my blog

...pentru cei carora le place sa scrie

my blog

Mesajde vali » Lun Sep 20, 2004 10:59 am

ziua 1
vreau sa bat pe cineva
ma streseaza astia la munca
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Sep 21, 2004 5:28 pm

inca o zi najpa la munca
aseara am baut tot ce aveam in casa
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Feb 23, 2005 10:11 am

when i woke upo this mornin i got myself a beer
the future's uncertain and the end is always near

arrr, vreau net :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Mar 01, 2005 2:32 pm

ma simt inspirat dupa ce am spicuit pe vreo 3-4 jurnale de mare angajament si zic "ia sa bag si eu ceva tare pe al meu, ce, io sa raman mai prost?"
acestea fiind zise, sa purcedem la treaba
azi am fost sa imi bag DigiTv. m-am luat in gura cu o dobitoaca care nu stia pe ce lume se afla si trebuia sa o aduc eu cu picioarele pe pamant. nota: de cumparat pistol.
dupa aia am fost sa imi iau 30 de dvduri, sa mai scriem nijte filme, ca iar se umple hardu. xkran face misto de mine, ca io sunt piratu shef. doar pentru ca am 450 de filme ??? si pe de alta parte, ce draq se umple hardu asa de repede? parca as fi fomist cu 40gb.
dupa aia am venit la munca, la frecat duda. am dus martisoare la fete, m-au pupat, am verificat tenu un pic (tre sa ma barbieresc)(pe picioare si pe oo) si dupa aia m-am inchis in birou. am halit si acuma cica citeam stirile. nu e bine. tre sa mai fac una-alta ca pierd vremea si maine-poimaine fac dooj de ani.
in uichend m-am uitat la niste filme si m-am odihnit.

ps: monk, daca citesti aici, tzeapa fraiere, sunt in fata ta pe lista.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Apr 03, 2005 5:17 pm

m-am iriat ...
...de la citit niste tampeni pe forum...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Apr 22, 2005 8:43 am

sa o luam metodic

muie labarilor care nu stiu sa mearga pe strada. in pizda ma-tii, daca tot ai umbrela, nu tre sa fluturi cu ea tot timpul pe strada, ca nu e strada ma-tii !!!

muie idiotilor cu caini. hai, inteleg, ca ai caine si l-ai scos afara sa se cace. da nu fix in mijlocul strazii sau pe scarile de la iesirea din bloc!!! azi era in ditai cacatu FIX pe scara a 2 de la iesirea din bloc. si era proaspat ca aseara nu era acolo. sa fie caine vagabond? nu, ca aia au bun simt si se caca intr-o parte. asta era caine domestic, cu stapan cu cap de tabla. pai n-au facut bine amwericanii ca au dat legea aia cu ridicatul kktului???
pe de alta parte, in aviatiei, zona absolut rezidentiala, oameni civilkizati, nu am vazut hartii pe jos, DAR in cei 200m pe care ii parcurg de la bloc pana la chioscul din colt SUNT 7 (sapte)(i-am numarat) kkti de caine. nu intr-o parte, nu pe spatiul verde (era prea simplu, era la 2 pasi mai incolo) FIX in mijlocul strazii. las-o-n pula mea de treaba!!!

(pauza de tigare)


(err, am uitat ca nu fumez)

muie labarilor din metrou care se joaca la mobil in loc sa se tine de o bara.

muie labarilor din metrou care se sprijina de barele de sustinere. bah, in ma-ta, daca tot ai venit la bucuresti, bara aia nu ti-a luat-o ma-ta cadou de la moldova, e pentru toti. si da, daca tot ai avut bani de telefon polifonic, color si cu joace si de trening cu pantofi, ia-ti in pizda ma-tii si un sapun si nu te mai uita la mine ca sunt pletos ca nu eu miros a basini. TU mirosi.


asadar, aseara m-am culcat fericit ca i-am facut cuiva (koala) o bucurie si ziua de azi a fost de kkt (de caine)!!!

errr, sa nu ma enerveze nimeni azi :nope:
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Mai 16, 2005 9:37 am

M-am uitat de 2 ori azi la Kung Fu Hustle. Frumos realizat.
Am terminat ieri de vizionat sezonul 4 din Seinfeld şi am incercat să mă uit la Kingdom of Heaven şi n-am rezistat mai mult de juma de oră.
O să vină o zi cand o să mă apuc să văd filmele vechi pe care le-am tot colecţionat.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori