Eamon

Discutii despre formatii si artisti populari in toata lumea.

Eamon

Mesajde kahlan » Sâm Iul 17, 2004 8:44 pm

Melodia "fuck it!i don't wan't u back" a devenit destul de repede un hit...si ink o da in draci la radio...
eu sincer nu ma omor dupa el...voi ce credeti?
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde taifi » Vin Iul 30, 2004 3:33 am

hmm...intradevar este un hit..adika o aud peste tot...mie unu imi place...chiar o ascult...de cand am descoperit si melodia lu Frankee - FUCK u right ban(fosta lui prietena ) le ascult simultan(incepand cu el bineinteles :P) ...dar o sa dispara si aceasta...ca restul melodiilor din timpurile noastre
:P
This is not a message...its garbage....throw it....or not! Carpe Diem Folks !
Avatar utilizator
taifi
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iul 29, 2004 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Sâm Iul 31, 2004 6:24 pm

nu pot sa-l suport deloc.. am cumparat si cd-ul lui de curiozitate si e prea obsedat saracu.. a facut tot albumul atacand-o pe frankee si toate melodiile au numai prostii in fiecare vers... e un " one album wonder" care nu va rezista mai mult de un an ... la mine deja nu-l mai difuzeaza nimeni deloc... numa pe mtv mai da din cand in cand si clipul ala... nici cum arata nu-mi place.. genu de bronx new-comer..
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Lun Aug 02, 2004 6:32 pm

Mie-mi place melodia...nu pot sa spun ca sunt innebunita dupa ea.Pentru mine nu e un hit,e doar o simpla melodie.Imi place partea aia cu : "Ooo...Ooo"
Ah! si videoclipul e destul de mijto,imi plac imaginile de la sf`ul clipul cu el&ea cu alb&negru.
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Aylin » Lun Aug 02, 2004 8:19 pm

eu am inteles ca nu are nici o legatura cu frankee,ca a cunscut-o dupa aceea . oricum nu ma intereseaza dar din ce a declarat el asta se intelegea. melodia mie mi-a placut in masura in care in aceea perioada am avut o experienta asemanatoare celei din cantec shi i-as dedica-o prietenului "meu" de atunci.
melodia aia oricum mai este cum este, dar a mai scos acum un videoclip unei melodii GROAZNICE :silly: .shi cam asa e tot albumul !!!
"Opreste trecerea.Stiu ca unde nu e moarte, nu e nici iubire si totusi te rog: opreste ,Domane, ceasornicul cu care ne masori destramarea."
Avatar utilizator
Aylin
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Vin Iul 23, 2004 11:00 pm

Mesajde CrAsh0v3r » Mie Aug 04, 2004 3:46 am

melodia e super, dar versurile sunt totusi prea dure...
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Aug 13, 2004 11:01 pm

nu mi-a placut niciodata...nici cum canta,nici cum arata...nu shtiu cum de sunt atatea fete innebunite dupa el..god!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Mie Aug 25, 2004 12:14 pm

Mie imi place si melodia,si versurile :ham: .Prima data i-am facut un download de pe un site doar pt ca era pe primul loc in clasamentul respectiv,iar apoi am ascultat-o pe tot parcursul zilei.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde I`m With You » Dum Aug 29, 2004 10:56 am

Mie-mi place la nebunie melodia...si de ce sa recunosc,cred ca sunt una din acele fete care e innebunita dupa el.La fel si prietenele mele...asculta melodia jalea mult,mi se pare k-lumea,poate cu versuri cam dure cum a zis si CrAs0v3r,dar in rest e super.O sa atashez niste poze cu el. :D
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Dum Aug 29, 2004 10:59 am

Mie-mi place la nebunie melodia...si de ce sa recunosc,cred ca sunt una din acele fete care e innebunita dupa el.La fel si prietenele mele...asculta melodia jalea mult,mi se pare k-lumea,poate cu versuri cam dure cum a zis si CrAs0v3r,dar in rest e super.O sa atashez niste poze cu el. :D

Uitati si 2 site-uri cu el[pentru cei interesatzi]:
http://www.eamonmusic.com
http://www.howop.com
:B

Imagine
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Samy » Lun Sep 06, 2004 11:26 am

Atzi vazut videoclipul piesei Fuck it pe tv klumea?
Este super nashpa,este cenzurat.Nu se aud cuvintele fuck,shit.Ce mai?De tot kktu'.Mai bine-l ascult pe MTV unde il dau necenzurat.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Lun Sep 06, 2004 2:54 pm

pey dak ne-am lua dupa ashtia ,toata mel. ar trebui cenzurata :D cam asha shi e..lolz
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Sâm Sep 11, 2004 2:07 am

am auzit ca mai e o varianta cantata de o tipa.n-am auzit-o,mi-a zis decat cineva.
oricum,mi-a placut la inceput.da e d-aia de moare repede.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am


Înapoi la Formatii si artisti internationali

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron