Melanie C

Discutii despre formatii si artisti populari in toata lumea.

Melanie C

Mesajde Superstah » Joi Mar 24, 2005 1:29 am

Scoate un album nou anul asta, "Beautiful Intentions". Primul single e "Next Best Superstar" care a inceput deja sa se difuzeze pe afara, in Germania mai ales, dar la noi n-am auzit. Pe http://www.melaniec.net sunt clipuri de 1 min din citeva melodii noi si videoclipul nou, a schimbat stilul fata de "Never Be The Same Again" si "I Turn To You", e mai spre pop-rock acum, gen "Going Down".

Ceva pareri ? Mi-ar face placere sa va aud.
Superstah
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mar 24, 2005 1:04 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Titina » Joi Mar 24, 2005 1:31 am

n-am auzit de la ea decat melodia "I turn to you",care mi-a placut foarte mult.In rest....n-am avut ocazia sa ascult :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Joi Mar 24, 2005 8:28 am

mie mi-au placut toate melodiile ei solo, dar parca tot magia spice girls era mai ceva. oricum imi place de ea si ii doresc mult succes si de acum incolo :D
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Joi Mar 24, 2005 5:55 pm

i turn to you a fost o mel super si de-abia astept sa gasesc pe dc ++ si mel noi sa le pot downloada :)
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Superstah » Joi Mar 24, 2005 8:46 pm

de-abia astept sa gasesc pe dc ++ si mel noi sa le pot downloada


Le poti asculta si pe http://www.melaniec.net , click pe Music. Pe DC++ inca nu le-am gasit nici eu.
Superstah
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mar 24, 2005 1:04 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Formatii si artisti internationali

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron