Mareste-ti sanii! - prin hipnoterapie.

Mareste-ti sanii! - prin hipnoterapie.

Mesajde minola82 » Vin Mai 18, 2007 8:46 pm

Cum să-ţi măreşti sanii fără medicamente şi fără chirurgie?

Tehnicile de mărire a sanilor prin hipnoză sunt practicate in mod curent pe tot globul, fiind utilizate de sute de femei care obţin infăţişarea dorită, care arată şi se simt mai bine in mod natural. Şi asta deoarece noile tehnici hipnotice de mărire a sanilor produc o creştere a acestora cu pană la 3 măsuri şi garantează rezultate permanente!
Comparativ cu chirurgia plastică, mărirea sanilor prin hipnoterapie este o metodă naturală, fără efecte secundare şi mai puţin costisitoare.
Prin hipnoterapie, in doar trei luni sanii tăi vor arata superb.
minola82
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 18, 2007 8:38 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde baixinho© » Sâm Mai 19, 2007 12:36 pm

minola, stii ca aici nu ai voie sa faci reclama altor forumuri?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde anne » Lun Sep 21, 2009 12:53 am

mda super tare!!!nu am auzit de hipnoterapia asta uimitoare[color="Magenta"][/color]o terapie hipnotica sa inteleg,asa cum se intampla cu durerea de cap(dak te gandesti k te doare-te doare- dak nu ,si ai alta ocupatie decat asta nu o sa te doara:D)dar totusi,glandele mamare sunt anexe ale sistemului reproducator,poate sa fi carat cv greutati in ziua aceea,atat; ca si acolo pe langa vase de sange(vene,artere,capilare)se gaseste tesut muscular;E ca atunci cand faci abdomene sa slabesti,dar defapt realizezi a 2-3 zi k ai talia un pic mai mare cu 2-3 cm,muschiul se contracta si de aceea,asa cred k e si cu sanul.nu am vazut caz concret de marire fara silicon si nu o sa cred,desi imi doresc din suflet.
Avatar utilizator
anne
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 19, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Sep 21, 2009 12:58 am

desi imi doresc din suflet

pe bune?

(accepti si alte pareri? pune poze)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Sep 21, 2009 8:28 am

mie imi pare rau ca n-a lasat baixu eventualele linkuri dinpostul lui primola :D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Re: Mareste-ti sanii! - prin hipnoterapie.

Mesajde olismari » Vin Ian 15, 2016 10:13 am

Greu de crezut ca se pot mari sanii prin hipnoterapie. Prin implant cu silicon stiam si eu...
olismari
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Dec 12, 2014 11:13 am


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori