help me

Sa fii sanatos ! Sa ai o viata sanatoasa !

help me

Mesajde Wild_Horse » Dum Noi 27, 2005 2:15 am

am o intrebare..daca prietena mea e virgina.eu am ejaculat ffffff putin doar se vedea in varf.m-am sters cu un servetel umed iar apoi am simtit-o dar nu in interiorul vaginului ci in afara ea poate ramane gravida???
Wild_Horse
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Noi 27, 2005 1:26 am
Localitate: bucuresti

Mesajde kant emir » Dum Noi 27, 2005 2:35 am

doar ca sa ne edificam: prietena ta mai e virgina (o cheama maria?!) ? servetzelul era umed de la inceput? cand spui ca ai "simtit-o", despre cine/ce vorbesti?
ea (cred eu) poate ramane gravida, chiar si in afara (ar mai fi trebuit o completare: in afara de ce? sau poate ca asa, in general "in afara"?)
ps - nu vreau sa fiu rautacios, dar de ce nu folosesti virgule? sau macar propozitii simple, scurte si pe randuri diferite (cred ca am fost, totusi, rautacios; nu?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Dum Noi 27, 2005 2:45 am

Acum stai sa iti zic ce am inteles io:
1. ai ejaculat un pic, te-ai sters si dupa aia te-ai frecat de domnisoara, daca e corect ce am zis eu...sunt sanse destule ca ea sa ramana gravida, asa ca vezi cu cat timp e inainte de ciclu, sau mai bine fuga la farmacie si luati pastila de a doua zi
2. tu scrii cum vb dan diaconescu in direct si in reluare, ia-o mai incet, fara sa te panichezi, respira, pune virgule si daca au trecut deja doua zile de la intamplarea cu pricina.... roaga-te sa nu fie in perioada fertila a lunii!
Acestea fiind spuse, FOLISITI DRACU PREZERVATIVUL!!!
Nuapte buna, copii....
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Noi 27, 2005 11:28 am

daca asta este intrebarea: ea poate ramane gravida? eu zic k raspunsul este unul singur si indubitabil,si anume DA :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Medicina - Sanatate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori