Pareri sincere

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Pareri sincere

Mesajde Bibianafrancesa » Dum Iul 13, 2003 9:57 pm

Am creat acest subiect pentru a afla cele mai sincere parere ce cele trei fete gata sa
explodeze... de ras( sunt foarte vesele)!
All the things she said, running through my head, this is not enough!
t.A.T.u
All the things she said
Bibianafrancesa
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Mar 02, 2002 3:00 pm
Localitate: In the heavens

Mesajde usualflow » Dum Iul 13, 2003 10:22 pm

sincer, sincer?
mie imi plac mult ca persoane Dea si Aiana. sunt doua tipe simpatice, inteligente, cu care ai ce sa discuti, in compania carora nu ai nici o sansa sa te plictisesti.

despre proiectul TNT as putea spune ca e rodul unor idei destul de indraznete pt piata muzicala romaneasca, idei care, bine inchegate, au "prins" la public intr-un timp record. Baietii au stiut ce imagine cautau pt un proiect indraznet, nemaiauzit si nemaivazut la noi in tara...

problema e alta...ca exista si o problema, nu e totul atat de ROZ...Fetele nu sunt pana acum decat imaginea, produsul....eu nu am vazut sa le apartina vreun vers sau vreo linie melodica de pe album....Ce scrie acolo la muzica, respectiv orchestratie? Marius Moga, Eduard Aexandru, Dan Griober, Bogdan Popoiag...
Alt fapt nasol ar consta in faptul ca uneori fetele trebuie sa cante pe scena alaturi de "nume sonore" din kitch-ul muzical, cum am vazut scris la mare, pe niste afise foarte "colorate"....


bine-bine, ele au voci destul de bune...mai ales lala..li se armonizeaza sa zicem bine,....e ok. Insa ma intreb cand vor ajunge fetele sa contribuie si ele la elaborarea unei piese...mai ales ca dea scrie foarte frumos...

Unii dintre noi s-au cam saturat de trupele in spatele carora se ascund tot felul de producatori...unde membrii trupelor nu sunt decat niste produsi.....muzicali.....industriali.
:(
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

2412

Mesajde baixinho© » Lun Iul 14, 2003 7:04 am

Bibianafrancesa, in primul rand, cand mai deschizi un thread pe acest forum (si pe celelalte pe care eu sunt moderator) trimite un pemeu catre cei care fac curatenie la locul de munca (in cazul de fata, mie, lu' AnDrEi si lui Mihai-MOF). in al doilea rand, cand deschizi un subiect, fa oficiile de gazda. altfel spus, da-ti cu parerea despre ce se spune in propozitie. sau, ca sa fiu si mai explicit, postul tau ar mai fi trebuit sa contina ceva de genul: "parerea mea despre cele trei fete este ca ele sunt cele mai bune din Romania si ca pana la ele nimeni nu a fost in stare sa scoata macar cinci note muzicale pe cavitatea bucala". ai inteles ceva sau trebuie sa ma repet?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde happy_angel » Dum Iul 20, 2003 8:51 am

Eu am o parere foarte buna despre fete.;) Imi plac foarte mult si muzica lor e super.Preferata mea cum e Tisha.E o sciumpik.Sper sa o tina tot asa si sa ne surprinda in continuare.Tnt rulz:o
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Parere

Mesajde AnDrEi » Mie Iul 23, 2003 7:18 am

Intr`un alt subiect mi`am exprimamt parerea sincera ,noah acu eu va rog ceva si va fi PENTRU ULTIMA OARA , nu mai deschideti subiecte doar de dragul de a le deschide , ok ?
P.S. Am intrat la faculta si d`acu o sa am timp de net .. asa ca keep in touch ! :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde rockgirl._lp » Mie Iul 30, 2003 8:09 pm

De fapt le credeam mai prostute!Nush cum e in cazul lu Tisha si a lu Lala dar dea mi-a placut in ultimul nr de Cool girl a raspuns la niste intrebari despre probleme cu parintii cu gasca cu sentimentele,etc.a fost foarte la subiect.cat despre muzica...merge.Au fost la resita la festivalul berii si le-a luat interviu la care lala era disperata ca "rabla" de mobil i-a cazut pe jos si si-a rupt unghia.Foarte mataita!
rockgirl._lp
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iul 27, 2003 6:06 pm
Localitate: resita

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Sâm Sep 20, 2003 4:41 pm

Initial trimis de rockgirl._lp
De fapt le credeam mai prostute!Nush cum e in cazul lu Tisha si a lu Lala dar dea mi-a placut in ultimul nr de Cool girl a raspuns la niste intrebari despre probleme cu parintii cu gasca cu sentimentele,etc.a fost foarte la subiect.cat despre muzica...merge.Au fost la resita la festivalul berii si le-a luat interviu la care lala era disperata ca "rabla" de mobil i-a cazut pe jos si si-a rupt unghia.Foarte mataita!

Laura tine foarte mult la mobilul ei , un Alcatel T191 :) asa ca .. noah , eu ii dau dreptate sa se fi enervat iar in legatura cu un alt look al fetelor, nu observati o oarecare schimbare? catusi de putin ?
Cu ReSpEkT AnDrEi
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Joi Oct 16, 2003 11:42 am

Mai ... daca tot veni vorba de pareri sincere...mie sincer 100% nu`mi plak fetele de la tnt ... sa nu ma injurati acum...fiecare cu parerea lui; in primu` rand mi se par fitzoase... au ajuns vedete iar acum gata`s mari si tari...putina modestie nu strik nimanui...sa jtizi...
Tisha mai e cum e ... da` lala ma scoate din sarite
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Joi Oct 16, 2003 12:00 pm

Sunt simpatice, haioase, dar total netalentate. :con:
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Vin Oct 31, 2003 5:54 pm

Parera mea sincera e ca sunt complet false...Si nu se pot numi cantarete...versurile sunt o aberatie totala...despre dans ce sa spun..miscari nesigure, putin dat din fund si hopa a mai rasarit o trupa :) Macar daca erau toate frumoase :)) He he
Dar le asculta pustii de 13-14 ani si isi vand si ele albumele...asa ca toata lumea e fericita, nu? "Asta e"
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Oct 31, 2003 6:20 pm

... poate vroiai sa spui talentate, ca oricum frumoase sunt asa ca shut the fuck up, nu cred ca esti in masura sa comentezi acest aspect.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Faded Existence » Sâm Noi 01, 2003 1:06 pm

:) Frumoase?? Ma rog, sunt gusturi si gusturi...sa zicem ca e ceva de aia blonda, dar celelalte doua vai de steaua lor....no offense
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Noi 01, 2003 5:48 pm

tisha si dea sunt vai steaua lor?
unde o sa ajunga lumea? lol
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Sore » Sâm Dec 27, 2003 12:51 pm

Hm... interesant subiect. Mai, mie mi se pare ca TIsha este super. E preferata mea, chiar daca nu sunt fana TNT. Le-am cunoscut, si dupa un mic studiu... m-am ales cu trei pareri : Tisha - super simpatica si prietenoasa; Lala - foarte pretioasa si fitoasa; Dea - ok, o tipa normala, care e mai timida, si nu se arunca in conversatii cu toata lumea.
Dar am o parere definita : Tisha RULZ .. cu toate ca intainte Dea imi era in inimioara.. poate o sa-mi schimb parerea . Dar Lala nu-mi place de nici o culoare
Sore
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 12:38 pm
Localitate: In zapada

Notice

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 14, 2004 5:43 pm

Faded Existence , am si eu o intrebare , ptr tine conteaza in primu rand aspectul sau vocea? daca ti`as spune de IRIS ce ai zice ? ca solistul e nasol ? Excuse me sugar dar forumul e facut in primul rand pentru fani nu pentru persoane care vin si se baga ca musca`n lapte reprosand , da , nu zic ca nu sunt bune si aceste mesaje de repros , dar postate intr`un mod car mai frumos , cu un limbaj adecvat unui om decent !
*Avertisment Faded Existence
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Aly » Mar Aug 17, 2004 10:40 am

Cred ca TNT este o trupa ca toate celelalte trupe ieftene :u care s-au infiintat numai ca sa nu zica ca nu cinta. Nu au talent deloc. nici voce. Dar in fine sunt dragute =D . :)
Aly
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Aug 16, 2004 12:56 pm
Localitate: Chisinau

Parerea mea

Mesajde Samy » Mar Aug 24, 2004 10:56 pm

Nu stiu si nici nu ma intereseaza ce spun altii,dar dupa parerea mea sunt foarte dragutze,canta si frumos,si nici fitze nu au :B .Dar tot nu sunt pe deplin multumita de ele.Nu au mai scos de mult timp nici un clip.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Mie Sep 15, 2004 5:24 pm

[quote="I`m With You"]Mai ... daca tot veni vorba de pareri sincere...mie sincer 100% nu`mi plak fetele de la tnt ... sa nu ma injurati acum...fiecare cu parerea lui]
fecare cu parerea lui nu se supara nimeni cand comentezi ,dar faza cu fitzele nu ai de ce sa zici nimik nu ne cunosti personal sa-ti faci o parere...poate dak o sa ne cunosti o sa ti-o schimbi...te pupic :)
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Mie Sep 15, 2004 5:25 pm

io am avut ocazia sa o cunosc pe lala la balul liceului meu de anul trecut ..
nu e deloc fitoasa :D
am stat cam mult de vorba :D
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Mie Sep 15, 2004 5:28 pm

Samy scrie:Nu stiu si nici nu ma intereseaza ce spun altii,dar dupa parerea mea sunt foarte dragutze,canta si frumos,si nici fitze nu au :B .Dar tot nu sunt pe deplin multumita de ele.Nu au mai scos de mult timp nici un clip.

nu te speria samy intr-o luna maxim o sa scoatem clip.pupici:)
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde lala_tnt » Mie Sep 15, 2004 5:28 pm

sly scrie:io am avut ocazia sa o cunosc pe lala la balul liceului meu de anul trecut ..
nu e deloc fitoasa :D
am stat cam mult de vorba :D

tu k de obicei un dulcel *p
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Mie Sep 15, 2004 5:31 pm

pai ma mai tii minte?
:D
bey dar hai undeva sa vb ..nu ai mirc? messenger?

de abia astept sa inceapa anul universitar :D
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 12:46 pm

sly scrie:pai ma mai tii minte?
:D
bey dar hai undeva sa vb ..nu ai mirc? messenger?

de abia astept sa inceapa anul universitar :D

ai intrat la facultate?unde?in bucuresti?
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Joi Sep 16, 2004 4:59 pm

pai is la iasi stundent la ase...
cred k o sa ma transfer in bucuresti dupa primul an :)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Joi Sep 16, 2004 5:04 pm

sly scrie:pai is la iasi stundent la ase...
cred k o sa ma transfer in bucuresti dupa primul an :)

aaaaaaaa super tare bravo
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron