Sanmartean - tzeapa sau superachizitie?

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

Sanmartean - tzeapa sau superachizitie?

Mesajde Ayrton » Mar Ian 07, 2003 9:47 am

Tot se vorbeste in ultima vreme de jucatorul asta de parca ar fi vreun Hagi 2, si, cred ca nu e nici pe departe asa...
Are 23 de ani, nici 10 goluri in Divizia A in toata cariera si i se face o presa asa de favorabila ca stau si ma-ntreb pe cine vor sa pacaleasca cu el... Deocamdata se pare ca Rapid a muscat momeala aruncata de Giovanni si Tata Jean...
A facut doua driblinguri cu Brasovul si unul cu Poli, a dat doua goluri in tur si gata, bomba secolului cu transferul sau...
Sa-mi zica si mie cineva un meci important al Gloriei, cu Dinamo, Steaua, Rapid, National, Craiova cand a facut vreo branza pe teren... Pai in blaturile pe care le aranja Jenel cred si eu ca pare mare jucator...
Nu zic ca nu are talent, are! Dar de aici pana a-l umfla atat e cale lunga... Rica Neaga facea cu adevarat furori la Pitesti, si uite ca nu confirma la Steaua; iar Sanmartean e sub ce arata Neaga acum 2 ani!
In concluzie, nu cred ca e o lovitura transferul lui sanmartean la Rapid, poate doar pentru bugetul clubului.
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

bunicel

Mesajde PATTEU » Mie Ian 22, 2003 11:42 am

L-am vazut aseara si pot sa spun ca mi-a placut cum a jucat ,eu cred ca era singurul din tara care are loc la Rapid acum !! ,Stere slabut ,poate Farmache in rest cred ca ne vom descurca cu echipa din retur !
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am


Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron