Istoria tot istorie ramane

...pentru cei carora le place sa scrie

Istoria tot istorie ramane

Mesajde Andra-popescu » Dum Apr 10, 2005 9:12 pm

de ce uneori cand vrei sa te gandesti la un lucru anume nu poti...trebuie sa intervina cate un gand care sa nu te lase in pace sa meditezi si u la un lucru dorit... la ce ai facut sau ai de gand sa faci...
Ma gandesc uneori ca nu ar fi trebuit sa fac unele lucruri... nu vreau sa dau exemple... nu ca ar fi chriar atat de rele sau naspha lucrurile pe care le-am facut, dar dupa ce le fac am mustrari de constiinta ceva timp si dupa aia imi trece si chiar ma bucur ca am facut acele lucruri...
Uneori vrei sa vorbesti cu cineva dar nu ai cu cine... uneori te simti atat de singur, iar alte ori atat de in centrul atentiei...
Avatar utilizator
Andra-popescu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2005 11:00 pm

Istoria tot istorie ramane...

Mesajde Andra-popescu » Lun Apr 11, 2005 9:58 am

Si cand ma gandesc ca azi trebuie sa ma duc la scoala si sa o vad pa aia de romana si pe ala de mate ma ia durerea de cap... auzi la profu de mate cica sa nu mai chiulim de la orele lui... cica ne lasa... da da imediat... ii cumperi ceva si iti da imediat cativa de 10... ce mai prof...
Mai sincer ma enerveaza mita asta... ca sa treci dai atat... iar ca sa nu ramai atat... si mai ales daca ai ajuns la corijenta trebuie sa dai triplu...
Mai bine ar fi fara profi dastia care astebt tot timpul cate un cadou... o mica atentie... ca sa iei si u o nota mai mare de 5...
Misto cand iei 10 si profa sta la taclale cu fica ei la orele de franceza si pe noi ne lasa sa facem ce vrem... dar partea naspha e ca nu facem materie...suntem toti bata la franceza...
Imi mai place de aia de engleza ca da chiulu de la ore... misto cand chiuleste un prof... super chiar ca poti sa pleci acasa... nici nu te mai intereseaza ce ai dupa...in cazul in care e penultima ora...
Avatar utilizator
Andra-popescu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2005 11:00 pm


Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron