Intrebare-intrebatoare

O-ZONE forever !

Intrebare-intrebatoare

Mesajde Blue_kitty » Dum Sep 21, 2003 10:40 pm

I know I shouldn't ask, pt. k nu e treaba mea, dar (doar pt. curiozitatea mea) Radu are prietena? Intreb pt. k nu inteleg cum poate fi atat de timid cand il abordeaza ftl (ex. la emisiunea lui Teo de asta-vara, la sfarsit cand tipa de la DEMO a vrut sa danseze cu el, a trebuit sa-l traga juma' de ora de pe scaun pana a cedat, pe cand ceilalti doi tzopaiu de n-aveau aer si pareau k se distreaza mult mai tare), dekt dak are prietena si nu vrea k aceasta sa creada ceva. E asa de dulce, dragut, talentat si nu inteleg de ce e asa de SHY!!!!
Blue_kitty
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 19, 2003 4:39 pm
Localitate: Romania - Bucuresti

Mesajde DarkMoon » Mie Dec 31, 2003 12:03 am

ce ai tu cu bietu baiat dak e timid..saracutzu..poate ii era frica sa nu aiba parte de barfe in ziar
Avatar utilizator
DarkMoon
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Dec 30, 2003 12:00 am

Mesajde alx-online » Mie Dec 31, 2003 1:17 am

sau probabil avea o ushoara erectie si nu putea sa s ridice in mom ala de pe scaun, ;)
Avatar utilizator
alx-online
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Dec 31, 2003 12:00 am

Mesajde irina_balan » Vin Oct 26, 2007 11:14 am

:)) radu are prietena de 7 ani si un copil a spus el intrun interviu la acasa tv cand era o-zone si arsenium a spus despre fetita lui cand o-zone nu mai era dragilor de asta nu se complica el cu fetele A-)
Avatar utilizator
irina_balan
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Oct 25, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Oct 26, 2007 12:05 pm

radu are prietena de 7 ani

asta acuma

da' in 2003, cand discutau cei de mai sus, era altceva

(chiar, ai observat ca in dreptul fiecarui post este scrisa si data cand a fost scris? ce interesant!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am


Înapoi la O-ZONE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron