NHL sezonul 2003-2004

Forum dedicat principalelor competitii profesioniste de peste Ocean. NBA,NHL,NFL,MLB.

Mesajde dj_jaxxx » Joi Mai 27, 2004 4:09 pm

Incorect mosule :)

In primul meci cu Islanders, Tampa a castigat cu 3-0 dupa care NY a castigat cu 3-0 meciul al doilea si Tampa a castigat urmatoarele 3 meciuri, 3-0, 3-0 si 3-2 in prelungiri :)

Ma duc sa ma joc in Arcade :D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 27, 2004 10:32 pm

Mda. Se pare ca am gresit eu. *p
Oricum...chiar daca au pierdut primul meci al finalei sunt sigur ca Tampa va reveni. Este o echipa ce mie personal imi place mult. Iar LeCavaliere si St. Louis...imi amintesc de combinatiile Karya-Selane...din vremurile bune in care cei doi evoluau la Ducks.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Mai 28, 2004 4:50 pm

Iata ca ai avut dreptate. Tampa a revenit in al doilea meci castigand destul de lejer cu 4-1. St Louis si Lecavalier au jucat bine de tot si Calgary au provocat batai in ultima repriza :)
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde tzache » Mar Iul 19, 2005 11:42 am

Go Colorado Avalache! Go Sakic, go Forsberg!

Canada rulz (sau asa as vrea eu) Au poate cele mai multe talente pe care le-a scos vreodata hockey-ul: Brodeur, Aebisher, Blake, Bouwmeester, Foote, Heatley, Iginla, Lecavalier, Lemieux, Marleau, Nash, Brad Richards, Joe Sakic (o legenda vie, la fel ca SuperMario), Martin St Louis (care mi se pare ca a castigat Hart Trophy si Art Ross Trophy, adica NHL`s MVP si most points in sezonu de dinaintea grevei), Thornton, Tanguay, si top of the list Wayne Gretzky

Jucator preferat Ilya Kovalchuk ca promite mult si are golul in sange. Imi mai plac Rick Nash si Dany Heatley.

Sa incerc o echipa NHL allstar:

1. Martin Brodeur Goalie
2. Rob Blake D
3. Scott Niedermeyer D
4. Peter Forsberg C
5. Jarome Iginla RW
6. Ilya Kovalchuk LW
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Anterior

Înapoi la Sporturi Americane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori