ganduri aiurea ....

...pentru cei carora le place sa scrie

ganduri aiurea ....

Mesajde tzutzush » Sâm Sep 03, 2005 1:16 am

acum ascult deep dish - say hello, melodie care imi aduce aminte de mare si mie se face un dor imens de ea...desigur k imi aduc aminte si de andi si mi se face dor si de el :( asa imi aduc aminte si de timisoara si caransebes si, implicit, si de faptul k adina e suparata pe mine....aseara de-abia am adormit din cauza asta...offf, sper sa pot ajunge in fetesti, sa vorbesc cu ea si sa ii mai treaca. ce vara ... la inceput certuri, la sfarsit certuri ... macar vara a fost frumoasa :)
Avatar utilizator
tzutzush
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Dum Mar 27, 2005 11:00 pm

Mesajde tzutzush » Dum Sep 04, 2005 10:02 pm

am cateodata niste zile in care ma simt atat de aiurea fara sa stiu motivul...sau fara sa-mi dau seama care e ... imi vine sa ma cert q toti in astfel de momente. atunci ascult si muzica care te deprima si te intristeaza si mai rau...parca sunt masochista. acum vreau sa ma uit la monster...e q charlize theron (una din actritele mele preferate)...a castigat premiu pt cea mai buna actrita in filmul asta :D

p.s. - marti cred k ma duc in fetesti la adina...sper sa mai lamurim din lucruri si sa trecem peste asta...chiar n-as vrea sa ma cert q ea :(
Avatar utilizator
tzutzush
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Dum Mar 27, 2005 11:00 pm

Mesajde iada » Mar Sep 06, 2005 2:49 pm

tzutzush scrie:am cateodata niste zile in care ma simt atat de aiurea fara sa stiu motivul...sau fara sa-mi dau seama care e ... imi vine sa ma cert q toti in astfel de momente. atunci ascult si muzica care te deprima si te intristeaza si mai rau...parca sunt masochista. acum vreau sa ma uit la monster...e q charlize theron (una din actritele mele preferate)...a castigat premiu pt cea mai buna actrita in filmul asta :D

p.s. - marti cred k ma duc in fetesti la adina...sper sa mai lamurim din lucruri si sa trecem peste asta...chiar n-as vrea sa ma cert q ea :(

buna decizie....... ==D ==D ==D ==D ==D ==D ==D
iada
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Sep 02, 2005 6:27 pm
Localitate: aici

Mesajde tzutzush » Mie Sep 14, 2005 4:37 pm

ce zi urata :(...nu-mi palce. imi amplifica starea pe care o am. vreau sa dispar, sa nu mai am de aface cu nimeni. ma simt cea mai jalnica fiinta, cea mai urata, cea mai ghinionista (chiar dak nu cred in destin)...as vrea sa fiu si eu fericita....ati putea spune k nu stiu sa apreciez ceea ce am, dar nu e adevarat, stiu; numai k .... cateodata pur si simplu nu pot
Avatar utilizator
tzutzush
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Dum Mar 27, 2005 11:00 pm

Mesajde tzutzush » Vin Sep 16, 2005 12:35 pm

k sa se inteleaga mai bine intamplarea, tre sa zic k eu am 3 prietene mai bune...sa le numim: yolanda, lucik si adela :D.
acum cateva zile am dat de un tip pe net care, culmea, cik e in acelasi cartier q mine. eu nu-l stiu, dar el a zis k ma stie din vedere (m-a vazut in poze) si a zis k sunt una din fetele care ii plac...in fine, si el arata bine. m-a intrebat dak am o prietena blonda, care merge la sala; am zis da; a spus k ea il stie. a 2a zi am intrebat-o pe prietena mea blonda (yolanda) dak il stie si a zis k da. mai pe seara vorbesc cu adela si imi zice ce i-a zis yolanda knd a trecut p la ea: "am intrebat-o ce-a vb cu el si nu mi-a zis nik. mi-a zis k s uita la film. si i-am zis d la inceput k e dragutz si ea a ras.nu-i corect..eu am zis k e dragutz"....:blink: ... nu-mi venea sa cred (cik zicea asta in gluma, razand, dar orice gluma are adevarul ei). in primul rand el mi-a zis k ii place d mine, nu m-am dat eu la el si in al 2lea rand nu sunt atenta la toti tipii de la sala pe care mi-i arata ("uite asta e de la sala...hi-hi", "asta merge la sala...ha-ha"). nu credeam k gandeste asa... de fapt nici una din noi nu stie ce gandeste pt k ea nu ne zice nik. eu nu cred k am nik q tipul ala; nu-l cunosc si nici nu stiu dak as vrea sa-l cunosc (ea se mai intalneste q el p la sala), dar as sta q el numai k sa ii arat ei k nu numai ea este in centrul atentiei si nu toti baietii trebuie sa o placa numai p ea.
Avatar utilizator
tzutzush
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Dum Mar 27, 2005 11:00 pm


Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori