Cum se poarta fetele cu fanii lor!?

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Cum se poarta fetele cu fanii lor!?

Mesajde UnCopilutz » Mie Ian 29, 2003 8:15 pm

Daca sunteti vreunul care a avut placerea sa participe la vreun concert de-al fetelor si acestea s-au uitat urat la voi cand ati cerut un amarat de autograf ; daca ati observat ca fetitele astea trei sunt tare prietenoase cu fanii ;daca ati avut ocazia sa vorbiti cu fetele live ...ziceti-mi si mie impresiile voastre.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Parere :-)

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 11:47 am

Dap , eu am avut ocazia sa le cunosc pe cele 3 fete si am facut`o :-).Acum hai sa va spun parerea mea despre ele .. sunt super modeste .. au bun simt .. nu sunt cu nasul pe sus ( poate asta se datoreaza faptului ca sunt la inceput .. desi nu cred ) . Daca le ceri un autgraf iti da cu cea mai mare placere .. fac poze cu fanii .. ma rog.. eu pot sa va spun ca le`am cunoscut si din alt punct de vedere nu doar profesional .. si exacat cum sunt in viata de zi cu zi asa sunt si pe scena ..Deci .. in concluzie.. eu va spun ca 100 % fetele se poate super OK cu fanii !
Acum .. ce as putea sa va mai spun decat cate ceva in legatura cu fiecare fata ..
Dea ( Andrea ) : cea mai nebuna din trupa , are piercing in limba :p ..
Tisha ( Aiana ) : alaturi de Dea .. si ea este cam la fel de zburdalnica .. si plina de viata .. , are piercing in spranceana,apropos.. porecla ei vine de la "Mortisa Adams" ( Dea am zis bine nu? )
Lala : o tipa chibzuita .. partea blonda a trupei ..
Multumesc
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Nu m-ai convins deloc de ceea ce de fapt ai incercat!

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 01, 2003 1:45 am

Uite . Maine dau de Mariusica Moga si ma ia sa o puna de o trupa cu mine .
Prima zi : inregistrari , intr-o luna am un album , si in doua luni sunt super-cunoscut in toata Romania . Normal ca ma port cum se cuvine cu fanii . Normal ca nici eu nu ma prefac deloc . Daca sunt tampit nu am cum sa par in fata camerelor inteligent-foc ! Dau si autografe doritoriloer,pentru ca e foarte bine si sanatos sa iti faci o imagine buna inca de la inceput sau pentru ca imi place sa imi mazgalesc initialele pe o foaie , pe un tricou , pe un san ...
Deci domnisoarele de la TNT , daca se mai coc putin ... nu le mai ajungem nici cu prajina la nas , degeaba .
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Parere

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 01, 2003 10:40 am

Eu intr`un fel .. poate ca am zis cum se comporta cu mine si cum s`ar comporta.. si .. asa o vor face cu toti fanii lor .. avetzi incredere
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Fr|Tz » Sâm Feb 01, 2003 8:44 pm

eu unu nu le am cunoscut personal pana acum
dar inclin sa l cred pe Andrei in privintza lor
nu de alta dar par destul de prietenoase
Fr|Tz
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Ian 30, 2003 8:43 pm
Localitate: Bucuresti-Romania

Bine...

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 11, 2003 2:06 pm

Daca voi spuneti...
Dar voi cum v-ati comporta sa fiti in locul lor ? Cu fanii,zic
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Hmmm

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 11, 2003 4:28 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Daca voi spuneti...
Dar voi cum v-ati comporta sa fiti in locul lor ? Cu fanii,zic

La fel ca ele?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

La fel ca ele?

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 13, 2003 6:40 pm

Asa,draga Andrei , nu o sa ajungem nicaieri , pentru ca...vezi tu , tu spui si crezi intr-un fel despre ele,eu cred altfel...altu` altfel...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 13, 2003 7:23 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Asa,draga Andrei , nu o sa ajungem nicaieri , pentru ca...vezi tu , tu spui si crezi intr-un fel despre ele,eu cred altfel...altu` altfel...

Tu ti`ai spus punctul de vedere? nu cred..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Bun.

Mesajde UnCopilutz » Vin Feb 14, 2003 4:45 pm

Eu zic ca fatutele astea sunt cam fitoase.Zic asta dupa ce le-am mai vazut in cate o emisiune la TV,de exemplu la Zara la MTV,stateau acolo de parca ele ar fi fost vai Doamne... ce vedetisme,au uitat ca au fost "racolate" de Moga asa...la naspa,pana una alta.Se uitau cam de sus la camere,asta am vazut eu.
Chiar nu am de unde sa stiu cum se poarta ele cu fanii in rest , nu am vorbit niciodata live cu ele,dar fiecare isi spune parerea aici , pana una alta.
Asta e punctul meu de vedere. Am fost cam scurt si neconvingator...dar ...oricum...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Lovely_angel » Dum Feb 16, 2003 4:07 am

Eu nu am avut ocazia sa le cunosc...dar sunt sigura ca incetul cu incetul o sa devina si ele niste vedete...si o sa aiba la fitze cu caru'!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

baga`n seara UnCopilutz

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 16, 2003 9:39 am

Initial trimis de UnCopilutz
Eu zic ca fatutele astea sunt cam fitoase.Zic asta dupa ce le-am mai vazut in cate o emisiune la TV,de exemplu la Zara la MTV,stateau acolo de parca ele ar fi fost vai Doamne... ce vedetisme,au uitat ca au fost "racolate" de Moga asa...la naspa,pana una alta.Se uitau cam de sus la camere,asta am vazut eu.
Chiar nu am de unde sa stiu cum se poarta ele cu fanii in rest , nu am vorbit niciodata live cu ele,dar fiecare isi spune parerea aici , pana una alta.
Asta e punctul meu de vedere. Am fost cam scurt si neconvingator...dar ...oricum...

Sincer? Hai sa iti spun eu .. ce ai fi vrut sa faca? ia zi` tu .. hai ca sunt curios .. si ti`am mai zis..cand faci o afirmatie..argumenteaz`o
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Feb 16, 2003 3:46 pm

Mda... sunt off-topic, dar nu stiam unde sa scriu si eu ce am de spus. Sper ca o sa se scuze aceasta mica scapare a mea.
Am vazut pe undeva ca a postat o anume "Dea", si am dedus (sper ca nu m-am inselat) ca ar fi chiar cea de la Tnt. Daca ele sunt inscrise pe acest forum, sau daca Dea s-a inscris, de ce nu figureaza la "Vedete online" sau cum se numeste chestia aia? Inca nu sunt vedete???? Sper sa se rezolve problema asta... :)
Am zis ce am avut de zis, desi stiu ca nu aici trebuia sa o zic...
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Lun Feb 17, 2003 10:05 am

Initial trimis de genicon
Mda... sunt off-topic, dar nu stiam unde sa scriu si eu ce am de spus. Sper ca o sa se scuze aceasta mica scapare a mea.
Am vazut pe undeva ca a postat o anume "Dea", si am dedus (sper ca nu m-am inselat) ca ar fi chiar cea de la Tnt. Daca ele sunt inscrise pe acest forum, sau daca Dea s-a inscris, de ce nu figureaza la "Vedete online" sau cum se numeste chestia aia? Inca nu sunt vedete???? Sper sa se rezolve problema asta... :)
Am zis ce am avut de zis, desi stiu ca nu aici trebuia sa o zic...

Pai o sa fie in curand .. numai ca acum se mai lucreaza la acea parte a portalului !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

...

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Feb 24, 2003 11:04 pm

aaa ... ok sunt off-topic ... unde ati vazut voi k ar fi postat dea .. pls .. sa vad shi eu :)))
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 12:48 pm

Andrei .. nush ce sa zic .. adica .. nush despre tine .. cu cee te ocupi sau asa .. dar uite .. eu lucrez in radio .. si am reusit sa cunosc cateva "vedete" si .. sincer .. cu mine se poarta foarte frumos .. mai departe nush ce sa zic ..
fetele de la TNT .. in videdeoclip par destul de .. nush "sarite" daca pot sa zic asa .. chiar daca acum sunt ok .. probabil ca se vor schimba .. we'll see
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Mie Mar 05, 2003 11:18 am

Scurt si la obiect: dragute acum dar succesul o sa le schimbe. Si contractele cu casa de discuri o sa le schimbe viata. Daca nu stiati o parte a contractului vorbeste de kestia cu autografele si "contactul" cu fanii.
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Mar 05, 2003 1:02 pm

Initial trimis de Pizzi
Scurt si la obiect: dragute acum dar succesul o sa le schimbe. Si contractele cu casa de discuri o sa le schimbe viata. Daca nu stiati o parte a contractului vorbeste de kestia cu autografele si "contactul" cu fanii.


wrong
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Mie Mar 05, 2003 1:07 pm

Argumenteaza tata. Probabil pozitia pe care o ai ti-a permis sa vezi si contractele fetelor. Totusi argumenteaza te rog. :confused:
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Mar 05, 2003 1:09 pm

Initial trimis de Pizzi
Argumenteaza tata. Probabil pozitia pe care o ai ti-a permis sa vezi si contractele fetelor. Totusi argumenteaza te rog. :confused:


pai simplu. nu exista asa ceva in contract.
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Mie Mar 05, 2003 1:18 pm

Ciudat eu am avut ocazia sa vad un contract cu o asemenea clauza. Fara semnaturi, fotografii cu publicul fara acordul casei de discuri. :confused:
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Mar 05, 2003 1:37 pm

Initial trimis de Pizzi
Ciudat eu am avut ocazia sa vad un contract cu o asemenea clauza. Fara semnaturi, fotografii cu publicul fara acordul casei de discuri. :confused:


or fi pe la altii...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Mar 05, 2003 2:42 pm

mmm .. da .. mei .. ideea e in felul urmator .. zic eu .. parerea mea .. orice vedeta .. la inceput .. stie ca trebuie sa se poarte frumos cu fanii si sa lase o impresie buna peste tot .. dupa cativa ani de .. ''impresie buna'' .. pot sa aiba si fitze .. sau nah .. cel putzin asa cred ele .. vedetele ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

parearea mea...

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Mar 05, 2003 10:33 pm

Initial trimis de OLiX
mmm .. da .. mei .. ideea e in felul urmator .. zic eu .. parerea mea .. orice vedeta .. la inceput .. stie ca trebuie sa se poarte frumos cu fanii si sa lase o impresie buna peste tot .. dupa cativa ani de .. ''impresie buna'' .. pot sa aiba si fitze .. sau nah .. cel putzin asa cred ele .. vedetele ..


da ai dreptate ... iar dupa catziva ani ... majoritatea ... sunt saturati pana peste cap de fani shi de .. autografe ... shi intalniri cu fanii ... la un moment dat devin stresante chestiile astea ... nashpa... aiurea ... cam nasol!!!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Oameni buni!

Mesajde AnDrEi » Mie Mar 05, 2003 10:41 pm

Pai mai oameni buni , stiti foarte bine ca o trupa are succes datorita fanilor in primu si primu rand.. imaginatzi`va o trupa fara fani .. ?!?!?! nasol .. deci .. mereu TNT va da autografe .. si heeey people.. sunt deabia la inceput.. de ex Hi-Q ( producatorii fetelor ) au 6 ani .. si inca dau autografe .. se comporta super marfa cu fanii ( pardon .. prietenii :p ) deci .. hai sa nu facem caz de necaz .. da? deci .. fetele sunt/vor fi mereu super dragute !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Oameni buni!

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 8:15 am

Initial trimis de AnDrEi
Pai mai oameni buni , stiti foarte bine ca o trupa are succes datorita fanilor in primu si primu rand.. imaginatzi`va o trupa fara fani .. ?!?!?! nasol .. deci .. mereu TNT va da autografe .. si heeey people.. sunt deabia la inceput.. de ex Hi-Q ( producatorii fetelor ) au 6 ani .. si inca dau autografe .. se comporta super marfa cu fanii ( pardon .. prietenii :p ) deci .. hai sa nu facem caz de necaz .. da? deci .. fetele sunt/vor fi mereu super dragute !


Nu ai tu de unde sa stii cum se vor purta fetele cu fanii peste n ani. Probabil tu speri ca ele sa ramana asa cum sunt acum. Oricum daca ele ramana asa este in avantajul lor, daca se vor schimba in niste "bitches" vor avea de pierdut. ;P
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Joi Mar 06, 2003 12:09 pm

AnDr3y - Radu->> ai dreptate .. pot sa zic ca am avut si eu "fanii mei" intr-o vreme .. si la inceput era fain, interesant si distractiv .. dar dupa o vreme a inceput sa devina stresant si enervant

AnDrEi .. da .. ai dreptate .. cei de la Mihai si Florin (de la HI-Q) sunt ok .. si se poarta foarte bine si frumos cu fanii lor .. si am impresia ca nu sunt singurii ..

Pizzi .. in legatura cu ce ai zis despre ce a zis AnDrEi .. yeah .. you maybe right .. you knever know ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Ei , ei

Mesajde UnCopilutz » Vin Mar 07, 2003 11:00 pm

Pai , multe trupe care s-au saturat de autografe si alea alea asa cum ziceti voi , incearca si reusesc de minune sa se prefaca macar ca isi mai iubesc fanii , sau ca mai au chef sa stea toata ziua cu ei de gat . Eh , pe fatutele astea le cred in stare sa faca asa ceva.
E adevarat , sunt la inceput , nu stiu ele cu ce se mananca , dar o sa ajunga sa nu le mai asculte nimeni , peste cativa ani si or sa cerseasca in genunchi 1 fan 2 . Parerea mea.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Mar 08, 2003 12:58 am

La TV par dragutze.... Da` orice persoana arata "dragutz" la TV... In viata particulara e mai secret.... : )) Am aflat ca le place sa vorbeasca mult la telefon, deci asta nu va fi o problema in legatura cu fanii. Din pacate, va veni o vreme cand se vor plictisi de fani, de poze, autografe, concerte, etc. Ehhh, atunci ce se va-ntampla?!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Lun Mar 10, 2003 9:26 pm

mmm .. faptul ca le place sa vb la telefon nu le face cu nimic mai speciale .. ci pur si simnplu .. e ceva normal. Oricui ii place sa vb la telefon .. dar cu persoane apropiate .. cu persoane cu care ai ce vorbi .. Adica .. daca pe tine te suna un necunoscut .. si zica ca-i place de tine .. etc .. cum reactionezi ?!
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron