Urgent! Oamenii fara par

Urgent! Oamenii fara par

Mesajde ZOROX » Joi Apr 12, 2007 6:53 pm

Mda ,mint am pus titlul ala sa vad cat mai multe accesari si implicit recomandari.
Nu e vorba de oamenii fara par ,e vorba de de mine care chelesc aiurea rau la cei 20 de ani pe care-i am. Am fost la dermatolog ,cica n-am ciuperci sau vreo cauza externa cica e de la tata adica transmisa biologic pt ca imi cade din crestet cum vezi toti bosorogii cu inelul de par pe cap.

Ideea e ca nu voi face nici un tratament pt ca sincer n-am timp de par si alte prostii . Vreau sa ma epilez cu laser sa vad cum o sa-mi mai cada dup-aia. De la voi as vrea sa aflu cum functioneaza chestia asta cu laseru ,cat costa ,daca se poate o epilare pe scalp si care ar fi reactiile adverse pt o zona atat de larga si sensibila cum este pielea capului.

Sau ce cauze interne mai provoaca caderea parului poate le gasesc si le distrug fara sa ma operez cu laser.
In principal va rog frumos sa-mi spuneti ce stiti despre operatia asta cu epilare laser . sunt disperat.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Înapoi la Probleme de sanatate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori