N.B.A.

Forum dedicat principalelor competitii profesioniste de peste Ocean. NBA,NHL,NFL,MLB.

Mesajde rady » Vin Noi 15, 2002 2:15 pm

nu ma plictisesti deloc :)
totusi , dupa parerea mea, estul inca nu se ridica la valoarea vestului
detroit... anul trecut au avut nisteurcusuri si coborasuri surprinzatoare..
de clipps inca nu prea am multe informatii, dar imi place cum au evoluat in ultimii 2 ani, frumos
ahh... francis, bun jucator si rapper :)
imi place mult de el!
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde ombladom » Vin Noi 15, 2002 4:23 pm

In ultimii ani dallas si sacramento au avut sezoane foarte bune insa nu au ajuns in finala...Shaq se intoarce pe 23 noiembrie. Eu zic ca tot lakers o sa castige campionatu da o sa termine pe 4 ca si San Antonio sunt buni. Dallas au o medie de 105 sau 107 puncte pe meci si Shawn Bradely care la 2.20 sau cat are (7feet 6 inches) blockeaza tot si ia multe rebounds. Dar vai de mamalor daca Nowitzki, Nash sau Finley se ranesc :)

Apropo...moshule...Hakeem s-a retras din nba din cauza de dureri despate pt care trebuie operatie si la varsta lui nu mai are rost...deci cam gata...si sa nu spun ca Toronto trebuie inca sa-i plateasca salariu pe anu asta...heh...
ombladom
 

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Noi 15, 2002 10:40 pm

Hakeem este unul dintre basketbalistii mei preferatzi. Si asta pentru ca prima mea finala NBA pe care am urmarit-o in direct a fost Houston Rockets vs. Orlando Magic. Atunci Shaq nici nu a suflat in fatza lui Olajuwon...iar rachetele au administrat un sec 4-0 magicienilor.

Houston aveau o formatzie formidabila la acea vreme ...cu jucatori precum Clyde Drexller,Sam Cassell sau Robert Horry. Si bineinteles...visul nigerian..pivot. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Sâm Noi 16, 2002 6:21 pm

...daaaa ....
ce super echipa...
parca mi-e dor sa mai vad odata niste meciuri mai cechi, cel puti din 98 in jos...
altcumva era baschetul atunci, depindea ma i mult de jucatori cu experienta..
acum e bazat pe viteza, si alte chestii...
ahhh, those days...
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 16, 2002 6:53 pm

Chiar ca da. Iar mie imi pare rau ca nu am putut vedea finala dinaintea finalei de care am povestit.
Si anume..Houston vs. New York. Atunci texanii au invins cu 4-3. Oare cand vom mai vedea si noi un meci decisiv in finala NBA ?

Si a fost un duel al pivotzilor. Hakeem Olajuwon ws. Patrick Ewing

Saracul Ewing. Ce jucator mare..si fara nici un inel de campion. La fel si Stockton,la fel si Malone.
Iar d'alde Kobe Bryant are deja 3 inele . :(
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Sâm Noi 16, 2002 7:20 pm

si sa sti, ca pe tvr a fost transmisa finala!
si era si wc'94, si tot transmitea nba, chiar daca numai finala
ai mai uitat un mare jucator fara inel - barkley
iar, daca vom mai vedea vreodata un meci de finala decisiv?
atata timp cat nu vor transmite astia, cu siguranta ca nu
anul asta inca nu cred ca se pune problema de meci decisiv
vestul va pierde maxim 2 meciuri
am vazut ca pe nba.com la posturi care transmit nba in ro mai e si afrts
ce e cu ala? ati auzit careva de el??
si espn de ce nu-l baga prin cablu? e pay tv?
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 16, 2002 7:32 pm

Nu am auzit de postul de care zici tu !
Iar ESPN..habar nu am de ce nu il baga. :(

Tu unde urmaresti NBA-ul ? La TNT ? Cate meciuri pe saptamana vezi ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Dum Noi 17, 2002 3:15 pm

h3h...
cu sufletul doar sunt in NY :)
cu trupu... aici in ardeal... :(
AFRTS e pe nba.com la http://www.nba.com/schedules/international_nba_tv_schedule.html unde-s puse toate meciurile transmise pe posturile internationale
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 17, 2002 3:36 pm

Acum am vazut si eu. Nu scrie numai la noi..AFRTS....scrie la o gramada de tzari..printre care : Albania,Antarctica,Ruanda..si alte tzari din lumea a 4 a.
Nu am idee ce o fi !

Pai mai,rady..de ce induci lumea in eroare ? Eu credeam ca esti din NY. De unde esti din Ardeal ?
(ce era daca la mine la locatie scriam Salt Lake City ? :p )

Si credeam ca urmaresti 3 meciuri in fiecare duminica,martzi si vineri..pe TNT ! :p
Si cate un meci in celelalte zile ale saptamanii....pe CBS sau NBC sau FOX.

.......

Ce e cu Dallas astia ? 10-0 pana acum ! Iau sau nu campionatul,in acest an ?

Si ma surprind placut si Indiana. Lideri in Est....cu niste jucatori nu foarte stralucitzi.

Iar..NY ai tai...sunt varza-varza ! Ultimii in Est ! O singura victorie pana acum.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Dum Noi 17, 2002 4:23 pm

:D
din tg mures.., ce conteaza, tot printre straini locuiesc :))))
dallas astia m-au surprins intr-un mod placut
indiana si-au revenit si ei dupa criza de doi ani..
iar ai mei.... D-zeu cu ei...
o victorie, sa si aia , cu kings :)
a revenit si spree, si daca eisley marca in ultima clipa aruncarea aia de 3 puncte, aveam si noi acuma wins2
layden tre sa-si dea demisia
de cand a venit el la conducere, echipa se misca ca naiba
l-a adus si pe chaney sa antreneze, care nu e chiar asa de slab, da e prea moale cu baietii...
anu trecut pe cnn, luni dimineata la 5 sau 5.30 era o juma de ora de baschet la this week in the nba, acum 2 ani era duminica dupamasa
oare mai e acuma?
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde rady » Dum Noi 17, 2002 4:27 pm

inca ceva:
la http://www.nba.com/allstar2003/AS_Ballot.html se pot vota deja jucatorii pt. allstar 2003
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 17, 2002 5:09 pm

Incearca sa nu mai postezi oftopic. (postul ala cu avatarul nu isi avea rostul)
......................................
Mie imi placea NY-ul depe vremea lui Van Gundy. Atunci cand au ajuns in finala NBA ,plecand de pe locul 8 in Est. Finala ce au pirdut-o cu 4-1 in fatza celor de la San Antonio Spurs.
Si imi placea NY-ul din anii 70. Am vazut eu niste meciuri celebre....cand dadea Acasa mult NBA. Doi mari jucatori din acea vreme,legendari : Earl "The Pearl" Monroe si Walt Frazier.

Stiu emisiunea de pe CNN. O urmaream cand era duminica dupa-masa.

Am votat de dimineatza pt. All-Star Game .

Est : Kidd,McGrady,Glenn Robinson,Antoine Walker,Ilgauskas
Vest : Francis,Payton,Jamison,Brand,Olowokandi

Dar e doar un prim vot. O sa ma gandesc eu bine,bine....si o sa-tzi zic pe cine mi-ash dori sa vad la All Star Game 2003.
Sper sa apara Telesport pana atunci...si sa vedem si noi LIVE All-Star Game-ul !

........

Apropos de All Star Gameuri..am vazut LIVE....celebrele..din 1992 si 1993.
Primul cu Magic Johnson ..MVP ,iar al doilea cu Stockton-Malone co-MVP !
Pfuuuu.....ce vremuri superbe !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Dum Noi 17, 2002 6:56 pm

oops, scuza-ma, nu asta a fost intentia mea :)
vreau sa spun ca incepand cu sezonul 98-99 am inceput sa fiu un fanatic, si asta de la inceputul sezonului, dela game1 pana la game 5 din finala
de atunci, si pana sezonul trecut scriam pe un caiet toate rezultatele de pe cnntext
prima runda cu miami a fost super!
cred ca daca transmitea protv-ul ultimul meci, faceam infarct!
nu stiu daca mai ti minte, (intre NY si Miami era poate cea mai mare rivalitate din NBA) in meciul 5-decisiv, houston a inscris in ultima secunda cosul victoriei
poti sa-i dai un d-load aici
cool asa?
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 17, 2002 8:49 pm

Normal ca stiu de rivalitatea dintre Knicks si Heat. De multe ori s-au si luat la bataie. Mai ales pe vremea cand la NY evolua Charles Oackley.


Eu am o agenda pe care scriu toate meciurile pe care le vedeam la televizor. Cu scor,cu marcatori cu tot ce trebuie. Aveam o pasiune din a face asta.
Am vazut peste 150 de meciuri LIVE la televizor..si sper ca intr-o buna zi voi vedea si un meci NBA pe viu.

Nu merge linkul dat de tine. Ala cu cosul lui Houston.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Lun Noi 18, 2002 11:25 am

vazui..
stai ca-ti dau adresa:
http://membres.lycos.fr/knicks4ever/page6videos98-99.htm
asta ar trebui sa mearga
de ce nu le pot salva?

daca te intereseaza un site misto cu jazz:
http://jazzfanz.com/index.php are si forum, si un link de-al meu :)
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Noi 18, 2002 9:59 pm

Mdah,am vazut cateva din filmuletzele de acolo. Dar nu prea imi plac ca se vad la rezolutzie nasoala. Nici nu se disting bine jucatorii. Mi-ar place sa vad unele....clare de tot..ca la televizor.

Ai dat mail la aia de la Telesport ? Cand o sa vedem si noi meciuri din NBA ? Cred ca pana si in Botswana sau Zambia se da LIVE ..NBA. Numai la noi nu !
Ca la noi la nimenea ! :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Mar Noi 19, 2002 11:40 am

pai, am trimis acuma un mail, da nush daca primesc raspuns
sti tu vreun site cu filmuletze mai ca lumea?
cum pot sa fac rost de real media player sau asa ceva, ca sa ma pot uita si eu la filmuletzele de pe nba.com? ca numa alea de la allstar le pot d-loada
sti cumva?
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

knicks94 - pistons91

Mesajde rady » Mar Noi 19, 2002 11:48 am

yess!!!
am castgat in sfarsit!
iti dai seama, daca pierdeam si azi, asta era cel mai prost incepu de sezon din istorie!!
si istorie ce a inceput in 1946!
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 20, 2002 9:42 am

Asadar...Dallas i-a umilit pe Lakers. Asa de bine imi pare. Fara Shaquille ..Lakers astia sunt o echipa gen Denver Nuggets. :D

Dallas...11-0 ! Daca o tin tot asa campionatul e al lor. :)
Grizzlies..0-11. :( Imi pare rau pentru ei !

Iar Jazz i-a invins la scor pe Phoenix Suns ,omul meciului fiind acelasi Karl "The Mail Man" Malone.

rady,nu stiu de unde sa itzi iei filmuletze. Alea de la nba.com tot asa urat se vad. Iar real player ala am impresia ca il potzi lua chiar de pe site , de la http://www.nba.com

Cat despre NY ai tai..n-avetzi echipa,n-avetzi valoare. Larry Johnson mai joaca sau s-a retras ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Mie Noi 20, 2002 11:53 am

am incercat sa dloadez dierct de pe nba.com, da' ma trimite pe real.com, si imi cere bani sa d-loadez
LJ s-a retras acu 2 ani din ceva probleme de sanatate
cred ca dallas or sa ia campionatul daca nu se va accidenta cumva careva :)

si cand te gandesti ca totusi au terminat presezonul cu 5-3 ...
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde ombladom » Vin Noi 22, 2002 6:33 pm

Mah baieti ma...Dallas sunt dea dreptu culmea...12-0...m-am uitat la meciu cu Rockets aseara...si m-a impresionat chinezu ala (Yao Ming). A avut 21 de puncte in primele 2 reprize (30 in total) dar atata timp cat Nash, Nowitzki si Finley baga puncte ca nebunii io zic ca Dallas o sa termine pe ocu 1 in vest cu 20 de infrangeri sau mai putin, acu sa vedem ce o sa faca in playoffs.

In alta ordine de idei...Shaq se intoarce azi (cred), sau daca nu, meciu urmator. Asta ar trebui sa-i ajute pe Lakers sa fie ceva mai sus de 3 castigate si 9 pierdure :). Reggie Miller s-ar putea sa joace azi de asemenea, iar Indiana nu arata niciun semn sa dea inapoi. Daca fara el au fost 9-1, cu el o sa se mentina deasupra estului, o sa fie batalie mare nu New Jersey pentru locul 1.

Bafta
ombladom
 

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Noi 22, 2002 7:05 pm

Si Dallas joaca fara pivotul lor titular. Rael LaFrenz. Un pivot care mie personal imi place foarte mult. Daca o tin tot asa anu' asta ies campionii NBA.

Mai dar pe mine ma uimesc Indiana astia. Ce mari jucatori au ei ? ....si domina categoric estul. Doar Jeremaine O'Neal ce e mai bun (parami-se ca a fost si la All Star game anul trecut)...in rest Brad Miller,Ron Artest...si Jamaal Tinsley care anul trecut umiea asistentza cu pasele sale in numar foarte mare. Cred ca a iesit locul 5 la pasatori,debutant fiind.

ombladon esti un fericit..ca vezi NBA ..live. Eu si cu rady suntem foarte tristi ca nu am mai vazut cam de multisor un meci.

Stitzi care a fost ultimul meci vazut de mine ? Pai meciul 5 din finala NBA dintre Los Angeles Lakers si Philadelphia 76'ers.

Mai stii rady ? Cand a castigat Phialdelphia primul meci in Los Angeles...si nu mai putea de bucurie Emil Hossu Longin. Prima data credea ca vor pierde si era trist..nu mai zicea nimic..il lasa doar pe Bogdan Stanculescu. Dar cand a fazut ca revine Phila comenta ca si cum castiga Romania campionatul mondial.
Si s-a vazut clar ca tine cu 76'ers....desi comentatorii trebuie sa fie impartiali. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ombladom » Vin Noi 22, 2002 7:19 pm

In Romania nu se pot prinde posturi americane? Sau trebuie sa ai antena satelit? Pe espn dau multe meciuri...si hockey si basket.


http://www.espn.com

Daca vrei cred ca se pot asculta meciurile la radio...prin internet.
ombladom
 

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 23, 2002 11:15 am

Nu se prinde nici un post american in Romania. Nici ESPN ..nici nimic. Suntem o tzara prea infecta ca sa prindem noi asa ceva.
Poate ca acum..cu intrarea in NATO...sa bage si ei vreun post sa vedem si noi NBA.

Pe vremuri prindeam DSF. Aia dadeau NBA. Si meciuri si emisiuni talk-showuri. Dar acum a devenit pay per view. Nici majoritatea nemtzilor nu il mai vad.

Turcii au un canal propriu de NBA. Unde se dau numai meciuri din NBA. E pay per view. Am vazut eu reclama pe SHOW. (un alt post marfa pe care nu il mai prinde Romania. dadeau LIVE din Champhions League)

Mi-ar place sa fie si la noi un canal d'asta pay-per view care sa dea 3 meciuri pe zi din NBA.

.........

In alta ordine de idei..a revenit Shaquille. :(

Iar Indiana au realizat cea de-a 9-a victorie consecutiva ! Buni rau ! Si n-au mari vedete....dar au echipa. Asta e important..daca jucatorii se inteleg bine..e marfa. Ma uitam la marcatori de la ei..si in meciul de aseara...nimeni n-a trecut de 15 puncte...dar au realizat impreuna 106 puncte ! Asta da echipa ! =D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rady » Sâm Noi 23, 2002 1:26 pm

Originally posted by Oribilul Mosh
Mai stii rady ? Cand a castigat Phialdelphia primul meci in Los Angeles...si nu mai putea de bucurie Emil Hossu Longin. Prima data credea ca vor pierde si era trist..nu mai zicea nimic..il lasa doar pe Bogdan Stanculescu. Dar cand a fazut ca revine Phila comenta ca si cum castiga Romania campionatul mondial.
Si s-a vazut clar ca tine cu 76'ers....desi comentatorii trebuie sa fie impartiali. :)

normail ca tin minte...
imi era mila de el..

eu m-am gandit in felul urmator:
tai cablu jos si-mi iau o parabola
cu aia o sa vad cel putin DSF - (din cate stiu, se mai prinde pe satelit - sau nu???)


apropo de ming, la inceput n-am crezut ca e chiar asa de bun, dar acum am aflat de pe niste forumuri, ca ar putea concura chiar cu shaq!
ce kkt, iar incep lakers sa castige...

cine vrea sa mai vada ceva meciuri din 9899, mi-am bagat pe site, Arhiva de Aur
filmuletele se d-loadeaza ft. usor

de chestia asta cu nato, chiar nu m-am gandit, sa stii...
poate poate... cine stie...?...
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde ombladom » Sâm Noi 23, 2002 7:49 pm

Mda deci daca a revenit Shaq...asteptativa sa castige mult mai multe meciuri LA. M-am uitat la stirile de sport si au dat rezumatu meciului si de cele mai multe ori jucatorii pasau mingea lu Shaq si nu prea pute nimeni sa-l opreasca. Pai la 2m-150 de kile cred si io :)

Io deabea astept sa se intoarca Miller la Indiana si sunt bucuros ca joaca asa bine, s-o tina asa tot zezonu si o sa avem finala Lakers cu Indiana. Nicio echipa nu are pe nimeni care sa-l tina pe shaq. Nici macar chinezu ala din Huston sau Bradley din Dallas pt ca sunt inalti dar nu asa mobili. Cei mai buni ca sa-l tina pe Shaq ar fi Mutombo, Eric Dampier, sau Tim Duncan...sau ala de la Detroit...care tot blocheaza suturi...numaru 3...am uitat cum il cheama.
ombladom
 

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 23, 2002 8:57 pm

Apropo de Shaq. Ziaristii japonezi acreditati meciurile de baschet de la Jocurile Olimpice de vara de la Sydney (2000) au cerut sefilor lor spor de periculozitate cand se duceau la partidele Statelor Unite. Este o chestie cat se poate de reala.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 24, 2002 11:56 am

Numarul 3 de la Pistons este Ben Wallace. Sezonul trecut a fost cel mai bun om la recuperare.

Indiana au pierdut aseara dupa 9 victorii consecutive ! :(

ombladom,Dallas nu are antidot pentru Shaq. Dar nici Lakers nu au antidot pentru trioul Nash-Finley-Nowitzky. Si pana in play-off o sa se intoarca si LaFrenz....care o sa-i faca zile cat de cat grele lui Shaq.

baixo,apropos la ce spuneai tu...tin minte o faza memorabila in care celebrul Dennis Rodman a intrat cu piciorul intr-un ziarist..lovindu-l exact unde-l doare pe voinic. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Noi 24, 2002 12:34 pm

Trebuie sa fac o mia rectificare la postul meu anterior. Era vorba de fotoreporterii japonezi care stateau in spatele panourior.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde rady » Dum Noi 24, 2002 12:56 pm

abia astept meciul din 6 mavs@lakers
eu zic ca dallas vor castiga
voi ce ziceti?
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sporturi Americane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron