sa aiba trei piercing`uri in limba ... asta o stiu de la tipu care sustine ca le`a facut shi piercing`urile din spranceana Tishei shi Andreei ...

Eu unu iti zic ca pana in vara nu vei mai vedea la fete vreo schimbare ( poate doar la look ).
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Dea

Mesajde gabytza » Sâm Mai 24, 2003 5:37 pm

de ce imi place Dea?este foarte naturala si nebunatica si il are pe acel 'vino-ncoa'.de asta imi place Dea.;) :B
gabytza
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Apr 12, 2003 9:00 pm
Localitate: Romania

Mesajde anna_ioana » Sâm Mar 06, 2004 2:13 pm

dea...pai ce sa zik?e desteapta shi frumoasa are voce , imi place parul (culoarea shi cum e tunsa)...yo drept sa zik mi-ar place s-o cunosc ce as putea sa mai zik..??

e cam asta e !!
bye!!
anna_ioana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 8:09 am
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron