Help!

Help!

Mesajde Nemanelista » Mie Feb 08, 2006 3:09 am

Nu stiu daca am deschis thread-ul exact unde trebuia, dar am nevoie de sfatul vostru. Din pacate la noi nu am dat peste niciun stomatolog care sa faca operatii pentru a "muta" unii dinti care nu sunt chiar la locul lor, motiv care am apelat la o ultima solutie: aparatul dentar (imi voi pune peste catva timp). Acum intervine si partea aiurea, ma obisnuisem cu ideea ca o sa umblu' cu sarmele alea-n gura si na, n-o sa mor daca (,) catva timp n-o sa am prieten, numai ca cel de care-mi place de ceva timp s-a gandit tocmai acum sa-mi ceara prietenia. Inca nu i-am dat niciun raspuns gandindu-ma ca atunci cand ma va vedea cu aparatul in gura o sa fuga de o sa manance pamantul. Chiar vi se par asa nasoale, inestetice? Exista baieti care ar accepta sa aiba prietena draguta, dar cu asa ceva in gura?

Va rog frumos, spuneti-va parerea.
Avatar utilizator
Nemanelista
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Sep 28, 2005 11:00 pm

Mesajde paiacec » Mie Feb 08, 2006 9:53 am

Daca eshti nemanelista, nu vad de ce nu ar accepta chestia cu sarmele:D

Io zic ca mai bine ar fi sa vorbeshti acuma repede cu el pana sa itzi agatatzi sarmele de dintzi, pentru a-i putea spune intentziile tale.Sa shtie omu la ce sa se ashtepte.
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Feb 08, 2006 12:11 pm

nonmanelisto, ai piercing in limba? daca nu ai, fa-tzi unul si iti garantez ca nu mai fuge nici un baiat de tine. ca sa nu mai zic ca ai putea sa te numesti iron lips. iti dai seama ce furori ai provoca?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Feb 08, 2006 2:24 pm

cecu are dreptate, ar trebui sa vorbesti cu el inainte.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde une helene » Vin Feb 10, 2006 12:45 pm

Pai...sa stii ca acum aparatele dentare nu mai arata asa de rau...adica sunt ca si invizibile...cu conditia sa nu se fixeze de dinti cu placute de metal (ci cu un plastic special) nu mai e chiar ca acum cativa ani.
Mai exista si varianta celor care se pot scoate...dar de obicei acelea trebuiesc purtate mai mult timp...insa...le poti scoate la intalniri. :)

Bafta multa!
une helene
 

Mesajde Nemanelista » Vin Feb 10, 2006 9:56 pm

Saru'mana de sfaturi. Aparate dentare detasabile am mai purtat, insa acuma-s prea "batranica" si mai am un dinte care se indreapta doar cu aparat fix.
Cu respectivu' am rezolvat problema, nu-mi mai place de el. :)
Merci inca o data si scuze ca am deschis topicu' asta. Puteti sa-l inchideti.
Avatar utilizator
Nemanelista
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Sep 28, 2005 11:00 pm


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron