Chestiune intrebatoare :)

Trei liceence de 17 ani sunt membrele trupei TNT "Dea, Lala si Tisha" , muzica pe care o canta le seamana perfect

Chestiune intrebatoare :)

Mesajde aspyrin » Vin Dec 12, 2003 4:06 pm

Cica ar fi scris un ziar saptamana trecuta (unul nu prea citit probabil, cam ie acum mi-a ajuns la urechi) cum ca una dintre fetele de la TNT ar fi plecat din trupa... Cum eu eram cu tote trei fetele cand m-a sunat cineva sa imi spuna asa "bomba" ne-am distrat copios si am zis ca domnul/doamna care a scris asa ceva ar trebui sa se caute la cap sau le bata bine pe cele trei surse distincte care i-au furnizat aceasta informatie (asa cum bine scrie intr-un manual de jurnalism ca ar trebui un ziarist sa verifice o stire atunci ca vrea sa o publice)

Anyway, ma indoiesc ca acel personaj stie ce e ala un manual de jurnalism.

Acum ce intreb eu.. care n-aiba e ziarul ala, ca cine m-a sunat pe mine n-a stiut sa-mi spuna... Daca a vazut cine sa ma lumineze si pe mine.
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Dec 12, 2003 4:19 pm

bine-ar fi de-ar pleca toate in toate directiile...
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde drumplayer » Mar Dec 23, 2003 5:00 pm

Initial trimis de piskeshu
bine-ar fi de-ar pleca toate in toate directiile...



I fuckin agree..
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Chestiune intrebatoare 2 :)

Mesajde drumplayer » Mar Dec 23, 2003 5:11 pm

Pt. Mihai MOF:

Explica-mi si mie de ce merita "trupa" asta atentie din partea cuiva?
:confused: ca io pe bune nu inteleg! din ce unghi trebuie sa privesc acest trio ca sa vad valoarea trupei?

Sau ce fel de om trebuie sa fii ca sa devii fan TNT?? probabil ca trebuie sa ai intre 3 si 10 ani, sau sa fii handicapat, sau sa n-ai nici cel mai mic indiciu despre ce inseamna muzica.....
lamureste-ma! ;)
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Dec 26, 2003 1:24 pm

ai doua avertismente, drum. in ritmult asta o sa ajungi banat. :o
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Raspuns la "Chestiunea ta intrebatoare"

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 14, 2004 5:49 pm

drumplayer , mai intai afla cine e userul Mihai-MOF , daca nu stii iti zic eu , face parte din Casa de productie MOF Records , asa ca tu nu ai nici un drept sa vii pur si simplu si sa ii reprosezi anumite lucruri care nu au nici un fundament , iar daca ai avea si ai face acest lucru ar trebuie sa o faci frumos , cu bun simt , nu crezi ?
*Avertisment drumplayer , apropos , Mihai-MOF e si moderator pe acest forum , deci daca el nu a considerat ca l`ai jignit , Gabizzu ( moderator ) ti`a dat avertisment si uite inca unu de la mine , si eu consider ca mesajul postat de tine a fost lipsit de scrupule !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Ian 14, 2004 10:41 pm

andrei, daca omul are o chestie de spus, poate sa o spuna ca de aia se zice ca e democratie pe la noi... lasa-ma sa-mi rezolv singur problemele
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Calinescu » Sâm Ian 17, 2004 3:24 pm

io am o idee. hai toti sa-l pupam in cur pe mihai mof. sau as facem un concurs. cine il pupa cel mai bine in cur pe mihaita, are voie sa-i care bagajele de la gara acasa, sau sa-i ia ziaru in fiecare dimineata. AnDrEi, vezi ca tu trisezi. concursu incepe abia de azi.

mihai, totusi explica-i lu drum treaba cu tnt. sunt si eu la fel de curios. e muzica de calitate? raspunde-mi cat se poate de sincer si serios. te rog. (am un punct in plus la concursu nostru)


cine se baga?
Calinescu
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Dum Apr 20, 2003 8:58 pm
Localitate: is

Mesajde aspyrin » Sâm Ian 17, 2004 4:51 pm

1. eu nu dau avertismente, desi ai merita unul
2. controleaza-ti limbajul
3. cat vrei ca sa-mi aduci ziarul in fiaceare zi. e o idee buna si as putea sa te angajez pt asta, ca de un caine n-am timp sa ma ocup.
4. i-am raspuns lui drum la intrebare pe barfe. o sa iau postul de acolo si o sa-l pun si aici
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 10, 2004 11:56 am

Calinescu one more time si esti pe rosu :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la TNT

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron