Album nou TNT

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Mesajde Titina » Joi Sep 16, 2004 9:23 pm

chiar,lala,acu ce stil abordatzi?ce a fost pana acum,sau e mai mult rock?k pana acum,no offence,da' a fost dance-pop...cam asha...da oricum a fost marpha....abia ashtept :D
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Vin Sep 17, 2004 2:30 pm

Rock Chick scrie:chiar,lala,acu ce stil abordatzi?ce a fost pana acum,sau e mai mult rock?k pana acum,no offence,da' a fost dance-pop...cam asha...da oricum a fost marpha....abia ashtept :D

ma,nu pot sa-ti dau detalii acum nu am voie:)scuze dar iti garantez k melodiile sunt de 1000 de ori mai misto decat ce a fost pana acum...nu te supara pe mine pls...te pupic dulce ,dulce d tot
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Titina » Vin Sep 17, 2004 10:06 pm

don't worry...n-am dc sa ma supar :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Lun Sep 20, 2004 1:30 pm

lala,daca tot ai timp de intrat pe aicelea,mai spune-ne si tu care mai e viata voastra,nu te limita la cate o intrebare.astept si eu albumul nou ca sunt curios..dupa ce l-ai laudat!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Lun Sep 20, 2004 7:34 pm

UnCopilutz scrie:lala,daca tot ai timp de intrat pe aicelea,mai spune-ne si tu care mai e viata voastra,nu te limita la cate o intrebare.astept si eu albumul nou ca sunt curios..dupa ce l-ai laudat!

pai ce pot sa-ti spun,am intrat la facultate la canto muzik usoara,cred k o sa fie super tare.am parte de o persoana care ma iubeste enorm de mult,si eu pe el:)mai pe scurt mi-am gasit jumatatea:)...ma pregatesc pt examenul auto,mai avem putin si terminam albumul siiii nu stiu ce sa-ti mai spun ma gandesc.....:)si o sa-ti spun
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Titina » Lun Sep 20, 2004 7:41 pm

marpha...abia ashtept albumul...
ps: a vzt careva revista "acasa magazin" sau ceva in genu asta? :D io nu shi vroiam sa shtiu c mai zicea d lala acolo....k am auzit k e pe coperta ea :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Lun Sep 20, 2004 7:44 pm

Rock Chick scrie:marpha...abia ashtept albumul...
ps: a vzt careva revista "acasa magazin" sau ceva in genu asta? :D io nu shi vroiam sa shtiu c mai zicea d lala acolo....k am auzit k e pe coperta ea :)

revista trebuia sa apara azi, dar am auzit k o sa apara peste o luna...o sa va anunt eu:)
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde aspyrin » Mar Ian 25, 2005 2:55 pm

nu mai e de mult o noutate, dar, din pacate, TNT nu mai exista... in rest, despre fete, numai de bine :)
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Ian 25, 2005 3:00 pm

Slava domnului Isus!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Mar Ian 25, 2005 3:11 pm

~p

bai shi cum mai ashteptam ca sa vie nou album. :D

nene salicilic, ex mihai-mof, asha ie, din pacate. da' o sa supravietzuim noi cunva. alta treaba, nu-i bai pentru matale, ca industria farmaceutica se desvolta acuma ceva de speriat, adica la catzi is in nevoie de buline. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Ian 25, 2005 3:41 pm

sunteti draguti :D
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Mar Feb 01, 2005 1:22 pm

tnt mai exista !!!! dar in alta formult asa k nu mai ascultati toate barfele ...eu am ramas in trupa pt k eu asta imi doresc sa fac sa cant...dea si tisha au vrut sa urmeze alta drum dar am ramas in continuare foarte bune prietene:)
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mar Feb 01, 2005 1:27 pm

da si tu detalii mai multe: cine sunt fetele care vor canta alaturi de tine, ce activitate muzicala au mai avut inainte, cand o sa apara viitorul album, etc etc etc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Feb 01, 2005 1:27 pm

Tu singura esti o trupa?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Feb 01, 2005 1:30 pm

piskesule, daca n-ai activitate nu inseamna ca trebuie sa faci off-topic-uri. eu inteleg ca esti spiritual, dar poate ca nu pe toti ii intereseaza glumele tale.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Feb 01, 2005 3:00 pm

ma retrag in mod oficial din calitatea de moderator al acestul forum. nu as vrea sa fiu pus in postura de a sterge posturile indecente...
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Feb 01, 2005 3:10 pm

aspyrin, nu este cazu
am sters io posturile offtopice semnate piskesh si nocturna si le-am oferit si un avertisment
poti continua munca de moderare
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde aspyrin » Mar Feb 01, 2005 5:03 pm

nu la alea ma refeream. anyway... oricum eu nu mai am nici o treaba cu chestia asta asa ca ar fi chiar aiurea sa moderez asa ceva
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Feb 01, 2005 7:21 pm

lala_tnt scrie:tnt mai exista !!!! dar in alta formult asa k nu mai ascultati toate barfele ...eu am ramas in trupa pt k eu asta imi doresc sa fac sa cant...dea si tisha au vrut sa urmeze alta drum dar am ramas in continuare foarte bune prietene:)



TNT dupa parerea multora nu mai exista...si stii de ce ? pentru ca imaginea TNT era reprezentata de 2 fete rebele...nu de 3 ! tu erai aia cu putina voce :) aia pe care au gasit-o ultima! :-" In principiu TNT era perceputa ca o trupa cu atitudine...prima imaginea...imaginea Aianei si Andreei ! da era nevoie si de o blonda...asa ca... ~p cred ca daca ai putea sa gandesti tu pt tine si pt viitorul tau ( dar ma indoiesc ca poti) ...ai schimba numele trupei noi ! sunt curioasa cat o sa va "Bambi-nizati" cu noile melodii :) sau o sa fiti ceva gen Andre ? sunt sigura ca ati prinde la multi copii ! nu ti se pare cliseu ce zici ? sau asa ti se impune : " au vrut sa urmeze alt drum dar am ramas in continuare foarte bune prietene " foarte bune prietene ~p ! asa cum erati voi inainte ? vaiii..ce frumos! ~p again ! mai bine taceai :B sa incerci sa recitesti posturile inainte sa scrii pe un forum...daca il recitesti poate nu mai ai mici greseli ( din respect pt "fanii" care citesc pe aici..aia 2-3 ) ! sau lasa...nu reciti..ca cine stie ce greseli mai ies din tastatura ! :lol:
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

rautate mica!

Mesajde usualflow » Mar Feb 01, 2005 8:54 pm

Damn dia girl, de cand esti tu asa de dura? stii tu ce spuneau beatles... "let it be, let it be, let it be, let it be..." Daca tot i-a trecut perioada zambareatza cu jumatate sfert doime si tot tacamul... Whatever! Let's lay low, check out the new "TNT" and enjoy some great laugh sessions! :B
U know what they say... peace, love and unity! ~p
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Feb 01, 2005 9:52 pm

Prea subtil pentru ea...o bagi in ceatza! :) ia-o ushor sa inteleaga! pana la great laugh sessions mai avem...ca ie grele astea cu inregistratu in studio si alea alea! Asteptam cu mare nerabdare noul album...speram ca muncesti din greu la el pentru placerea multilor fani ... si ne dorim intens sa fredonam impreuna cu tine Trala la uuuri si la la laaa uri Bambinitzoase!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee-Dee71 » Vin Feb 11, 2005 11:48 am

eu am vazut-o pe Dea saptamana trecuta cred la MTV si zicea ca se destrama... m-am trezit si eu abia acum sa scriu asta :D
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde lala_tnt » Mar Feb 15, 2005 1:05 am

din fericire trupa tnt nu se destrama:) asa k o sa aveti o mare surpriza ...cam in 2luni tnt reapare dar cu mici schimbari:)...eu va pupacesc dulce dulce de tot
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde AnDrEi » Mar Mar 15, 2005 9:18 pm

Trupa TNT ( vechea formula ) s-a destramat acum Laura impreuna cu alte doua fete vor incerca sa faca ceva, ele pastreaza aceeasi titulatura de TNT , fara Andreea si Aiana.
Good Luck fetelor!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Lun Mar 21, 2005 4:50 pm

cool :D le doresc mult succes fetelor. si celor din formula veche si celor care acum vin. sper sa nu aiba phyguri, asa cum nici aiana (mai am si acum o poza cu ea lipita pe dulap :D ) si andrea nu aveau. mult succes lalei, e o fata fte frumoasa si sper sa isi poata etala mai bine calitatile vizibile. a nu se intelege portbagaje si balcoane! ;) sper sa aiba parte de o imagine atent pregatita, care sa le reprezinte si un site bine realizat ;) iar stilul muzical sper sa fie chiar SI mai catchy!!! dar fara sa cada cumva in comercial.
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde lala_tnt » Mar Mar 22, 2005 10:26 pm

salutare...nu a spus nimeni k o sa mai vina ink 2 fete in trupa tnt.am spus k este surpriza...chiar o mare surpriza sper pt voi...cam in 2 luni o sa apara clipul:) si o sa fie o adevarata bomba in sensul bun al cuvantului o sa fie o bomba pe piata muzicala:).......va pupacesc dulce dulce de tot si astept sa va mai dati cu parerea pe aici
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Mar Mar 22, 2005 10:46 pm

pai este dificil sa iti dai cu parerea in necunostinta de cauza.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Mie Mar 23, 2005 11:48 am

asa e. dar eu tot ma bucur ca o sa o mai vad pe LALAAAA!!! yeah! dar sper sa aflu totusi daca se va numi tot TNT, ca sa stiu ce sa cer cand ma intreaba nenea ala de la magazinul de casete ;) si oricum ii urez mult succes. sper sa se dea (macar un pic sau in viitor) pe breakbeat ;)
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Bau

Mesajde AnDrEi » Vin Mar 25, 2005 12:18 am

Lala , ce sa-i faci , s-a dat duma , deja jumate din Romania stiu ;=)
Care vrea poza send me an e-mail: Fr3cky@DorDeTara.Ro
Multumesc ;-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde lala_tnt » Mie Mar 30, 2005 2:41 pm

formatia o sa se numeasca tot tnt:) aaaaaaaaa si despre ce poza este vorba andrei?
lala_tnt
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Sep 15, 2004 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron