Aratam Bine Oricand?

Aratam Bine Oricand?

Mesajde loran_raul » Dum Iun 08, 2003 8:11 am

Cum putem arata bine oricand? Astept stafuri si idei.
loran_raul
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Iun 25, 2001 12:51 pm
Localitate: bucharest

Mesajde Superba Oana » Mie Iun 11, 2003 2:00 am

nu stiu neaparat daca poti arata bine oricand dar la mine depinde de cum ma trezesc ...daca mi se pare ca sunt draguta in dimineata respectiva plec binedispusa de acasa si ma simt bine toata ziua.
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde dirklady » Mar Ian 20, 2004 8:14 pm

Dupa mine e cam dificil sa arati bine tot timpul. In primul rand , trebuie sa ai o impresie buna despre tine. Sa nu fii stresata ca ai paranteza intre picioare, ca esti prea slaba, ca esti prea grasa, ca esti prea inalta etc. In fine, trebuie sa te placi asa cum esti. Pe urma , trebuie sa te ingrijesti cat de cat. Sa dai o particolara atentie aspectului tau exterior. Si de ce nu chiar si a celui interior. Daca esti o fire dracoasa nu poti fii dulce, finuta. Parerea mea.
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Mesajde Eagle Raider » Dum Mai 01, 2005 10:48 pm

din pacate nu aratam intotdeauana la fel de bine,alteori aratam foarte bine, iar altedata aratam mai putin bine!!
Ai vazut si la unele filme sau poze facute de profesionisti in care persoanele arata super,iar cand le vezi in realitate numai e chiar asa!!!
Asadar dak vrei sa arati bine ,angajeaza-ti un stilist si un designer bun!!!,nu e obligatoriu ,mai ales dak ai bani!!!
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator