Cum se poarta fetele cu fanii lor!?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Mesajde baixinho© » Joi Sep 16, 2004 4:51 pm

lala, vezi ca cearta aia se purta in urma cu OPT luni de zile.

ca sa nu fiu off-topic: singura intrevedere cu fetele, facilitata de Mihai, s-a intamplat in Piranha. nu mi s-a parut ca Tisha, Deea si Lala ar avea fitze, dar, repet, nu am apucat decat o singura data sa stau mai bine cu ele de vorba.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 4:57 pm

nu conteaza cand a fost cearta eu am vrut sa comentez putin ....PROBLEME??????????
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Joi Sep 16, 2004 4:59 pm

da, una singura, la geometrie descriptiva. de ce?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 5:06 pm

baixinho © scrie:da, una singura, la geometrie descriptiva. de ce?

bai copilu imi esti foarte antipatic sincer....asa k nu am de gand sa vb cu tine...pa
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Joi Sep 16, 2004 5:11 pm

Mihai, invata si tu fetele sa posteze pe forum. explica-le si tu ce inseamna posturi off-topic, posturi de bagare in seama, invata-le sa nu dea quote la mesajul anterior, sau, mai simplu, punele sa citeasca regulamentul.

lala, sa stii ca din cauza ca iti sunt antipatic nu o sa mai pot sa dorm la noapte si de suparare cred ca o sa imi dau cu tesla. dar daca din greseala mi te vei mai adresa, evita, te rog, epitete precum "copilu". si vezi ca nu sunt bai cu tine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Joi Sep 16, 2004 5:13 pm

aoleu.. nu vam ai certati... no, baixule, da' tu ai inceput cu glumele... asa ca nu te supara
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 5:16 pm

Mihai-MOF scrie:aoleu.. nu vam ai certati... no, baixule, da' tu ai inceput cu glumele... asa ca nu te supara

ghinda tu ma cunosti foarte bine si sti k nu imi place sa se bage cineva aiurea in seama.ok?
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator