Fitze

...pentru cei carora le place sa scrie

Fitze

Mesajde Roby » Dum Iul 10, 2005 12:21 pm

Stai calm, fato!...Ma si enervezi...Pentru un trandafir alb acolo care a refuzat sa fie roz sau mov ma lovesti peste frunte...Ma saturai de palmele tale, de sarutul tau palmat...Ma saturai de toate fitele tale, de gradul tau de betie a mintii...lasa-ma in pace, iti zic de atatea ori, dar tu ce auzi?!...Stai prost cu auzul, cu cititul, cu toate lucrurile noi pe care nu le stii...Visez cerul asa curat, visez sa zbor, dar iti spun de la inceput...Fara tine...Mi-am luat si bilet pentru Bahamas, erau de fapt un sejur pentru doua persoane, dar tu fatuco...esti cam in plus...Nu ma intereseaza, din partea mea poti sa si dispari, nu te voi cauta...Esti atat de... femeie...Eu caut sa fur un inger... :a: ...Blue Angel...Era un timp cand te iertam, cand zambeam si eu si parea ca o sa fim doi indragostiti obisnuiti care se saruta in scara blocului..."Sunteti toti la fel!", imi spui...Da!... :grup: In acelasi castron pe toti si se face ciorba dulce...M-am saturat sa-mi faci zile negre, le vreau albe, papuso.. :kiss2: Baga-ti mintile in cap si termina cu balariile...E inca o zi in viata mea cand imi iau o pereche de adidasi noi si stau cu cineva din plictiseala si din ura... :oups:
IO SONO MISTICUL!!!
Avatar utilizator
Roby
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 08, 2005 11:00 pm

Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron