Sugestii si reclamatii concurs pronosticuri NBA

Forum dedicat principalelor competitii profesioniste de peste Ocean. NBA,NHL,NFL,MLB.

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Feb 17, 2004 10:03 pm

jaxxx, ce se intampla ? de ce mergi atat de slab la concursul de pronostice ? cred ca si taica'miu care ma intreba daca Shaquille e trecut de 40 de ani..ar da pronostice mai bune ca tine. *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mar Feb 17, 2004 10:20 pm

Ce sa se intample domle...nu le mai am cu pronosticatul :) Nici nu mai am timp sa ma uit la ce se intampla in NBA. Eh...asta e..castigati voi si ma bucur :)
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde monk » Dum Feb 22, 2004 10:51 am

eu vreau sa imi anunt retragerea din concurs pt ca sunt la o diferenta mult prea mare de ceilalti participanti asa ca ma retrag :)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Feb 22, 2004 11:22 am

ce parere ai jaxxx ? eu zic ca asta denota un caracter slab. ce ar fi fost daca aseara Milan s-ar fi retras de pe teren la pauza, cand erau condusi cu 2-0 de Inter. dar nu au facut-o....si in final au castigat cu 3-2.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Cypress » Lun Feb 23, 2004 3:38 pm

Ma gandeam ca nimeni nu i-a multumit anticipat lui Jaxxx pentru premii...O fac io primu'.N-am mai intalnit asa altruism pana acum....
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde dj_jaxxx » Lun Feb 23, 2004 5:18 pm

Mai, fiecare e liber sa se retraga cand vrea dar trebuie retinut ca se poate schimba situatia in clasament destul de repede. Eu nu am postat o saptamana si am cazut mai jos, deci orice e posibil, dar daca monk vrea sa se retraga, este decizia lui iar in consecinta nu va mai fi inclus in clasament de acum incolo. Oricum multumesc pentru participare monk :)

Cat despre premii ce sa zic...mai sunt si alte concursuri pe fanclub care ofera premii froumoase si m-am gandit ca ar fi frumos sa facem ceva si pentru fanii baschetului avand in vedere ca sunt in numar destul de mare pe forum.

Cert e ca sunt dezamagit ca am ramas cu 6-7 participanti din 20 dar e bine si asa. Sper ca sezonul viitor sa fie si mai multi.

Dar hai ca vorbesc de parca se termina concursul! :) Mai sunt cateva luni bune de competitie, plus un concurs mai special pentru playoffs. Succes in continuare!
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 27, 2004 2:07 pm

sunt curios daca eu nu-l puneam pe Kirilenko la interceptii...pe cine putea sly.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Feb 27, 2004 4:13 pm

Data viitoare pune pronosticurile in ultima clipa...dupa ce le-au pus deja restu :)
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Feb 27, 2004 6:23 pm

bai moshule tot ma suspectezi atata :(
ori facem pronosticul pe privat , ori punem regula k nu putem repeta acelasi pronostic pe care l-a dat alt user...
dak sunt probleme o sa evit sa mai dau pronosticuri la fel k tine pentru k vad k suscit comentarii ..
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 27, 2004 6:26 pm

aiurea. mai glumesc si eu pe seama ta...ca nu prea stii jucatori din NBA. nu ma supar nicidecum. *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Feb 27, 2004 7:27 pm

dar mai lasa glumele astea...
k sa te conving o sa pun pronosticuri diferite de ale tale ;)
multumit?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Cypress » Dum Feb 29, 2004 4:57 pm

S-a facut Iverson bun la blocaje?
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde Cypress » Lun Mar 08, 2004 7:33 pm

Doar din pura curozitate...este posibil ca Sly sa posteze inaintea MOshului?
Daca o face si 2 saptamani consecutiv poate scap si eu de complexe...:)
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde sly » Lun Mar 08, 2004 8:24 pm

Cypress cred k esti complexat din cauza clasamentului ...etapa trecuta a fost castigata detasat de mine si pronosticul meu nu a avut deloc legatura cu pronosticul moshului ...
ori facem pe privat concursul , ori punem regula k nu avem voie sa repetam marcatorul k sa nu ma mai suspectati atata ...iti recomand sa vizitezi si celelalte forumuri unde mai sunt concursuri de pronosticuri sa vezi pe ce loc sunt si pe urma sa faci comentarii..
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 08, 2004 8:43 pm

ha ha ha....ce certuri isca acest concurs...care parea relativ linistit. *p
eu cu sly sunt dusman vechi. la prono generale...azi m-a luat cu un punct...si e el pe 2. lupta mare. :(

jaxxx...ai uitat sa postezi pt. etapa in curs. mai ai 3 ore la dispozitie. :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Cypress » Mar Mar 09, 2004 4:08 pm

Tatales a avut mare legatura....dar de ce nu postezi si tu odata inaintea lui?
Uite fa un gest bonom si posteaza tu inaintea lui...inchide-ne gura la toti...

...si cum sa fie linistit concursu' cand io vreau neaparat shorts de la Raptors :D loloiu
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde dj_jaxxx » Mie Mar 10, 2004 4:01 pm

Am fost racit mai copii...
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 10, 2004 8:36 pm

jaxxx...trebuia sa zici ca OM nu a gresit decat meciu 10. sly ma copiaza, dupa cum a remarcat si Cypress. *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Mar 12, 2004 3:15 pm

Eh lasati copilariile astea, jucati jocul si gata. Baga si tu pronosticurile luni seara, dupa ce au bagat toti ca sa nu mai fie discutii.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Cypress » Lun Mar 22, 2004 6:48 pm

Draga Sly,
Se poate sa fie coincidenta ca atunci cand ai postat inaintea Moshului ai gherlit-o rau de tot. Din aceasta cauza ma asteptam sa vrei sa continui sa postezi primul...dar nu s-a intamplat. Gluma se ingroasa ...
Sunt curios sa vad ce ai de zis...
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 22, 2004 8:40 pm

propun sa-l lasam pe sly sa bage primul pronosticurile pt. etapa asta. sa vedem ce bonusuri baga. :yD

si pe mine m-a surprins ca la concursul de NBA baga in ultima clipa...in timp ce la concursurile prono-fotbal...e printre primii.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Mar 23, 2004 7:53 am

Cypress se mai intampla...am avut o etapa de pronosticuri mai nasoala!atat la fotbal cat si la baschet ...
io v-am propus sa facem pronosticurile secrete pt k asha am rezolva multe lucruri!oricum dak mai continuati asha ma voi retrage din concurs si astfel vei avea o sansa sa castigi dear cypress ...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Cypress » Mar Mar 23, 2004 9:49 am

Ca oricine altcineva imi doresc sa castig, dar sa o fac in conditii de concurenta asa ca amenintarea ta cu retragerea e total neavenita. Tu ori te faci ca nu intelegi ori chiar nu intelegi...vrem sa urmezi exemplul lui dumars si sa postezi inaintea tuturor. Dumars are un parcurs in ultima vreme demn de toata admiratia si posteaza inca de miercurea....Posteaza inaintea lui, ca sa fii primul si sa te mai plagiem si noi pe tine :)......
PS Vezi ca ti-am mai dat un pont: daca si acum te faci ca nu intelegi ce-am vrut sa zic macar copiaza-l pe dumars ca e pe val...
Pupici....
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 23, 2004 9:55 am

si eu va indemn la fel ! nu mai pronosticheaza nimeni etapa asta...pana nu baga sly !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Mar 23, 2004 11:33 am

moshule hai sa-ti zic cum sta treaba..io am luni info si din cauza asta pun pronosticurile la fotbal in fiecare luni ...la baschet tot luni expira termenul si tot atunci le pun ;) luni e ziua cand postez la toate concursurile de pronosticuri de pe forum...acasa nu am timp sa stau pe calculator asha cum vreau io si nici nu am chef sa ma cearte ai mei din aceasta cauza le bag de la scoala pronosticurile ...facem pronosticul secret ...
draga cypress am inteles ce-ai zis dar postez exact cand vreau si mai ales cu ora inainte de a se termina termenul limita ...am explicat motivele mai sus ;) nu ma puteti obliga sa postez primul :d
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 23, 2004 12:34 pm

ce vrajala. decat sa dai posturile astea aiurea...pronisticai de 5 ori pana acum...si terminai discutzia.
recunoaste ca nu stii...si te iei dupa noi. nu e rusine sa nu stii niste jucatori din NBA. e rusine sa nu recunosti...si sa te dai mare cunoscator.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Mar 23, 2004 12:38 pm

pai voi va dati mari cunoscatori nu io...si nu e nici o vrajeala!asa este cum am explicat mai sus...si au fost etape cand am fost primul in clasament si nu am avut acelasi jucator k tine pus la bonusuri ...
nu ma iau dupa voi!!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Cypress » Mar Mar 23, 2004 3:32 pm

Moshu zisa o vorba mare: de cand te contrazici cu noi pronosticai si pentru etapa viitoare....dar asta e . Pana la urma eu tre' sa imi cer scuze pentru ca vad ca ai 18 ani si prostu's eu ca-mi pun mintea cu tine...Cert e ca tu n-ai pic de mandrie si rezulta clar din ce-a zis Moshu'.Puteai sa postezi de 1000 de ori azi, dar n-ai facut-o.

Il sustin pe Mosh si o sa postez in ultimul minut data viitoare.

PS: Si sa stii ca MJ nu mai joaca...si nici Magic Johnson...si nici KArim Abdul Jabbar.
Peace
Cypress
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Oct 30, 2003 2:40 pm
Localitate: Romania-Filiasi

Mesajde sly » Mar Mar 23, 2004 5:00 pm

lol chiar asa de prost sunt sa nu stiu k jordan , magic johnson , karim abdul jabbar numai joaca? dar k sa va satisfac pe voi o sa pronostichez inaintea si totul va fi bine!pai ce crezi k io nu pot sa le pun in ultimul moment?;)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Mie Mar 24, 2004 4:29 pm

Bah daca va mai certati...va tai pa toti si va scad 50 de puncte la fiecare ca sa fiu io primu!!!! :D

Serios acu...daca vreti sa fie drept si fiecare sa pronosticheze fara sa fie 'influentat' atunci trimiteti-mi pronosticurile prin pm si dupa ce le-a trimis toata lumea atunci eu le pun aici. Bineinteles ca eu voi pronostica primul ca sa nu fiu 'influentat' de ce primesc prin pm.

Sau daca vreti sa continuam asa atunci nu va mai certati si jucati corect. Problema cu 'copiatul de pronosticuri' poate sa existe in orice concurs: si in ala de fotbal si in ala de F1, etc.

Deci alegeti: ori facem faza cu pm ori continuam asa.

Eu ma duc acu sa pronostichez pt etapa viitoare.

Am zis! :D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sporturi Americane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori