My boring diary

...pentru cei carora le place sa scrie

My boring diary

Mesajde Red_Mustang » Mar Mai 10, 2005 9:55 am

Bre' jurnale...stiu ca ceea ce vorbeshte eu cu tine nu o sa fie numai intre noi...da' pe mine unu' ma doare in 13-14 ca se chiombesc si altzii :) care este... nu dau nume ;)


Plan de lupta azi :
1. ma dezmeticesc din somnu' care m-a cuprins...
2. ma imbrac pt nenorocirea aia de scoala...
3. ma pregatesc psihic pt teza de la romana !
4. ma duc dracu' la scoala sa dau teza respectiva... :)

Revin mai pe seara cu ce am facut la teza si in restu' zilei !!!
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mar Mai 10, 2005 9:58 pm

OKE ... deci asta a fost cea mai aiurea zi din toata viata mea !!!!
Nu am dat nici teza aia nenorocita la romana...din cauza unei profesoare destepte foc care ne-a zis ca nu a facut subiectele !!! CAT DE TAMPITA POATE FII ????

Asa ca dau maine teza...trebe iar sa ma pregatesc moral :D

Mi-am mai facut si 101 de nervi cand am fost la un centru GSM sa schimb buzzeru' mobilului...cica 200.000 un cacat de buzzer de 3 cm ???? Sa si-l bage in cur !!! :D

Si nu reusesc azi sa fac nici un meci de pool pe mess ca lumea...da'o in mama ei de treaba...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Mai 16, 2005 6:56 am

Ieste bre' ... m-am trezit cu chef de viatza (poate si de putzina caterinca), imi mere netu' cum trebe' shi ashtept sa ma duc la shcoala ca sa ma asculte aia de geografie.

Daca saptamana asta merge bine, ma declar fericit. Asta ar insemna sa iau note mari la tezele de la mate shi de la tehnologie.

Bre' jurnalule, am scris cam mult pentru dimineatza asta...asha ca daca e ceva, mai scriu shi deseara :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Mai 16, 2005 10:58 am

NOTA : trebe' sa ma duc sa il caftesc pe nenorocitul de admin al netului...in mortzii ma-sii : opreshte netu' cand TOCMAI EU am nevoe de EL...
Trebe' sa iau shi pulanu' cu mine ca nu shtu' ce matahale il pazesc pe dobitocu' ala !!!!
Diseara part 2 :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Mai 16, 2005 10:31 pm

Oke...deci sa o luam in ordine :
1. am trecut la tembelul ala de admin...nu shtu' cum se face ca dupa ce am facut ditamai scandalul la sediu...acum mere netu' de zici ca are turboreactor in cur !!! :D
2. am fost de pomana la scoala, mai bine nu ma duceam...nici absentze, nici note shi in plus de toate...o extraordinara plictiseala...

Acu' stau shi ascult Staind cu Outside shi ashtept sa ma loveasca un somn d'ala nenorocit sa ma culc ! Ca m-am saturat deja de ziua asta plictisitoare...casc ca un apucat ! :p
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Dum Mai 29, 2005 2:05 pm

Stau acu' shi ma gandesc (nu prea mult ca mi-e ca devin destept :p) de ce dracu' unele persoane incearca sa se ascunda de persoana mea ? Cu ce intimidez in asha fel incat tuata lumea incepe sa imi spuna minciuni pentru a nu ma mai vedea & vorbi cu mine...

Dupa cum cred ca mi-am dat seama bre' jurnalule...e vorba de fosta careia i-am dat papucii : stau si ma gandesc -> am luat amandoi decizia de a ramane cei mai buni prieteni de acum incolo, acum imi spune ca s-a certat cu ai ei si ca nu vom mai vorbi pe net (sau sa ne vedem) prea curand din cauza unei gafe pe care a facut-o...

Bun primesc mesajul pe net la ora 10:30 am sambata...da' la 1:30 pm de ce imi spune colegul ei de clasa ca ea a fost pe mess mai toata ziua ? :confused: de ce m-a mintit ? Sa inteleg ca vrea sa ma uite...ar fi o idee buna... Man, fuck life...nu trebe sa faca asta...trebuia sa imi spuna in fata : "Bah tampitule, nu mai vreau sa vorbesc cu tine, pentru ca vreau sa te uit...".
Poate ca mai intelegeam...in fine...poate ca asa gandesc acum ca am nervi ... anyway fuck it !
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Mai 30, 2005 10:51 am

Sa o luam asa :

care dracu a inventat ceasu' desteptator ???? inteleg ca trebe taica-miu sa se trezeeasca la ora aia ca sa se duca la munca...da' de ce destaptatoru' ala sa fie la mine in camera ???? sa imi faca mie 1001 de draci ??????

ma duare capatzana (de la desteptator bineinteles)...
O saptamana noua...tot de kko, pana cand se termina dracu' scoala aia...ca sa nu mai am grija sa ma trezesc la 8 sa ma apuc de lectii...

Vara asta...am de lucru...trebe' sa ma si angajez sa mai fac si yo cate ceva sa am o satisfactie interioara... da' trebe' sa si invatz...ca am BAC-ul anul viitor :( ... why me?????????

Oke...mai sunt 2 sapt de scoala...si eu imi fac planuri de vacanta...sunt ticnit...sa termin inainte (da' e de la durerea de cap provocata de ceas - mm de ceas) ...
Ohooooooooooo...dupa ce ca ma duare capul...mai baga si taranu' de deasupra manele....ma mut...am tulit-o spre scoala...chiar daca o tulesc cu 1 ora mai devreme...poate asa nu ma mai doare capu' :p....
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm


Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori