Cabinet Medical pentru Boli Venerice

Cabinet Medical pentru Boli Venerice

Mesajde monica_pufulet » Vin Noi 04, 2005 4:55 pm

Am o relatie stabila cu prietenul meu, suntem impreuna de 8 luni, facem dragoste si suntem deschisi unu cu celalalt (intr-o anumita masura). Ultima oara cand am vrut sa facem dragoste am observat un fel de alununite sau umflaturi (foarte foarte micute) pe penisul lui (pe partea de jos a penisului) si l-am intrebat "parca ai avea o alunita aici" ...el mi-a zis ca nu este nimic. Acele mici bubite nu le avea inainte si sunt sigura de asta.
Mie sincer imi este frica sa nu fie vre-o boala venerica sau ceva care sa ma ingrijoreze, sex am facut protejat (prezervativul).

Sunt ingrijorata si vreau sa stiu daca este normal sa ii apara acele mici bubite ?
Daca vre-unul dintre baieti a avut asa ceva va rog sa ma lamuriti si pe mine daca este normal sau nu ?
Si as vrea sa stiu la ce Cabinet Medical din Bucuresti as putea sa il trimit, sau mai bine spus sa ii recomand sa mearga ?
monica_pufulet
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Noi 04, 2005 1:28 pm
Localitate: La baie, ma spal

Mesajde Bucky » Vin Noi 04, 2005 5:41 pm

Dupa parerea mea....sunt nishte chestii care nu trebuiesc bagate in seama...pe bune. daca sunt mai multe, albicioase....nu este vb de nici o boala venerica...totul e in regula (cred yo....se mai intampla...). Bafta in continuare si...bucurati-va de relatie in toate sensurile si felurile posibile... :)
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde memetshot » Vin Noi 04, 2005 6:14 pm

cel mult i se usuca si cade
niica grav
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Bucky » Sâm Noi 05, 2005 12:33 pm

Nu mai fa mishto de fata...biata sufera....n-are nevoie de p*** incondeiata :)
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo


Înapoi la Probleme de sanatate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron