nu am putut prima data

Sa fii sanatos ! Sa ai o viata sanatoasa !

nu am putut prima data

Mesajde xtx » Mie Mai 30, 2007 2:39 pm

buna! am o intrebare. De o luna incoace am hotarat sa-mi incep viata sexuala si am hotarat, impreuna cu prietena mea, sa o luam usor(azi o bluzita, maine sutienu etc). Am ajuns intr-o zi la punctul culminant, dar penisul meu nu s-a sculat(mai pe romaneste).
Eu am o chestie, nu stiu dak e o problema: cand ma excit, ma sarut cu cineva imediat penisul intra in erectie si de cele mai multe ori ejaculez foarte putin. Asa am patit si azi. Poate fi din cauza k ma masturbez foarte des(1-2 chiar de 3 ori pe zi) si de cele mai multe ori nu ma masturbez cand am penisul in erectie(adik nu cand e de tot)?
Am introdus degetele in vaginul fetei. Ea a zis k ii place. am insistat pana a curs sange. logic k mi-am dat seama ce inseamna asta.
Acum ce-mi recomandati mie?
xtx
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 30, 2007 2:38 pm
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Mie Mai 30, 2007 5:10 pm

am insistat pana a curs sange. logic k mi-am dat seama ce inseamna asta.

poi ce sansemne? gata fecioria, papapa! nu mae fata, ie femeie

(amu nah, nu ie chiar femeia ta, ie numa a degetelor tale)

parerea mea: las-o mai domol cu labutza, si cu rabdarea treci si marea

o sa te intorci barbat

(iti mai zic un secret: secsu adevarat, ala pe care-l faci cu o femeie - nici nu seamana cu labutza; arfi pacat sa nu afli si tu ce-i aia)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde EpicMan » Mie Mai 30, 2007 6:18 pm

Acum ce-mi recomandati mie?


Sa iti pui catuse
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde marian jan » Mie Mai 30, 2007 9:39 pm

te-apuci sa faci laba si cand ai erectie o bagi imediat.o sa fie 2 secunde sublime.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde EpicMan » Mie Mai 30, 2007 10:09 pm

Sau te dai cu ardei iute pe palme...si ai sa vezi ca nu o sa simti o atractie asa de sporita pentru propria ta persoana.Numa' ai grija pe unde introduci falangele...
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Joi Mai 31, 2007 8:46 pm

cand mai ai chel de o labutza, da-i un tel lu fata aia "norocoasa" si cheam-o.... asha scapi si de laba si de problema cu putza bleaga.....:D
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde mnc21 » Sâm Iun 02, 2007 12:28 am

dragul meu stai linistit ca nu e grav si io am patit asa la inceput ba nu se scula ori imi dedeam drumu imediat si cu masturbarea la fel (ii dadeam in cap pana lesina:)) ) sfatul meu e urm sa incerci sa te mai abtii de la masturbare iar in momentul cand o sa faci dragoste cu prietena ta tre sa ai incredere in tine sa nu fi stresat sa fi calm sa nu te grabesti un preludiu mai lung nu ar strica si sa incerci sa o faci cat de des poti cu prietena ta si tine minte tre sa nu te emotionezi sa stai cat mai calm sa lasi totu sa vina de la sine si o sa vezi ca o sa fie ok ai incredere in mine ca-s patit si acum dupa ce am urmat si io sfaturile altora O INDOI IN PAT :))) HAI PA SI BAFTA
mnc21
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:48 am
Localitate: acasa

Mesajde alina_daniela » Vin Iun 22, 2007 12:43 am

Poate pare ciudat k raspunde si o fata la topicul asta. Sper sa iei in considerare parerea mea. Cred k fara sa iti dai seama, esti stresat, incordat, etc, in momentul respectiv. Dak intrebi un doctor , iti va spune k nu are nici o treaba masturbarea, in sensul k ea nu iti afecteaza viata sexuala. Valabil si pt fete si pentru baieti. Ideea e sa nu o practici cu un sfert de ora inainte sa ajungi cu fata in pat, k iti trebe si tie ceva timp sa iti "umpli rezervorul"... Spor la .. treaba!
alina_daniela
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iun 22, 2007 12:31 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Micah » Sâm Iun 23, 2007 1:22 pm

Am introdus degetele in vaginul fetei. Ea a zis k ii place. am insistat pana a curs sange. logic k mi-am dat seama ce inseamna asta.


Ce scenariu de dezvirginare nasol. Cand o sa imbatraneasca fata aia, si o sa se gandeasca la cum a devenit ea femeie o sa-si aminteasca niste degete...
Nasol!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Iun 23, 2007 2:47 pm

Ce scenariu de dezvirginare nasol

stii tu ca-i nasol

nica-i mai bun?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Sâm Iun 23, 2007 7:44 pm

nica-i mai bun?


decat degetele lu unu care nu i se scoala ...da ... nica-i mai bun!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Iun 23, 2007 8:50 pm

degetele lu unu care nu i se scoala ...da ... nica-i mai bun!

nu i se scuala dejtele? nu i se scuala unu?
ce nuncerci linba?






(linba romana, barbatuaso care ejt)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Dum Iun 24, 2007 8:56 pm

e cam greu cu limba romana in zilele noastre ...
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Iun 25, 2007 12:58 am

ofi breh, da' cumpic de rapdare te descurci (si cumpic de ajutor de la precini:
decat degetele lu unu care nu i se scoala ...da ... nica-i mai bun!

sa devina:
decat degetele unuia caruia nu i se scoala ...da ... nica-i mai bun!

ce zici, ar merge?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Lun Iun 25, 2007 5:33 pm

E nasol cand nu vezi barna din ochiul tau de paiul din ochiul altuia?

Ma gandesc ca de-aia scrii tu in felul tau unic sau nu (dar copiat in fortza de restul forumistilor), ca sa estompezi eventualele greseli de exprimare sau de gramatica...
Adica, daca tu scrii ceva gresit, restul lumii o sa zica ca ai scris intentionat si o sa gaseasca chestia asta "cool".

In ciuda a ceea ce ai subliniat tu, exprimarea mea nu e foarte gresita... e vorba doar de nuanta!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde nbm » Lun Iun 25, 2007 5:51 pm

in felul tau unic sau nu (dar copiat in fortza de restul forumistilor)

LOL
uite, bre, ce inseamna sa nu mai scrii mult timp pe un forum. te ia lumea de plagiator :D

micah, nu pune la inima ca nenea kant emiru e un suflet mare, dar nu prea mai are jucarii si ii place sa te tachineze ;)
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Iun 25, 2007 6:53 pm

E nasol cand nu vezi barna din ochiul tau de paiul din ochiul altuia?

nu breh, ie fain. adica miem place, da' vaz ca tzie nu

daca tu scrii ceva gresit, restul lumii o sa zica ca ai scris intentionat si o sa gaseasca chestia asta "cool".

da breh, asa ne distram noi, inca de acu patru ani, de cand am intrat intr-a cincea

si sa nu mai spui ca mau copiat forumijtii, finca deja se dedulcisera la poceala cand am venit io p'aci
ca sa estompezi eventualele greseli de exprimare sau de gramatica...

aham, si diriga (profa de romana) tot asa imi zice: estompatorule care ejt, vino sa te pup!
exprimarea mea nu e foarte gresita... e vorba doar de nuanta!

d'aci reese cat ejde habarnista (ceia ce nui o catastrofa - cui crezi tu ca-i pasa de tine si de cunostintele tale? bataiuaso care ejt!)

satz ezplic? noteaza:
1) - poceala asta a linbii, pe careo veztu la noi - ie o juaca si un joc; da' nai voe sa joci asa ceva pana nu cunojt regulile (jocului shale linbii - puate nu chear prutenejte, da' macar ce se invatza in jcuala generala si liceu musai sa jtii; acordam uarece intelegere celor mititei - da' numa dacaj declara, cinstit, varsta si nestiinta)

2) - gafele pe care obijnuim noi sa le comitem is: grafia (popular se cheama cemeista - nui treaba ta de unde vine termenu; retzinel si basta), omiterea diacriticelor si a semnelor de puntuatie (in cazul acestora din urma, ezista gramatica baicsiana - nutz ezplic, datz dau ezenplu:daţ-imi voe sa v-ă arăt direcţ-ia bună: pe aici! a-ţi inţele-s?); dezacordurile grosolane, arhicunoscute si care fac deliciul idiotilor care vor sa se dea dejtebtz (caragializmele, pritzi?)

si cre cacam atatea; in +, noteaza ca numa userii cu uarejce notorietate (vechime, activitate, etc - adicaca re se cunosc deja, stiu ce le puate pelea) isi pot permite, fara sa rijte nica, asemenea harjuana; restu se tacseaza bai difolt (nu pentru lipsa "notorietatii" or a activitatii, ci pentru sinpla prostie de care dau, de obicei, dovada)

da' consoleazate cu gandu ca nu ejt prima* care mujca (daca primejt o indicatzie pretziuasa: cand vei scrie fara de grejala**, atunci satz permitz sa te iei deale altora, k?)











* au mai fost si altz abarnijt care nush vedeau gafele proprii, da' erau grozav de preocupatz de cemeizme si baicsinianizme

** nu te mai pripi tu sa apreciezi ca:
exprimarea mea nu e foarte gresita

lasa pe altzii, ca sor gasi destui care s-ăţ arate si s-ăţ demonstreze ca ie fuarte, da' fuarte gre shit sa nu stii ca gresit nare grade de conparatzie (adica: or ie gresit, or ie corect, din doo, numa una are loc)


shamu ontopicu (sa num sterga pijke muncushara prometeica): domne, secsu nu ie vejnic, ci are, si iel, inceput (popular, inceputu se cheama "prima uara", or "des virginare") si svar shit (carele se chiama "ultima uara")

ei, se poate intanpla sa nu iasa domne! nu ese si basta, nu potz! da' nu tresa tengrijorezi, finca asta-i treaba

xtx, nush daca tzam mai zis - la tine inca no fost acea "prima uara", tu ejt inca virginel (incearca sa nu mori pana cand nutz ese, finca te privezi si de inceput, si de contzinut, si de svarshit; adica deo gramajuara de bucurie)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 26, 2007 7:46 am

bah, kante miru ori n-are ce face ori a dat in mintea copchiilor :))
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iun 26, 2007 11:59 am

Lasa-l ma ca face trafic. kantemire aci nu-s moderator, desi apare si cuvantu sex in numele forumului.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Mar Iun 26, 2007 7:23 pm

cantemire, tu ori scrii ca-ti face placere sa scrii, ori ca-ti face placere sa citesti ce-ai scris. Oricum ar fi, e prea lung, si am pierdut o groaza de timp descifrand ceva ce pentru tine o fi arta... Pentru mine nu e. Cand ai o varianta mai scurta, da-mi un beep :D

Sau poate te-au pus unii de la vreo firma de tastaturi sa testezi la cate apasari se strica butoanele!

Si ca sa-ti spun sincer nu ma intereseaza absolut deloc ce gafe faceti voi, atat timp cat nu se trezeste nici unul care sa ma critice pentru un cuvant scris aiurea. Eu nu am criticat pe nimeni, asa ca vezi-ti de treaba ta! Asta e una...
Si a doua este ca nu dau nici o ceapa degerata pe criticile rautacioase si lipsite de bun simt.

Si inca ceva: de cate ori ma faci batausa, sa stii ca nu ma jignesti si nici nu ma faci sa ma simt nasol; ba din contra. Poate tehnicile astea ale tale au eficienta sub limita de varsta 25 de ani. Dincolo de asta... te cam lasa rece!

Multa bafta!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mar Iun 26, 2007 8:00 pm

bine mah, bine
de cate ori ma faci batausa

vesca te fac bataiuasa, nu batausha
atat timp cat nu se trezeste nici unul care sa ma critice pentru un cuvant scris aiurea.

ce vorbejt? sau poate ca ar trebui sa pun si titlu postului? sa se cheme ceva gen atentie, o critic pa micah?
si nu team criticat pentru fro grejala de tastare, ci pentru gafe prostejt de linba (si de uarece logicutza elemantara)
tu ori scrii ca-ti face placere sa scrii

mpoi... bingo!
normal cam place, ca duar in scris ma ciondanescu d'alde tine
Poate tehnicile astea ale tale au eficienta sub limita de varsta 25 de ani.

santzeleg ca ejt mai batrana de 25? ca, ma gandeschio, sar putea sa nu ma mai interesezi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Mie Iun 27, 2007 5:05 pm

ooooh, nu nu ... nu vreau sa nu mai fii interesat de mine! Oh, nu, te rog ... :D
Anul asta inca mai am un sfert de suta, asa ca grabeste-te!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Iun 27, 2007 8:10 pm

papushica mica si nevinovata, io am mai afirmat (de mai multe ori) ca muerea devine (de obicei) interesanta numa dupa 25 de ani

despre tine n-o sa comentez - stii de ce?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 28, 2007 10:33 am

Micah, daca vii la Clu o punem de-o putuleala?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Iun 28, 2007 11:05 am

stei rilecs, ca asta vine shitz trage intai un shut zdravan in oo, casa stii cu cintzo pui


porma se mai gandejte
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 28, 2007 12:21 pm

daca vii la Clu o punem de-o putuleala?


eu in locul tau as sta in banca mea ...
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Iun 28, 2007 12:51 pm

tu in locu lui nai cum sa fii, numan locu tau ai loc

shapoi: tu in locu lui (adica iel cu mintea ta?) ai sta in banca ta, sau a lui?

adica tu ai sta in banca lui? sau iel sa stea in banca ta?
(la asa ceva bate si iel; of, duamne, ceofi cu mine dei dau dreptate lu pijke?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Iun 28, 2007 12:56 pm

Micah da io te-as fute, desi vad ca n-am putut de prima data! Vrei sa facem dragoste la prima vedere? (c. Donzo)
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Joi Iun 28, 2007 1:31 pm

Micah da io te-as fute, desi vad ca n-am putut de prima data!


Stai asa, cum vine asta? Ca eu nu am inteles! Sa ne explice cantemir, ca el le are cu limba. (romana, am uitat sa specific)
Si dragul meu, tu poti sa-ti doresti sa-mi faci ce vrea muschiu tau ... de la ati dori pana la realitate, e drum lung tare de tot in cazul asta.
Dar daca cumva s-ar ajunge vreodata sa ti se indeplineasca, eu zic sa-ti pui si o ultima dorinta ... sa fumezi ultima tigara ... etc.
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde nbm » Joi Iun 28, 2007 3:57 pm

de ce, draga, oi fi ruda cu vaduva neagra ? :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Medicina - Sanatate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron