The prison i call life

...pentru cei carora le place sa scrie

The prison i call life

Mesajde olivia14 » Vin Iun 03, 2005 3:18 pm

Uite ca incep si eu un jurnal si in principal pt ca viata e mult prea trista si simt nevoia sa ma descarc. Maine e ziua mea de nastere si implinesc 14 ani, in mod normal asta ar di un prilej de bucurie dar tinand cont de faptul ca aproape nimeni nu-si aminteste si celor care-si amintesc nu le pasa, e chiar foarte trist. Numai cand ma gandesc la asta imi vine sa ma sinucid, maine va fi o zi cat se poate de normala, fara tort, fara cadouri, fara "La multi ani!". Poate ca ar trebuii sa ma sinucid ca sa fie in aceeasi zi cu nasterea mea.
Nu-mi vine sa cred ce trista e viata, nici macar "prietenilor" mei nu le pasa.
Dar asta e, poate ca o sa reusesc sa suport viata asta lipsita de iubire pana la 18 ani cand in sfarsit o sa plec si nu o sa mai privesc niciodata in urma... :nope:
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 03, 2005 3:48 pm

olivia,

din partea tuturor forumistilor de pe fanclub.ro

LA MULTI ANI !
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Vin Iun 03, 2005 4:34 pm

La multi ani Olivia! Se spune ca totul in viata se compenseaza...merita sa vezi daca o sa fie asa , nu ? O sa existe multe lucruri frumoase in viata care o sa iti dea prilejul sa te bucuri !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 03, 2005 5:38 pm

Olivia....intreg cartierul Titan iti ureaza La multi ani, multa sanatate...si indeplinirea tuturor dorintelor !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Vin Iun 03, 2005 6:03 pm

Olivia, intregul capat al lu' 14 pana la Socului, coltz cu Titan iti ureaza:

La multzi ani! :D

p.s: Ok, deci cand ma apuc sa sterg mesajele astea pt. a lasa fata sa scrie?
p.p.s: Moshu', Eye si Dia cre'ca va ard cate un avertisment pt. postat in jurnalul fetei. Pai e frumos asha ceva!? tsk tsk tsk
A-)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Iun 03, 2005 6:03 pm

daca tot e de urat, draga olivia, iti urez si eu, caci toti am facut la un moment dat paishpeani. La multi ani!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde kahlan » Vin Iun 03, 2005 7:04 pm

De la Titan se extinde pana'n bulevardu Decebal, la multzi ani micutza olivie, shi sa nu mai ai ganduri dinastea
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Alienor » Vin Iun 03, 2005 7:17 pm

(si din Tineretului & Piata Romana, ca tot s-a inceput parada cartierelor)

Olivia, la multi ani sa traiesti ! si urmatoarele 90 de aniversari sa fie din ce in ce mai fericite!
La varsta ta, nimic nu e pierdut, totul e inca de castigat, lozul e in mana ta, abia iti iei zborul spre o multime de lucruri uimitoare. Ar fi pacat sa ratezi esentialul :)
Primul pas e facut, nu ramane decat sa continui: vino aici si povesteste, plangi, injura, intreaba, revolta-te, arunca dracii pe fereastra.
In seara asta, acusica, se va coicni un pahar si-n cinstea ta, promitem :)
Alienor
Junior Member
 
Mesaje: 798
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:43 pm
Localitate: .

Mesajde 7vies » Vin Iun 03, 2005 7:21 pm

risc si eu un avertisment de la love2fly ca sa postez aici:
la multi ani olivia !!!
sper sa-ti continui jurnalul inceput aici, dar intr-un ton mult mai optimist...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde bhuttu » Vin Iun 03, 2005 7:38 pm

La multi ani si din Militari-Regie. Io te sfatuiesc sa te sinucizi. De ziua ta sau nu, asta nu conteaza, doar fa-o, cat mai repede.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Vin Iun 03, 2005 7:38 pm

la multi ani olivia si din spania :D mai precis din Valencia, cartierul Benimaclet :sal:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde j_arrive » Vin Iun 03, 2005 10:02 pm

draga olivia, io nu-ti urez deloc la multi ani! life is hard! accepta kestia asta.
Avatar utilizator
j_arrive
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mie Apr 20, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Sâm Iun 04, 2005 2:45 pm

Doar ce am intrat pe forum si am fazut toate measajele pe care mi le-ati postat si vreau sa va multumesc, trebuie sa fie cel mai frumos gest pe care l-a facut cineva pt mine vreodata, chiar mi-au dat lacrimile. Acasa la mine nu a fost cine stie ce asa ca asta a insemnat mult pentru mine.
Deaseori ma intreb daca n-ar trebuii sa fug de acasa si sa-mi vad de drumul dar risc sa ajung la prostitutie pt ca eu numai de 14 ani nu arat (toata lumea crede ca am 17). Nu stiu daca e normal sau nu dar am inceput sa traiesc in lumea mea care e perfecta si cei din jur au inceput sa observe asta si acum se poarta si mai urat cu mine. Spre norocul meu mai am si prieteni adevarati, putini ce-i drept dar asta nu conteaza. Nu inteleg de ce nimeni nu ma accepta asa cum sunt, mama ma uraste pt ca ma imbrac in negru si nu ma dedic mai mult lucrurilor care ei ii se par importante, tata ma uraste pt simplul fapt ca sunt fata, nu trece zi in care sa nu ma injura si de ceilalti nu mai spun ca ma intristez si nu e bine. Sper in continuare ca cei 4 ani ramasi pana la majorat o sa treaca repede si ma voi putea muta in apartamentul bunicii (asta daca mi-l lasa mie si nu altcuiva) si sa-mi vad de viata mea. Promit ca o sa incerc sa fiu mai optimista si va multumesc inca o data pt mesajele voastre care mi-au inseninat ziua.
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Sâm Iun 04, 2005 11:51 pm

OK, m-am convins, de azi incep o noua etapa din viata mea, o sa incetez sa imi mai plang de mila si voi fi mai optimista, pana la urma ziua mea nu a fost asa de rea. Am primit tort, pizza, bere, tigari (unele dintre ele mi le-am platit eu nu conteaza) si m-am distrat destul de bine. Trebuie sa imi alcatuiesc un program:
1) Ma voi lasa de fumat- nici macar un fum, imi face mai mult rau decat bine si cheltui prea muti bani pe tigari si guma
2) ma voi lasa de baut- sa nu credeti ca sunt o betiva, nu beau asa mult si ma imbat destul de greu dar trebuie sa retin ca bunicul meu a murit din cauza bauturii (probleme cu ficatul) si nu vreu sa urmez acelasi drum
3) Voi incepe sa ma duc pe la ore- 100 de absente mi se pare prea mult
4) o sa ma dedic mai mult cursurilor de modelling desi le urasc si vanzarilor AVON
5) nu voi mai judeca oamenii dupa nici un aspect
6) imi voi gasi o slujba de vara
Cred ca e suficient pt ca nu vreau sa ma supra-incarc. ;a
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Dum Iun 05, 2005 9:48 pm

Ce trista e viata dragul meu jurnal... Toti prietenii sunt acolo cand esti fericit dar atunci cand ai cea mai mare nevoie de ei nici nu le pasa, poate ca nimeni nu mai are chef sa auda de suferintele altora pt ca pur si simplu nu le mai pasa sau pt ca au si ei problemele lor si nu vor sa mai auda si de ale altora, dar tu vrei sa ma asculti nu? Sper ca da, ei bine e ciudata si dragostea asta nu-i asa jurnalule, inainte iti spunea ca te iubeste si apoi dupa ce va despartiti nici nu mai discuta cu tine chiar daca ati fost de acord sa ramaneti prieteni, parca am fost doar un obiect folosit pt distractia lui pana s-a plictisit si acum ma arunca precum o jucarie stricata. Poate ca am fost prea naiva, poate ca ar fi trebuit sa-mi dau seama dar acum e prea tarziu si oricum nu ma ajuta cu nimic sa ma fac sa ma simt vinovata. Explica-mi si mie cum poate fi lumea asa rea, tu trebuie sa stii, nu?
Ei bine dragul meu jurnal ce ti-e si cu sexul opus? O zi te iubeste, alta nu te suporta dar poate ca pana la urma ma voi obisnui si ma va durea in cot de atitudinea lui. Noi mai vb alta data. pa pa
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Lun Iun 06, 2005 11:51 am

Ei bine uite-ma iar in fata calculatorului in loc sa fiu la scoala dar sincer nici nu imi mai pasa, s-ar putea sa-mi scada puncte la purtare pt ca am peste 100 de absente dar pot sa fac rost de scutiri. Femeia de serviciu de la scoala mi-a furat agenda dar nu pot face plangere ca-mi sare diriginta-n cap, n-am primit nici un cadou de ziua mea decat o sticla de Johnny Walker de la un prieten dar care n-a ajuns la mine pt ca nu s-a putut abtine s-o bea, am terminat si tortul, sampania nu pot s-o beau pt ca m-am lasat de baut si mai sunt 2 saptamani pana la vacanta. Viata e mult prea aiurea sa fie traita, mai bine ma sinucid si scap. hai pa
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Lun Iun 06, 2005 10:20 pm

Uite ca ma mai desparti de unul, adica el se desparti de mine, era cu alta cand veni eu in bar, nici nu mai cerui explicatii, si nici cu lasatul de baut si fumat nu merge. pe scurt toate merg tot prost.
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mar Iun 07, 2005 1:50 pm

Iar nu m-am dus la scoala dar nu imi mai pasa, de acum incolo o sa spun la toata lumea ca am 16 ani, m-am saturat sa se uite lumea la mine ca la a 8-a minune a lumii de fiecare data cand spun ca am 14 ani, iar ma streseaza frate-meu, tata tot nu-mi da bani, am mai terminat o sticla, life still sucks!
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mar Iun 07, 2005 11:33 pm

OK found another boyfriend dar pe asta cred ca il las eu, ma fac nevazuta prin orash cateva zile, nu cred ca ma gaseste el, well at least i know I still got it! Eh... Nu mai vine odata vacantza aia ca ma plictisesc de moarte, am mai citit si eu din jurnalele celorlalti si sunt mult mai dragutze decat al meu, mai optimiste, parca ma fac si pe mine sa ma simt mai bine. Sa-ti povestesc ce mi se mai intampla, mai fumai un pachet de tigari, ma intalni cu lumea, ma prinse ploaia, mai cheltuii 100.000. Ma bagai cu unul de 20 si ceva de ani de care o sa ma despart in curand, sper sa ecurga frumos si pasnic. Cam atat...
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mie Iun 08, 2005 12:23 am

Mai jurnal, eu nu stiu ce a fost in capul meu de am postat aici, ma ajuta cu ceva? NU, se pare ca lumea se rezuma la criticat in loc sa incerce sa ma ajute, imi vine sa-i injur dar am citit in regulament ca n-am voie, nu stiu daca voi ati crezut ca vreau mila voastra, ei bine nu asta am vrut, am vrut doar sa ma descarc, nu am cautat nimic la voi si nici nu am sa mai caut. Cred ca toata lumea care a citi jurnalul s-a gandit: " ce fata penibila..." ei bine n-aveti decat sa ramaneti cu parerea voastra, cert este ca sunt missguided, sincer stiu ce ar trebuii sa fac sa-mi pun viatza back on track dar in fiecare zi ma intreb daca se merita si nu cumva o sa vina cineva care o s-o strice iar si eu voi fi nevoita sa adun ramasitele. Si va rog foarte mult sa ma lasati in pace, nu vreau nici ajutorul, nici mila si nici criticile voastre, leave me alone, tot din cauza oamenilor am ajuns asa. Trebuie sa incetez sa ma plang si sa-mi pun ordine in viatza o data pt todeauna dar nu am de cand sa pun piesele la loc ci sa o iau de la capat deci ar trebuii sa incep prin a ma muta de la parinti si sa incetez sa le mai cer bani nici lor nici nimanui, nu se merita, oricat de greu ar fi fara bani tot e mai bine decat asa. Deci sambata ar cam trebuii sa ma mut si fara second thoughts ( pt curioshi ma mut la bunica-mea nu pe autostrada) deci asa ramane. o sa incep sa-mi fac bagajele de maine, trebuie sa scot si buletinul si abonamentul la autobuz iar la anu' ma transfer la alta scoala mai aproape. Nu msi trec odata astia 4 ani... Hai pa
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mie Iun 08, 2005 11:02 pm

ei draga jurnal, azi am fost si eu la scoala si a fost nashpa ca intotdeauna, dupa ore ma prinse ploaia si intrai intr-o scara de bloc sa fumez si dupa ce fumai vreo 2 tzigari ma dusai acasa unde ma intampina tipul de la AVON cu ditamai comanda.
Ieri am vorbit iar cu un vechi prieten si mi-am dat seama cat de idioata am putut sa fiu in acest timp ( stiu ca idiot inseamna om neinteresat de politica si nu are nici o legatura cu acest context dar nu vreau sa ma numesc proasta) de exemplu el are 17 ani dar de la 14 ani a inceput sa se angajeze pe la tot feluri de firme si si-a platit singur si net-ul, mancarea, hainele si cartile si nu s-a plans niciodata ca mine. Cred ca ar trebuii sa renuntz sa le mai cer bani la ai mei pt ca e evident ca nu-i voi primi and get a second job. Era sa uit iar incepe sa ma streseze mama cu faza ca fac nopti albe, nu pricep de ce e treaba ei dar ma rog...
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Joi Iun 09, 2005 9:35 pm

Ce mai faci mai jurnal? uite eu ma dusai si azi la scoala si la aproape toate orele! mare realizare, luai si un 10. Acum ma zbat sa fac rost de scutiri. N-am mai iesit in orash ca sa scap de ala dar ies maine cu un prieten, sper sa nu ma intalnesc cu el. Maine sau poimaine trebuie sa ma duc la cumparaturi si n-ar fi asa nashpa daca nu as merge cu mama, va fi o repriza foarte luuunga. Sper sa ma aleg cu ceva calumea nu doar more junk. Azi fumai 4 tzigari, o duc bine, reusi sa-mi ard si o suvita de par cu bricheta dar nici nu se observa. Imi vine lene sa-mi fac bagajele, trebuie sa fac odata cand nu sunt ai mei acasa. de abia astept sa scap de ei. au revoir, aufwiedersen, good bye sau cum vrei tu
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Sâm Iun 11, 2005 12:48 am

ce faci mai?
uite ca reusi si eu sa ma asez la calc, azi am fost la cumparaturi si fara mama, cu mama ma duc alta data pt ca e suparata pe mine. Femeia nu accepta adevarul: nu e sanatoasa mintal, se vede dupa comportament. ma rog, imi luai ceas, tricou, o carte, o tampenie pt cearcane si un caiet. ma intalni cu un prieten, had fun, aparently even he thinks i'm a slut, wtf is wrong with these people? am 14 ani, i'm a virgin, never blowed anyone, I AM NOT A SLUT! Fuck, ma apuc sa ascult godsmack pana-mi trece
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Dum Iun 12, 2005 1:06 am

astazi nu mai mersai in orash, decat la curs si in mercur, luai pantaloni negri, ma certai cu mama, adormi in camera lui frate-meu si mai citi. nimic extraordinar, life is still crappy, nu mi-am gasit de lucru
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Lun Iun 13, 2005 12:39 am

Stau si ma intreb oare cand a evenit viata asa de trista pt mine, oare am fost vreodata fericita?
Nu reusesc sa-mi amintesc, ciudat, parcamintea mea refuza sa evoce astfel de momente, nu-i pot aminti nici evenimentele placute si nici cele neplacute pe un interval nedefinit de timp. Nu inteleg de ce las viatza sa treaza asa pe langa mine, nu ar trebuii sa invatz din greselile mele? oare sa fie asta cea mai buna metoda de supravietuire, uiterea?
si totushi cu ce am gresit pana acum, ce am facut?
am gresit cand....
am gresit cand am crezut ca sunt pregatita sa iubesc pt ca m-am inselat si acum mi-am dat seama dar e prea tarziu pt ca deja am suferit
am gresit cand am crezut ca parerile celorlalti conteaza pt ca evident cineva va avea mereu ceva de obiectat
am gresit cand am crezut ca celorlalti le pasa si ca vor sa ma ajute pt ca am fost o naiva si acum stiu ca nu trebuie sa am incredere in nimeni si sa nu cer niciodata ajutor, sa ma descurc mereu singura
am gresit si gresesc si acum, cred ca am gresit cand am uitat

ma simt goala pe dinauntru, ma simt rece si cruda, icapabila sa mai iubesc, sa mai cred, sa mai traiesc
unde e fericirea mea? oare am avut-o vreodata?
unde sunt anii copilarie plini de rasete si de mistere inocente?
sunt pierduti in adancul amintirilor
oare mai am o sansa? oare cat voi mai astepta? oare asteptarea mea va fi in zadar?
atatea intrebari fara raspuns, atatea ganduri fara sfarshit, atatea plansete sugrumate in durere, greseala mea a fost ca m-am nascut si gresesc in fiecare zi pt ca traiesc...
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Lun Iun 13, 2005 11:08 pm

eh, ma dusai la o ora, la fizica dupa ce invatai in bar si nu ma ascultai, fumai un pachet jumate, my best friend broke up with his girlfriend, am scapat de ala, am vazut fosul prieten cu noua lui prietena. n-am chef de vorba pa
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mar Iun 14, 2005 11:45 pm

uf, a mai trecut o zi, ma dusai la ora de fizica si dupa ce ca mi-am tocit creierii sa invatz tot manualul, adica sa invat 3 capitole si restul recapitulare, aia nu ma asculta, mai bine stateam acasa si dormeam. Ma intorsai acasa la 11 seara si imi sari tata in cap ca de ce umblu prin 'carciumi' pana la ora asta. Dupa ce ca nu imi da bani tot mai are pretentii, de abia astept sa ma mut dar sa se termine scoala asta. Ce bine o sa fie acolo in singuratate, nu mai trebuie sa ies in orash ca sa scap de atmosfera aia. Am sa ma duc la servici si apoi acasa la mancare gatita si carti, pot sa ies in spatele blocului unde sunt multi copacei si sa ma bucur de natura nu ca aici in centru cu mertzanele in fata de striga toti manelistii unii la altii ca de ce mi-au futut gagica. Noaptea aud de fiecare data cum acosteaza italienii fete pe strada. E penibil, acolo o sa fie mult mai bine, si in schimb ii mai tin si ei de urat ca ei nu ii place sa stea singura toata ziua, poate o mai scot si pe ea in fata blocului sau in parc sa se mai plimbe. Incepe sa-mi para rau de ea chiar daca s-a purtat asa urat cu mine cand eram micutza dar oricum a fost deja pedepsita de Dumnezeu ca e paralizata de un an. Face ea progrese dar tot degeaba, nici vointa nu mai are.
Azi m-am dus si eu in sfarsit in keops dupa aproape o saptamana ca nu ma puteam duce de frica sa nu ma intalnesc cu respectivul dar acum am incheiat-o cu el prin lasitatea mea caracteristica dar am senzatia ca o sa ma bag cu altul desi cred ca de data asta trec peste. M-am saturat.
De maine nu cred ca ma mai duc la scoala, o sa-ncep sa-mi caut de lucru si cred ca tot maine imi fac curat si imi triez lucrurile ca sa imi pot face bagajele, sa nu uit maine sa ii iau telefonul bunicii sa o sun sa-i spun ca vin pe la ea ca sambata am dormit si nu m-am mai dus. Trebuie sa aflu si cat imi iese media generala dar nici nu vreau sa ma gandesc, am impresia ca imi iese sub 9 dar e si pt ca am iesit mult in oras si nu am invatat, nu mai suportam atmosfera de acasa, stiu ca nu am nici o scuza dar sper ca de la anul sa-mi revin.
nu mai am ce sa-ti mai zic, tata ii ia lui frate-meu monitor de 11 milioane si memorie ram de 3 milioane iar mie nu-mi da nici un leu.
ce viatza mai e si asta?
au revoir
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Mie Iun 15, 2005 4:03 pm

AM MEDIA 9 LA PURTARE!!! god damn this life!! i am such a :cow: ! how could i be so stipid! ei nu e asa mare tragedia doar ca imi vine sa ma dau cu capul de pereti :bash: si stiu ca parintii ma vor ucide :hang:! nu stiu cum ma mai mut eu la alta scoala cu media mea la purtare dar mai bine ma duc la o bauta :beau: si sa mai dau din cap pe metallica :rulz: si ma voi gandi maine la ce voi face ca in 'gone with the wind' desi cred ca maine va fi prea tarziu.
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Joi Iun 16, 2005 12:53 pm

Ghici ce? am sunat-o pe bunica si ma lasa sa ma mut, nici ea nu stia ce e cu mine, a crezut ca fug de acasa, nu era departe de adevar totushi.... aseara mi-am dat seama ca tipul ala cu care eram tot nu s-a prins ca tot venea la mine si a trebuit sa spun sa ma lasa draq in pace, a sarit sa bata un prieten pt ca a crezut ca m-am despartit de el din cauza tipului aluia. Tot aseara se dadea unul de 30 de ani la mine, lumea devine tot mai ciudata :deranjat: seara precendenta era unul de 25, ce repede sar astia. S-a scumpit sucul in keops si eu nu prea mai am bani :plans: dar daca vreau pot sa-mi strang prietenii si sa merg in parc unde e gratis dar sigur o sa facem cheta sa luam tanita sau bucegi. ma simt implinita, ieri am fumat o singura tigara A-) . Cred ca in clasa a 8-a ma mut la un liceu, vor fi baieti mai mari decat mine asa ca imi convine, poate ca va avea si un psiholog, atunci e si mai bine. te las :wave:
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Mesajde olivia14 » Joi Iun 16, 2005 4:07 pm

imi facui bagajele si ce multe sunt!!! :slap: am 4 sacose mari, 2 ghiozdane si 2 genti pline de farduri si bijuterii ( nu e nici una de aur :nu: ) Trebuie sa rog cativa prieteni sa ma ajute cu bagajele pt ca singura nu pot sa le car.
Cred ca maine sunt deja out of here! :rofl: o sa mai vb noi. Nu te las asa, te pup :*
Avatar utilizator
olivia14
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Joi Iun 02, 2005 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori