Epilare

Epilare

Mesajde LauraMadalina2020 » Lun Mai 03, 2010 11:27 am

Buna, sunt Laura din Constanta. Am folosit si eu tratamentul crema pentru epilare definitiva **********, l-am primit cadou de la fostul meu prieten. Este foarte eficient, am scapat definitiv de parul care crestea la mustata!!! Vreau sa-mi cumpar si pentru maini, va rog, stie cineva de unde il pot cumpara ???
Ultima oară modificat de kant emir pe Lun Mai 03, 2010 2:54 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: eliminat numele produsului
LauraMadalina2020
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 03, 2010 11:26 am

Re: Epilare

Mesajde kant emir » Lun Mai 03, 2010 2:50 pm

LauraMadalina2020 scrie:Buna, sunt Laura din Constanta.

si ai venit sa faci nitel spam; ei, hai sa ne prefacem ca te credem
Am folosit si eu tratamentul crema pentru epilare definitiva **********

ai conceput singura textul asta, sau asa l-ai primit?
l-am primit cadou de la fostul meu prieten. Este foarte eficient, am scapat definitiv de parul care crestea la mustata!!!

carevasazica prietenul tau a bagat de seama ca esti mai mustacioasa decat el si ti-a facut cadou o crema, ca barbieritul iti facea mustata aspra si il iritai; ti-a lasat crema si a fugit in lume, ca doar zici ca e "fostul"
Vreau sa-mi cumpar si pentru maini

tragi nadejde sa se mai intoarca, sau ai pus ochii pe altul?

si daca reusesti sa iti cumperi pentru maini, dupa aia n-o sa vrei si pentru cojocelul de pe spinare? si pe urma nu cumva o sa vrei sa mai si cobori din copac?
nu cumva va rog, stie cineva de unde il pot cumpara ???

mai bine cauta prieteni bogati care sa-ti faca cadou aceasta minunata crema, ca e prea scumpa

sau solicita un ajutor de la vreo asociatie umanitara
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Epilare

Mesajde eliana » Lun Mai 03, 2010 3:04 pm

acest minunat text e peste tot pe net.


eu cred ca textul e facut de un barbat nepriceput la marketing. :D:


cat despre produs, muuuuuuult prea scum!
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron