N.B.A.

Forum dedicat principalelor competitii profesioniste de peste Ocean. NBA,NHL,NFL,MLB.

N B A

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 14, 2001 5:39 pm

N.B.A.-ul este marea mea pasiune. De fiecare data cand e meci din NBA la televizor..iau foc ! Echipa mea de suflet este Utah Jazz..iar jucatorii mei favoritzi John Stockton & Karl Malone !
Mai imi plac si Jason Kidd (Nets) & Jason Williams (Grizzlies).......si lista continua cu alti 30-40 de jucatori.
Astept mesajele eventualilor fani NBA....mai ales ca noul sezon sta sa inceapa !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Finala NBA ,1997

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 14, 2001 5:43 pm

Cea mai frumoasa finala NBA pe care am urmarit-o a fost cea din 1997. Chicago Bulls vs. Utah Jazz . Am urmarit atunci unii dintre cei mai mari jucatori din toate timpurile,jucatori cum poate peste 100 de ani o sa mai apara : Michael Jordan,Karl Malone,John Stockton,Scottie Pippen sau Jeff Hornacek. O finala fantastica incheiata cu 4-2 in favoarea taurilor din Chicago.
Chiar daca a pierdut,Utah a facut o figura frumoasa...mi-a ramas in minte senzationala arena din Salt Lake City cu acel public minunat si cu celebra mascota a celor din Utah...The Bear care venea intodeauna la inceputul meciului pe un Harley ambalat la maxim.

Finale urmarite de mine :
2001 Los Angeles Lakers vs. Philadelphia 76'ers 4-1
2000 Los Angeles Lakers vs. Indiana Pacers 4-2
1999 San Antonio Spurs vs. New York Knicks 4-1
1998 Chicago Bulls vs. Utah Jazz 4-2
1997 Chicago Bulls vs. Utah Jazz 4-2
1996 Chicago Bulls vs. Seattle SuperSonics 4-2
1995 Houston Rockets vs. Orlando Magic 4-0
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Oct 15, 2001 2:30 pm

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW
Blink 1 82 subscriu la tot ce ai spus tu. Si eu is fan Utah Jazz de la finala din '97, si de atunci ma uit la toate meciurile (pe care le transmit romanii, si de care aflu la timp) ale lui Utah. Ce sa zic ... am multe poze cu Karl si John, si acum imi aduc aminte de super fazele facute de ei (cel mai tare tandem din istorie)....

ramane sa mai povestim pe tema asta, caci acum ma grabesc la scoala.

Utah Jazz rulzzzzzzzzzzzz
mormonii rulzzzzzzzzzzzzz :p
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Oaaaaa

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 15, 2001 4:45 pm

N-am stiut ca mai exista fani Utah Jazz in Romania. Toti prietenii mei ii urasc pe Utah...zic ca sunt prea batrani..ca nu sunt spectaculosi..etc.
Dar mie tocmai..mi se par foarte spectaculosi...joaca un basket cu adevarat cerebral. Sunt fan Utah din 1993...de cand a fost All Star Game-ul in Salt Lake City..si au iesit MVP..Stockton & Malone.
Sa stii ca eu nu pierd absolut nici un meci din NBA. De-abia astept sa inceapa noul sezon.
Mai vorbim pe aceasta tema ! Oricum..iti repet ..sunt foarte bucuros ca am mai gasit un fan Utah Jazz !!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

O intrebare

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 15, 2001 4:58 pm

Sopra Tutt1..am si eu o intrebare (n-are legatura cu NBA-ul dat nu am pe cine sa intreb! De ce la titlu user la unii scrie senior member la unii junior member la altii moderator ? Ce reprezinta aceste lucruri ?

Astept raspunsul tau....si LET'S GO JAZZ !!!
A...era sa uit...am un maieu original cu Jason Kidd....care imi place la fel de mult ca si Stockton..da niste pase geniale !
In afara de Jazz...cine iti mai plac ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Oct 15, 2001 6:24 pm

hehehe
eu am mai cunoscut tipi, care tzin cu Utah, chiar jucatori de baschet din C-ta. Cum draq ... credeai ca eshti singurul loooool :D
Deci si mie imi place jocul lor cerebral, si coshurile de 3p, mai tzii minte ... Hornacek ... si la aruncari cum se mangaia pe fatza inainte? (era un semn pentru copii sai.. bla bla) ... Tocmai de asta m-am enervat, ca nu au cahstigat niciodata finala NBA, deshi meritau macar 1 inel de campioni... Da ce sa ii faci, asta e. Ma enerva felul in care gandeau Utah meciul, si apare "carnatul" ala de Jordan si face de unul singur meciul celor din Chicago

Chestia cu member; senior member; moderator; si ce mai scrie pe acolo se explica cam asha:
junior member sunt cei care au sub 100 posturi
member - cei care au pana in 500 posturi
senior member - cei care au peste 500 posturi
moderator - cei care modereaza forumul respectiv
nu pot sa garantez exact, dar pe forumurile pe care intru eu cam asha sta treaba.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Let's Jazz !

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 16, 2001 6:03 pm

Daa...si pe mine m-a enervat la culme Jordan. Recunosc ca e mare basketbalist...dar de ce sa nu ia si Utah campionatul macar odata ????
Si sa stii ca fara Pipen ,Rodman & Kukoc...parerea mea e ca Bulls nu ajungeau in finala de atatea ori.
La fel de mult ma enerveaza Lakers la momentul actual. ANul trecut m-am enervat rau de tot..ca nu a castigat Pacers campionatu ! Merita si Reggie un inel. Shaq e oribil !!!! Cu slamurile lui cu tot !
Despre Stockton & Malone...le-ar fi trebuit un centru de valoare. Cu Ostertag si Polynice nu se paote castiga campionatul. Anu' asta l-au adus pe John Amaechi de la Orlando. Mi-a placut de el sezoanele trecute (e un jucator de 15 puncte in medie pe meci)....sa vedem ce o sa faca la Utah.
Iar pe Hornacek..cum as putea sa il uit ? Cu fata lui nedumerita...mai degraba ziceai ca e muncitor pe santier decat vedeta a NBA-ului !
In sezonul ce vine..astept sa confireme si tanarul DeShawn Stevenson...astept de la Stockton & Malone o prestatie ca in vremuirle lor bune...astept ca Byron Russell sa isi aduca mult mai mult aportul in echipa ......si sper ca Jazz sa ajunga macar in finala vestului...de acolo mai vedem noi ! Nu iti spon spune ce trist am fost sezonul asta..in care dupa ce i-au condus cu 2-0 pe Dallas si-au luat-o cu 3-2 !
Hai ca mai vorbim !
Let's go JAZZ !!!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Oct 18, 2001 1:21 am

Blink 1 82 daca se face un forum de Sport, ai de gand sa il moderezi?
ashtetp raspunsul tau ...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

sigur ca da !

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Oct 19, 2001 8:54 am

Bineinteles ! Mai incape in vorba ?
Vreau sa iti spun ca ma pricep la absolut toate sporturile..nu numa la NBA. Urasc doar fotbalul romanesc (campionatul intern...nu nationala !!!).
In rest..sunt mare fan Manchester United (ce meci superb a fost cu Super Depo). Imi place si atletismul,si hockey-ul pe gheatza....tenis,hanbal..ce mai ? toate sporturile in afara de tir !

Deci..raspunsul e DA 100 %
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Oct 19, 2001 11:54 am

M-am gandit eu :D Mie nu imi place dansul sportiv, dar sa speram ca nu o sa scrie nimeni pe aceasta tema ... sau pot sa scrie, caci la cati posteaza acum ... dar sigur o sa vina mai multi :)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Oct 19, 2001 3:49 pm

Sa ma anunti cand se da startu....a forumul dedicat sportului ! Cu cea mai mare palcere voi fi moderator !
In rest...nici mie nu imi place dansul sportiv....dar imi place dansul pe gheatza !!! In ultimii 10 ani..nu am pierdut nici un campionat mondial de patinaj artistic !!!
De hockey pe gheatza nu iti mai spun ! Pe vremuri dadeau Eurosportul..si comentau Richard Bouprein si Paul Ferguson (ii sti ?...mari comentatori) . La hockey sunt mare fan CZECH REPUBLIC !
Hai..ca o sa-ti spun mai multe despre sporturi cand se infiinteaza forumul de care mi-ai vorbit !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 21, 2001 11:44 am

A dat Jordan 41 de puncte ! Noroc ca nu mai are pe cine sa se bazeze la Washington...ca iar lua campionatu !!!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Oct 21, 2001 3:36 pm

eu am auzit ceva de 24p; si chiar daca sunt 41p, e batran ... are 38 ani ... e batran (ups m-am repetat) ... dar tot moshneag este. (SPER)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 21, 2001 6:10 pm

41 a dat..scrie la nba.com !
Iar Jazz sunt in mare forma...Stockton a dat 20 puncte si 11 pase contra Philadelphiei !
(meciuri amicale....pre seson cum le zic ei)
Ce daca e batran Jordan ? Tot bun ramane ? Slava domnului insa..ca nu are pe cine se baza la Wizards. Doar nu o face tandem cu Christian Leatner :)

Mai sunt 9 zile..si incepe sezonul !!!!! Simt incet incet cum iau foc !!! :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 27, 2001 3:04 pm

Bai Sopra Tuut1..vad ca am ramas singur pe forumul de sport..si ca moderator..si ca om care posteaza. Eu scriu..eu imi raspund la mesaje.....
Hai sa bagam niste pronosticuri pentru noul sezon care v-a incepe saptamana viitoare.
Eu zic asa.....in vest Lakers e marea favorita...fie ca vrem noi fie ca nu ! Shaquille e de neoprit. Iar cand nu joaca Shaq e Kobe sau Derek Fisher sau Rick Fox sau Robert Horry. Sa presupunem ca nu ar exista Lakers.
Eu ii vad ca favoritzi pe Sacramento Kings. S-ar putea sa mai conteze Spurs si Dallas. Eu sper si la Utah..dar sunt cam slabe sansele.
In est situatzia e mult mai interesanta....au mari sanse pentru finala NBA Raptors,Bucks,Magic (Magic ii bat si pe Lakers in finala daca nu sufara accidentari ca si anul trecut...au cel mai bun 5 dupa parerea mea..Darell Armstrong & Tracy McGrady + Mike Miller fundasi , extreme Grant Hill & Horest Grant si in centru experimentatul Patrick Ewing) , 76'ers ,Knicks.
Deci eu prevad cam asa :
Magic/Raptors/Bucks vs. Lakers in finala 2002 !
Astept si parerea ta...cat si a eventualilor fani NBA inscrisi in acest forum !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 31, 2001 5:39 am

5:37,ora Romaniei. Am urmarit si eu live la http://www.nba.com evolutzia scorului in primul meci de la revenirea lui Jordan. Sunt fericit ca a luat bataie marele Jordan !! Scor final :Knicks-Wizards 93-91. Jordan 19 puncte

De asemenea ..tin sa imi exprim nemultumirea fatza de membrii acestui forum..deoarece nu doreste sa discute nimeni cu mine despre NBA !!!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 31, 2001 5:45 am

Sopra...ai idee..cand incep transmisiunile din NBA ? Si cine transmite anu' asta ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

NBA

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 14, 2001 6:03 pm

Oameni rai intentionatzi de pe acest forum au sters cateva dintre subiectele de la SPORT...printre care si cel dedicat basketului profesionist nord-american !
Asa ca...nu imi ramane decat sa-l reinfiintez ! :) (chiar daca probabil voi fi in continuare singurul care posteaza )
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 14, 2001 6:09 pm

Daca exista cineva priceput la NBA,pe acest forum (desi nu cred)..l-as intreba cum comenteaza primul sfert din noul sezon !
Ce parere are despre Detroit Pistons care anul acesta face legea in Est ? (anu trecut au fost departe de play-off)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Sâm Dec 15, 2001 5:48 pm

saracutzu'de tine.....singur singurel pe topicu'asta?
daca te ajuta,poti sa comentezi tot sezonul...si eu o sa spun da,nu,serios?,oau! etc.etc....ca nu ma prishiep diloc la basketball....;) ;)
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 17, 2001 7:23 pm

Ooooo...nu pot sa cred..a scris altcineva in afara mea la forumul dedicat NBA-ului !
Ma duc sa beau o bere...pe chestia asta !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Dec 18, 2001 11:22 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Ooooo...nu pot sa cred..a scris altcineva in afara mea la forumul dedicat NBA-ului !
Ma duc sa beau o bere...pe chestia asta !



Domnu moderator ca sa va fac o placere am sa postez un mesaj in acest atat de pustiu loc.
Am vazut alaltaieri Totonto cu ( am uitat cine). A fost bun meciu dar am adormit pe la jumatatea lui.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 20, 2001 9:53 am

Bai Aliosha...nici nu itzi dai seama cat de norocos esti ! Ai ocazia sa vezi 3 meciuri din NBA/zi ...si tu adormi !
Nu mai zic nimic ! Ma limitez a ii injura in gand pe cei raspunzatori faptului ca nu se televizeaza NBA in Romania ! Si mai imi spun inca o data parerea....ce tzara de kkt ! Abia astept sa migrez spre plaiuri mai bune !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Dec 20, 2001 10:07 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Bai Aliosha...nici nu itzi dai seama cat de norocos esti ! Ai ocazia sa vezi 3 meciuri din NBA/zi ...si tu adormi !
Nu mai zic nimic ! Ma limitez a ii injura in gand pe cei raspunzatori faptului ca nu se televizeaza NBA in Romania ! Si mai imi spun inca o data parerea....ce tzara de kkt ! Abia astept sa migrez spre plaiuri mai bune !



Nu sunt ma 3 meciuri pe zi. Sau poate ca sunt dar nu platesc eu pentru mai multe canale.
In schimb e un meci de hochei la 2 zile.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 21, 2001 10:38 am

Nu mai raspunde cu reply la mesajul anterior...pentru ca se incarca degeaba forumul. Oricum ,doar noi 2 postam acilea ! :D

Pai sunt 3 meciuri/zi daca ai prinde si tu TNT,TBS si NBC. Aceastea 3 sunt principalele canale cu care NBA-ul a incheiat contracte. Si de asemenea,mai sunt canale proprii ale echipelor...gen KJazz,Fox Spurs,Fox Heat...etc.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sweet_Angel » Dum Dec 23, 2001 9:20 pm

YEY!In sfarsit un topic cu N.B.A!
I LOVE DETROIT PISTONS!
E echipa mea de suflet,si ii felicit pt.desteptere!Anul trecut au fost cam varza!
Acuma i-am facut noi varza pe alti!De exemplu meciul cu Seattle din 22 a fost super! 117-89 misto scor!
Oricum de-abia astept meciul cu New Jersey din 27. Se anunta tare.....
Mai vorbim
Papa
Sweet_Angel
 

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 27, 2001 10:19 am

Detroit..au fost cam slabutzi in expeditzia lor de pe malul Pacificului ! Au pierdut 5 meciuri consecutive ! Erau lideri in Est..acum sunt pe 4 ! Oricum...cred ca se califica in play-off ,anul asta ?! Si mie imi plac,dar nu in mod special...e Stackhouse care e bun...e si veteranul Cliff Robinson...si Rebraka vad ca face traba buna ?

Sweet Angel..dar cum de esti asa la curent cu NBA-ul ? Locuiesti cumva langa Auburn Hills ?! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 27, 2001 10:22 am

Mult mai mult ..imi plac....Boston Celtics !
Absoult FENOMENAL....tandemul Pierce-Walker ! Mai mult ca sigur ii vom vedea pe amandoi la All Star Game ! Sunt foarte spectaculosi...si ambii sunt "all-around player"s ! Buni si la 3,si la assisturi ,si la recuperari ....nu mai zic de ce slamuri au !
Momentan vad ca sunt lideri in Est !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 29, 2001 3:54 am

Detroit......RUSINE sa va fie!!!!Ati dezamagit fanii.
Au pierdut ca prostii cu 88-75!!Si era jucat si acasa!Aveau publicul de partea lor!!!
RUSINE!!! RUSINE!!! RUSINE!!!!!
Vizitator
 

Mesajde Sweet_Angel » Sâm Dec 29, 2001 3:59 am

Hmmmm, am uitat sa ma logez inainte....:D
Scuze.....
Sweet_Angel
 

Următorul

Înapoi la Sporturi Americane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron