albumul "dragoste din tei"

O-ZONE forever !

albumul "dragoste din tei"

Mesajde luy_o-zone » Sâm Iun 21, 2003 3:09 pm

bai,lume,io am auzit cateva melodii de pe noul album si m-am gandit sa vad care va plac si voua mai mult.
mie imi plac "dragoste din tei","de ce plang chitarele" si "crede-ma"da preferayta mea este "crede-ma".a voastra?
astept parerile voastre despre melodii,comentarii,si tot ce este legat de noul album.apropo,ati vazut coperta albumului?daca da,cum vi se pare?
va pupyk ozonat,io
luy_o-zone
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 27, 2003 3:16 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iul 28, 2003 10:11 am

parerea mea sincera este ca "Dragostea din tei" este melodia verii in Romania. O-Zone au pishat iar toate formatile romanesti.
Melodie excelenta pentru sezonul estival. Am downlodat-o si eu aseara de pe kazaa....ca mi-au placut cum au dansat pe ea , la Ruine , cei 3 mari fani : Aliosha , Alin si Gigi. :)

dar ce zice la refren ? "numa-numa-iei" ? cum adica ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

2528

Mesajde baixinho© » Lun Iul 28, 2003 10:35 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
dar ce zice la refren ?

nu ma iei.

multumesc pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Iul 28, 2003 3:33 pm

melodia e acelasi rahat ca si precedenta, d-aia de piatza ca sa prinda la public ;) :D
da, a prins deja f bine (la baixu, alin si aliosha) :hehe:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde matzu » Mar Aug 12, 2003 10:46 pm

Mie mi se par baietzii de la O-zone super beton si au si nisthe melodii beton si pe langa asta mai arata si bine . Asta este parerea mea despre ei si ultimul lor album nu am putut sa-l ascult dar am auzit melodia la radio si am vazut videoclipul la TV si cred ca ei fac ce la noi nu sa facut de mult si mai imi plac caci ei au doar un stil al lor nu copiaza pe nimeni. :o
matzu
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 07, 2003 10:52 pm
Localitate: Romania,Timisoara

Mesajde Wild Rose » Mie Aug 13, 2003 8:35 pm

mie mi se pare ca (in comparatie cu despre tine ) piesa este mult mai slaba.. cu versuri de 1000 de ori mai stupide..
imi este greu sa apreciez versuri de genul: aloo sunt eu , picasoooooo bla bla bla...
Parerea mea:p
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

alnumul DICO-ZONE

Mesajde dyana_o_zone » Lun Aug 18, 2003 7:26 pm

Buna..stiti ca noul album s-a vandut in numai 2 ore in 10.000 de exemplare? Record pe tara???? Pupici
O-ZONE:cei mai tari, cei mai skumpi! O-ZONE 4 EVER!!!
dyana_o_zone
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Lun Ian 06, 2003 8:15 am
Localitate: Tg-Mures

Mesajde ezofy » Lun Aug 25, 2003 5:06 am

Initial trimis de Gabyzzu
melodia e acelasi rahat ca si precedenta, d-aia de piatza ca sa prinda la public ;) :D
da, a prins deja f bine (la baixu, alin si aliosha) :hehe:



Si cine e publicul? Nu tot eu si tu si ceilalti care asculta muzica? Suntem oare cu totii intr-atat de prosti incat acceptam 'melodii de rahat' ..... se pare ca O-Zone stie ce face daca melodiile lor au 'prins la public' si au prins BIIIIIIIIIIINE!
ezofy
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Aug 18, 2003 10:40 pm
Localitate: US

super cool

Mesajde dia_ » Mar Sep 02, 2003 8:54 pm

noul album este super misto ! pisele mele preferate sunt "fiesta de la noche" si "oriunde ai fi" si dupa parerea mea chiar merita ascultat pt ce este super beton !
dia_
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 15, 2002 7:00 pm
Localitate: Buzau

HIHIHI

Mesajde rap_t_one » Joi Sep 04, 2003 6:12 pm

Initial trimis de ezofy



Si cine e publicul? Nu tot eu si tu si ceilalti care asculta muzica? Suntem oare cu totii intr-atat de prosti incat acceptam 'melodii de rahat' ..... se pare ca O-Zone stie ce face daca melodiile lor au 'prins la public' si au prins BIIIIIIIIIIINE!


Stiti de ce am eu melodia pe hard? Atunci cand sunt suparat o pun si ma binedispun imediat ,,,,motivu : pentru k ma k-c pe mine de ras cand o aud....... Ma asha se canta la moldoveni sau romanii sunt imbecili.... Pe bune! La cine a prins? La crizate parasite si la copii chinuiti de pubertate ! pana atunci moaieaahiiimoaiieaaaaaahuuuuuu! PAPA WordUP Ozone:o
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Salutare

Mesajde Andry_79 » Dum Ian 04, 2004 2:33 pm

Nu sunt fan-ul lui O-Zone dar vreau sa imi spun opinia. Pentru prima data in Italia se asculta la radio un cintec in romana. Nu pe un post oarecare ci pe Radio dj (cel mai ascultat in Italia). Nu ma intereseaza nivelul cintecului daca are cuvinte destepte sau nu suna bine asta este important are ritm si a patruns pe piata in Italia. Nici o alta formatie din Romania nu se asculta aici. Prietenii mi-au vb de Animal-x dar aici nici nu stiu cine este. Infine datorita grupului O-zone se asculta muzica noastra si in Italia si mi se pare mai important decit o polemica asupra refrenului sau la alte chestii. Sincer nu gasesc nimic in muzica romaneasca sa fie placut nivelul nu este inca la inaltime dar poate incety incet o sa apara si la noi formatii mai bune.
O zi buna si La multi ani tuturor.
Andry_79
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 04, 2004 2:08 pm
Localitate: Italia

O zone

Mesajde shihawa » Vin Apr 23, 2004 10:54 pm

In Franta la fel ca si in Italia
baiatii fac valva
pacat ca francezii sunt ipocriti din nastere :moon: si critica tot ce vine din est :

http://www.lacoccinelle.net/traduction-chanson-2310-.html

http://forums.taplanete.net/index.php?act=ST&f=6&t=6307&st=30&#entry131683

pt cei ce stiu franceza

:rulz:
shihawa
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Apr 23, 2004 9:39 pm
Localitate: Paris

Mesajde shihawa » Vin Apr 23, 2004 11:00 pm

O-Zone - Dragostea Din Te

Vous ne connaissez pas encore ce titre ? !
Vous l'entendez déjí  un peu de partout, í  la TV, í  la radio, c'est un vrai phénomí¨ne. La Roumanie débarque en force en France avec un single écrit dans la langue du pays et une carrure de boys-band. Trois jeunes garí§ons homosexuels, issus de Moldavie et produits en Roumanie, envahissent donc les dance-floors européens ! Le succí¨s s'étend en Espagne et en Italie oí¹ ils sont aussi numéro 1.
Sans aucun doute, un futur tube de l'été que vous n'íªtes pas príªts d'oublier!



sunt homosexuali baietii? ca dupa francezi astia totul se reduce la asta.
shihawa
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Apr 23, 2004 9:39 pm
Localitate: Paris

site o-zone

Mesajde shihawa » Dum Apr 25, 2004 1:05 am

tocmai am terminat aceasta pagina pt ei , este cam plagiata , pt ca nu aveam de unde lua datele insa designul este original

http://o-zone.shows.it
shihawa
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Apr 23, 2004 9:39 pm
Localitate: Paris

Mesajde filip88it_pl » Dum Apr 25, 2004 11:25 am

shihawa scrie:O-Zone - Dragostea Din Te
Trois jeunes garí§ons homosexuels,.


ahahahahahahahahahhaahh
filip88it_pl
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mar 07, 2004 8:50 pm
Localitate: Montesilvano (PE) Italia

Mesajde lupisor » Lun Apr 26, 2004 5:34 am

homosexuels...?? haha.... I don't know why, but the French keep insulting us. So far, they've treated us as being Gypsies, pesants, poor and now homosexuals! The thing is that they don't even know they're insulting us.
"Strength and honor"
Maximus Decimus Meridius
Avatar utilizator
lupisor
Junior Member
 
Mesaje: 85
Membru din: Dum Sep 30, 2001 11:00 pm

Mesajde kiss » Sâm Mai 01, 2004 5:00 pm

Hi Bambinos!!!!! Soy Una Xica Espagnola I Ace Due Setmanas Estuve En Italia, Is Very Very Very Beatifull, Conocimos Unos Bambinos Very Amables, Simpaticos, Guapos!!!!! In The Boat, Por Cierto Me Encanta O-zone!!!!!!!!
kiss
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 01, 2004 4:57 pm
Localitate: iTALIA

Mesajde lupisor » Sâm Mai 01, 2004 10:33 pm

kiss scrie:Hi Bambinos!!!!! Soy Una Xica Espagnola I Ace Due Setmanas Estuve En Italia, Is Very Very Very Beatifull, Conocimos Unos Bambinos Very Amables, Simpaticos, Guapos!!!!! In The Boat, Por Cierto Me Encanta O-zone!!!!!!!!




Bienvenida aqui. Donde fuistes de preciso en Italia? Que te gusto mí s?

Te gustan los niños? :)



Lupi
"Strength and honor"
Maximus Decimus Meridius
Avatar utilizator
lupisor
Junior Member
 
Mesaje: 85
Membru din: Dum Sep 30, 2001 11:00 pm

Mesajde filip88it_pl » Sâm Mai 15, 2004 5:13 pm

allora se vivi in italia, l'italiano non ti manca ;)
filip88it_pl
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mar 07, 2004 8:50 pm
Localitate: Montesilvano (PE) Italia

Mesajde Andromeda » Sâm Iun 05, 2004 4:29 pm

homosexuels...?? haha.... I don't know why, but the French keep insulting us.

Not only French :) When I heard their song for the first time, I didn't know that it was O-Zone, I thought it was sang by 2 guys, but after listening to the song, I really thought that they were homosexuals! And when I saw the video... No comments :) They really seem to be gays, but I don't consider it a bad thing, I like gays
Avatar utilizator
Andromeda
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Mai 22, 2004 11:00 pm


Înapoi la O-ZONE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron