Brohmovaxom

Brohmovaxom

Mesajde Merlinboy » Mar Ian 27, 2004 12:08 pm

Am si eu o intrebare privind brohmovaxon,pentru cine este in tema cu acest medicament care se ia privitor la cresterea imunitatii a cailor respiratorii.Acest medicament m-a ridicat pe picioare as putea spune,dar intrebarea mea consta in contraefectele acestui medicament(pt cine cunoaste si a mai luat).
Merlinboy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Ian 27, 2004 11:37 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Mr Teo » Mar Feb 17, 2004 10:33 pm

Eu am luat acest medicament timp de aproape 3 ani.
Aveam alergie la mucegai si praf si faceam pneumonie in fiecare luna.
Acest medicament a eliminat toate alergiile mele si din cate stiu nu are contraindicatii majore.
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

brohmovaxom

Mesajde capitaneasa » Vin Noi 25, 2005 12:43 pm

Merlinboy scrie:Am si eu o intrebare privind brohmovaxon,pentru cine este in tema cu acest medicament care se ia privitor la cresterea imunitatii a cailor respiratorii.Acest medicament m-a ridicat pe picioare as putea spune,dar intrebarea mea consta in contraefectele acestui medicament(pt cine cunoaste si a mai luat).


am gasit, cautand pe net, medicamente antialergice, referirea ta la BROHMOVAXON. Te rog ajuta-ma si spune-mi daca in farmaciile din Romania gasesc acest medicament sau ceva similar. Se pare ca sufar de o alergie la mucegai care imi da simptome de astm bronsic
capitaneasa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 25, 2005 12:23 pm
Localitate: ROMANIA

Cresterea imunitatii

Mesajde mia » Dum Ian 01, 2006 11:13 pm

Merlinboy scrie:Am si eu o intrebare privind brohmovaxon,pentru cine este in tema cu acest medicament care se ia privitor la cresterea imunitatii a cailor respiratorii.Acest medicament m-a ridicat pe picioare as putea spune,dar intrebarea mea consta in contraefectele acestui medicament(pt cine cunoaste si a mai luat).

Nu stiu ce virsta ai si pentru ce ai folosit medicamentul... Iti voi spune insa ca orice medicament cit de inofensiv ar parea are cel putin un efect secundar. Este bine pe cit posibil, ca medicamentele sa fie folosite cu mult discernamint. De aceea este foarte important sa folosim metode de tratamente mai putin nocive, bineinteles cind e posibil. Sunt multe terapii alternative despre care as vrea sa vorbim daca mai esti interesat...
mia
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 01, 2006 10:57 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la Medicina alternativa

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron