Spuneti Sinceri Ce Credeti Despre O-zone

O-ZONE forever !

Spuneti Sinceri Ce Credeti Despre O-zone

Mesajde JANYA » Joi Mai 06, 2004 8:36 pm

o-zone si cine credea ca osa ajunga pana aici chiar si in franta sant difuzat non-stop la televizor si la radio eu personal nam auzit de ei pana acum sant chiar asa de tari in romania
in fine canta marfa :bye:
Avatar utilizator
JANYA
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 06, 2004 8:42 pm

Nici eu personal nam auzit pana acuma de ei dar amauzit ca francezi zic ca sunt poponari.E adevarat?

Va pup!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde JANYA » Joi Mai 06, 2004 9:12 pm

sincera sa fiu la uni le plac dar majoritatea ii ia drept niste imbecili si face misto de ei dar totusi e numarul unu pe topul melodiilor cele mai vandute
pupic ;v
Avatar utilizator
JANYA
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 06, 2004 9:14 pm

si eu am auzit recent de ei. bine..nu se compara cu Pink Floyd..dar sunt buni.
b0ne or catharsis...putetzi muta prostia asta pe forumul O-zone, daca doritzi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

heh...

Mesajde blushenka » Mar Mai 11, 2004 2:53 pm

hmmm, stau sa ma gandesc daca sa iau in serios aceasta afirmatie provovatoare: 'Spuneti ce credeti sincer despre O-zone' in serios sau nu...hmmm.
Avand in vedere nivelul conversatiei de mai sus, m-am decis destul de usor...

da, si nu se compara nici cu Nightwish :P
[size=-2]Stop dreaming,
People who say that are blaspheming,
They're doing nine to five and moaning,
They don't want you succeeding when they've blown it.[/size]
Avatar utilizator
blushenka
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Joi Iul 24, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Mai 11, 2004 3:21 pm

nici io nauzisem de iei pana mai zilele trecute cand fusei la paris in vizita la o matusha .chiar de la intrare ma intanpinat zambetu inconfundabil al baietilor din posteru din antreu iar in sufragerie , in locu ceasului cu cuc pe care il stiam de ani de zile ierea afisu cu concertu lor din martie de la opera din paris unde a fost cica ceva de nedescris, cica sa calcat lumea in picioare, femei in toata firea sa sinucis, batai pentru autografe, ce mai cica de la intrarea americanilor in paris na mai iesit atata lumen strada. presa franceza chiar ii considera deasupra celebritatilor autohtone precum, shevalier, aznavur, brel, dasan etc. ie o mandrie sa fii roman cand ai asemenea anbasadori...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Lun Mai 17, 2004 9:26 pm

eu n-o sa fiu sarcastic ca si cei de mai sus

sincer , O-Zone sunt de kkt, de la muzica pana la videclipuri, imbracaminte, dans, cum arata, deci la absolut orice capitol. Si te rog nu mai te referii la ce fac ei acolo drept "muzica" sau "cantat" ca numai asta nu e
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Decayler » Vin Iun 04, 2004 3:57 pm

Hehe! Punctul pe "i" Dany_S!!! O-Zone's de caca! :)) shit happens! mai sunt si greseli pe lumea asta!
Decayler
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iun 04, 2004 3:52 pm
Localitate: Palatul Cotroceni

Mesajde happy_angel » Sâm Iun 19, 2004 9:24 pm

Sincer O-zone au venit si eu de prin Moldova si au reusit sa ajunga de azi pana maine in Italia....mah...da sincer sunt o trupa de rahat...cu tot succesul lor..
In razele de soare,eu stau si te privesc, esti diamantul care ma face sa iubesc, iar in lumina calda, cu tine ma topesc, as vrea ca niciodata sa nu ma mai trezesc.
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde porsche » Mie Iun 23, 2004 9:59 am

viermutza scrie:Sincer O-zone au venit si eu de prin Moldova si au reusit sa ajunga de azi pana maine in Italia....mah...da sincer sunt o trupa de rahat...cu tot succesul lor..
draga mea ai mare dreptate,uite un exemplu de succes de rahat:trupa axe bahia cu a lor chuchuka au un mare succes pe la noi pt ca noi nu intelegem de fapt ce zic ei.si k sa fac 0 informare va zic ca chuchuka inseamna in portugheza tarfa.deci ce mai.nu e un succes propriu zis in strainatate pt k e ca si cum am fce noi o piesa f melodioasa in care sa ii injuram grozav pe chinezi si acestora sa le placa piesa la nebunie.in plus zero-zone cum imi place sa ii numesc nu au ajuns propriu zis in italia ci niste tampiti au luat o melodiae de-a lorsi au pus-o intr-o discoteca.aste e adevarata istorie
DACA ERAM HOMOSEXUAL SAU TARFA CANTAM DANCE!
Avatar utilizator
porsche
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Joi Mai 06, 2004 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Iun 23, 2004 2:11 pm

sunt de cacat !
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde ILoveLife » Lun Iul 05, 2004 10:51 pm

asa este ... sunt de kkt ... dar oare nu asa sunt mai toti din muzik actuala
la ora actuala nu exista muzik adevarata ... exista altceva ... exista muzik comercial ... deci intr-adevar sunt de kkt. ca si toti ceilalti
ILoveLife
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:40 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Izabela » Mar Iul 06, 2004 12:00 am

Cred ca ar trebui schimbat titlul threadului in: "Ce credeti despre producatorul lui O-zone?"

Am o parere bunicica despre el,numai ca piesele au asa o tenta a la Anastassya Lazaryuk,mai ales ultima, aia cu chitarele.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Dum Aug 08, 2004 1:15 am

ma yo sunt fana o-zone de cand m-am nascut lol. o fi ei mari si tari, au ajuns ei unde au ajuns dar mie nu-mi plac, au niste versuri pt copiii de gradinita, e clar ca romanul s-a nascut ''poet''. sunt plecata din tara si am auzit peste tot o-zone , mi-am luat cd-urile cu animal x (ma gandeam ca scap de o zone ,de akcent, etc) si cand il ascult ma intreaba vecinii daca sunt aia de la o-zone, doamne fereste.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde CrAsh0v3r » Dum Aug 08, 2004 1:52 am

sunt jalnici....
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde irinanmx » Vin Aug 20, 2004 12:03 am

imi plac versurile melodiei PUPAZA DIN TEI (cre' ca trebuia sa se numeasca PUPAZA DIN EI, din ei nu din tei). Fiti atenti:'' Chipul tau si pupaza din tei/ Mi-a mintesc de ochii ei (urata fiinta) '' . jALNICE versuri nu-i asa? f**k with O3
Sfarsit de saptamana
Am chef de nebunii
Viata e doar una
Hyena arata-mi tot ce stii.
irinanmx
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Joi Noi 13, 2003 10:07 pm
Localitate: buzau

Mesajde SatyR » Vin Aug 20, 2004 1:05 am

Sunt super fan. Nici nu-mi imaginez viata fara muzica lor, lucru pentru care ii stimez nespus de mult. Bravo lor !

Probabil trupa cu cele mai retardate versuri pe care am avut ocazia sa le aud pana in prezent...

Acum io nu mai stiu in care din cele doo fraze de mai sus am fost cu adevarat sincer...judecati si voi.
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Aug 20, 2004 8:10 am

sunt fan declarat al trupei o-zone si cei care nu apreciaza valoarea minunatilor baieti sunt fie ignoranti fie invidiosi. o-zone , sunt pentru romania , ambasadorii prieteniei si ai pacii iar prin melodioasele lor piese si a textelor pline de substanta si semnificatii se incadreaza in elita muzicii universale. nastase, nadia sau hagi nu au reusit intr-o cariera intreaga sa faca cunoscuta romania peste hotare cum au reusit acesti talentati baieti sa o faca in mai putin de un an. bravo lor.

o-zone forever !
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde wwritza » Vin Aug 20, 2004 1:54 pm

Threadu asta mi-a sarit in retina de la 'spuneti sinceri ....'
si ca sa nu fiu off topic ca apoi se supara jania pe mine, sa zic ca io sunt mare fane a lu ozon, ca or sa cante in deschiderea lu madona ( ehehe , si ce 'deschidere' are madona!!) pe wembley :-" , ca ienglejoaicilii isi rupe iile dupe ele cand ii vede, se face concurs de orgasme cand apare ei pe scena, ca ie declarati "cip end deilshi din carpati" , ca ie frati de cruce cu 'cichi girls' si multe altele, dar sunt un roman modest si nu spunmai multe despre ei.
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Aug 20, 2004 3:42 pm

ca orice fata din Romania si nu numai sunt indragostita de baietzii de la o-zone, nu dorm decat cu poza lor sub perna, am autografe pe postere si ii visez in fiecare nuapte *p... iar versurile lor sunt de o profunzime care a marcat intreaga Europa :D
o-zone ruuulzzzz :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Aug 20, 2004 4:06 pm

eu nu-i suport shi era sa distrug toate revistele din Paris in care erau ei...m-am enervat super tare..peste tot shi acolo scria de ei...apareau nu sh' cate postere cu ei,etc...ce dreq...mai rau k tATU....sau k Cheeky Girls..
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Sep 18, 2004 11:52 pm

n-am nimik cu fanii lor,da'...mie nu-mi plac...la inceput mi-a placut mel "numai tu"...da acu...nothing
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

...parere....

Mesajde Cantos » Lun Noi 15, 2004 3:25 pm

O-Zone...muzica de cuafeze.....

Bafta !
Cantos
 

Mesajde Red_Mustang » Mar Noi 23, 2004 5:07 pm

Muzica adresata copiilor mici...
Se pare ca frantuzii ai minte de copii mici avand in vedere ca tot asculta asemenea aberatii...sau poloare fonica...cum vreti sa o luati...eu prefer ambele criterii...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde usualflow » Sâm Iul 09, 2005 10:19 pm

Cine sunt astia, 0-Zone? Eu nu am auzit de ei, dar observ ca sunt foarte bagati in seama.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am


Înapoi la O-ZONE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori