NCAA Championship.

Forum dedicat principalelor competitii profesioniste de peste Ocean. NBA,NHL,NFL,MLB.

NCAA Championship.

Mesajde LoveVerde » Lun Mar 28, 2005 7:19 pm

Urmareste cineva pe internet turneul NCAA?

EU stau toata ziua in fata televizorului sa ma uit la basket. Sunt meciuri superbe, mai frumoase decat NBA.

Mai urmareste cineva ?




( http://www.ncaa.com )
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mar Apr 05, 2005 4:21 am

Eu am urmarit cate ceva. N-am avut internet o vreme si am fost racit, asa ca am stat in fata televizorului. De obicei imi plac echipele mai slabi care castiga cu echipe mult mai bine clasate decat ele. Spre exemplu, mi-a placut meciul cu Syracuse din runda 1. Acum ma uit un pic la finala. North Carolina are 13 puncte in fata la pauza. M-ar mira daca nu ar castiga.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde COSS+min » Mie Apr 06, 2005 7:18 pm

Va dati seama ca noi din Romania nu avem treaba cu ncaa! Avem noroc ca putem sa vedem acu si Euroliga!

Dar chiar e mai spectaculos decat NBA? Asta poate daca joaca la spectacol ceea ce nu prea mai e basket!
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Joi Apr 07, 2005 4:11 am

Pai tocmai, tinerii joaca cu mai multa vointa pentru ca vor sa fie alesi ce echipele din NBA.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 07, 2005 7:37 am

E...chiar daca nu urmaresc...nu cred eu ca e mai spectaculos decat NBA-ul. Dau si ei probabil niste slamuri...dar nu sunt asa tehnici si cizelatzi. E ca si cum ai compara o echipa de juniori cu una de seniori.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Dum Apr 10, 2005 4:17 am

Talentul nu se poate compara, dar din cauza milioanelor de dolari pe care le primesc, majoritatea jucatorilor din NBA incep sa aiba mofturi care afecteaza dorinta lor de a juca. Ma refer mai ales la Vince Carter. Sunt putini jucatori in NBA care depun mereu efort 100%, lucru pe care ar trebui sa-l faca daca se vad asa mari la televizor. Jucatorii din NCAA (liga universitara) au numai de castigat daca joaca bine, ne avand inca contracte garantate. Daca juniorii nu depun efort complet atunci este mare riscul sa nu fie remarcati de managerii echipelor profesioniste asadar eliminand sansele de a evolua la nivelul competitiv cel mai inalt din lume.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde K-Dogg » Lun Apr 11, 2005 9:54 pm

Sunt meciuri superbe, mai frumoase decat NBA.

Say lol! And if u cannot say lol then say looooool
K-Dogg
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Noi 14, 2004 8:52 pm
Localitate: Bucharest[RO]


Înapoi la Sporturi Americane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron