...ceva despre....oricum nu conteaza....

...pentru cei carora le place sa scrie

...ceva despre....oricum nu mai conteaza....

Mesajde papy_chulo » Mie Dec 15, 2004 1:59 am

Totul are un inceput si un sfarsit,desi a fost un "vis"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si intotdeauna inceputul e frumos,dar cand totul se sfarseste ai impresia si traiesti cu sentimentul ca ai gresit cu ceva,dar nu iti dai seama cu ce.Oare asa o fii?????Poate ca da poate ca nu,cel mai indicat ar fii sa nu te mai gandesti si treci peste,dar partea proasta e ca nu poti sa nu te gandesti la acel lucru care ti-a schimbat viata,te-a facut sa fi altfel,sa gandesti altfel,sa iubesti.....in sfarsit....vorbele sunt prea putine si nesemnificative ca sa descrie starea aceea.Oricum ce am realizat este faptul ca daca visele s-ar inplini viata ar fii prea buna si prea frumoasa,cu alte cuvinte ar fii perfecta,dar dat prin faptul ca perfectiunea nu exista, viata este :bleah:
...atat pt.azi...

Hacuna Matata
Avatar utilizator
papy_chulo
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Dec 14, 2004 12:00 am

15.12.2004

Mesajde papy_chulo » Mie Dec 15, 2004 1:01 pm

Ok.Sa vorbesc despre ziua de azi.:)))))))))))
O zi ca toate celelalte,plictisitoare,deabia m-am trezit si deja ma plictisesc de mor.
Sincer azi sunt in pana de idei si de ganduri rele.
Ce astept? E simplu,astept anul nou sa vina mai repede sa ma resemnez,sa o iau de la capat,sa uit tot ce a fost si sa incep un nou inceput.

--------------------------------------------------------------------------

Un nou slogan--------Don't worry,be happy!!!!---------
Avatar utilizator
papy_chulo
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Dec 14, 2004 12:00 am


Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori