Stirile de la ora 5

...pentru cei carora le place sa scrie

Mesajde monk » Vin Iun 22, 2007 12:27 am

a trecut ceva vreme de cand nu am mai scris pe aceasta pagina... defapt de cand nu am mai intrat pe forum...

astazi, incercand sa invat ceva la romana pt BalAmuC... mi-am adus aminte de forum.. am realizat ca parca timpul a stat in loc. aceleasi threaduri, aceiasi utilizatori.... aceleasi discutii despre laba si despre sex cu minore. trebuie sa recunosc ca ma trece un sentiment placut cand spun aceste lucruri. intr-un fel mi-a lipsit toata partea asta...
am mai avut un impuls de a intra si scrie cate ceva insa ma gandeam ca a trecut atata timp, userii s-au schimbat... au aparut alter-egouri ale mele (gen rebel monk =))); aveam impresia ca lumea s-a schimbat. m-am inselat.

parca ieri il cunosteam pe OM in curtea liceului meu pe care acum l-am absolvit (intr-un final) cu bine... parca ieri citeam threadul cu "Gaudeamus igitur !" in timp ce eu ma bucuram ca faceam parte din cei care terminau scoala generala.... astia 4 ani in care am scris din ce in ce mai putin pe forum au trecut relativ repede... sau pur si simplu asa i-am simtit eu.

acum, cu rusine pot spune... revin ca prima data... asa timid, dar cu mai multe coaie ca atunci. trebuie sa recunosc ca pe jumatate din userii care acum sunt "cunoscuti" eu habar nu ii am. au ramas insa legendele precum aiu sau tovarasu gigi, al carui avatar ma intriga :)) aceiasi jumatate pe care eu nu ii cunosc, probabil ca habar nu au nici cine sunt, nici cu ce ma mananc.... ei bine, am fost tentat sa accesez iar forumul pentru cei care cunosc lucrurile astea.

va salut si sper sa intru mai des pe forum... dar intai ma asteapta "steaua polara" si "engima femeii"
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron