Ten mixt

Ten mixt

Mesajde loran_raul » Dum Iun 08, 2003 8:17 am

Recomandati-mi o crema buna pentru ten mixt.
Multumesc anticipat!
loran_raul
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Iun 25, 2001 12:51 pm
Localitate: bucharest

Re: Ten mixt

Mesajde darkshines » Dum Iun 08, 2003 11:41 am

Mie mi se pare ca L'Oreal Pure Zone e foarte eficient pentru ten mixt. Tratamentul e format din 3 chestii: un gel care curata, o solutie care inchide porii si previne aparitia cosurilor si o crema hidratanta care stabilizeaza secretia de sebum in toate zonele, asa ca nu vei mai avea ten mixt ci ten normal dupa cam o saptamana de folosire.

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Mie Iun 11, 2003 8:40 pm

intradevar l'oreal pure zone 3 steps e cel mai bun dintre toate produsele.. am incercat equate: mare porcarie.. mai rau distruge fata :cry:
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde gigica » Vin Sep 02, 2005 10:57 am

loran_raul scrie:Recomandati-mi o crema buna pentru ten mixt.
Multumesc anticipat!


Eu iti recomand sa te duci la dermatolog. :D Serios, nu fac misto.
Ideea e ca majoritatea cremelor care sunt in oras contin alcool, de la care ai doar senzatia ca iti ia din secretia glandelor, dar de fapt peste cateva ore fata e si mai uleioasa.

O crema fara alcool care este hidratanta, este Clean AC Arene (se gaseste doar in farmaciile Sensi Blu), numai ca e scumpa...vreo 500 de mii. :D
Mai este si Smooderm, care la fel e buna...face si un fel de peeling in timp. :)
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron