Dana Hi-Q sau Dana Nalbaru ?

Forum dedicat artistei Dana Nalbaru

Dana Hi-Q sau Dana Nalbaru ?

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 06, 2004 4:01 pm

Va adresez o simpla intrebare , Dana Hi-Q sau Dana Nalbaru ? Ce parere aveti ? O sa fim alaturi de ea si o sa o stimam ca niste fani adevarati sau acum ca ea nu mai face parte din trupa Hi-Q o sa ii intoarcem spatele? Cu totii stim ca in aceste momente , la inceput , fiecare dintre noi are nevoie de un sprijin iar ptr Dana , principalul ei sprijin in cariera muzicala sunt fanii , deci?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Dana Hi-Q sau Dana Nalbaru ?

Mesajde sly » Vin Feb 06, 2004 8:43 pm

Punct de vedere:
Cei care au fost adevarati fani hi-q ii vor sustine atat pe hi-q, cat si pe Dana asa k nu cred k Dana va duce lipsa de fani dak aici vroiai sa bati cu acest subiect..si de acuma dana are o noua imagine, un nou stil si nu vreau sa mai aduci legatura cu o vreme apusa care desi a fost superba s-a terminat cam brusc din diferite motive care nu tine de noi sa le judecam..
ps:sorry de greseli dar is super sad si nu ma uit sa corectez
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Laur3ntiu » Sâm Feb 07, 2004 1:12 pm

Yo nu zic nici Dana Hi-Q , nici Dana Nalbaru. Pur si simplu... DANA !
Guess who's back? Back again...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 07, 2004 4:04 pm

sly scrie:Punct de vedere:
.... Dana va duce lipsa de fani dak aici vroiai sa bati cu acest subiect..si de acuma dana are o noua imagine, un nou stil si nu vreau sa mai aduci legatura cu o vreme apusa care desi a fost superba s-a terminat cam brusc din diferite motive care nu tine de noi sa le judecam..
ps:sorry de greseli dar is super sad si nu ma uit sa corectez

sly , sorry ca iti spun , eu vroiam cu acest subiect sa aflu daca fanii sunt acum alaturi de Dana ca persoana nu ca o vedeta ( cantareata ) iar daca tu esti sad , sorry , dar cred ca trebuie sa scrii coerent :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

subiect perimat

Mesajde haifi » Sâm Feb 07, 2004 4:57 pm

cred ca nici aceste discutii nu-si iau rostul,decat sa facem subiecte de dragul subiectelor mai bine nu
eu nu voi mai posta la asa ceva
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Feb 07, 2004 5:40 pm

hmmm cred k am fost coerent...
referitor la ce a zis Andrei imi amintesc de o faza la mare cand Dana m-a intrebat "Sly tu cum ma vezi pe mine"? "Ca pe o vedeta sau un om obisnuit"?;) iar io i-am rasp k e un om obisnuit si nu o vad k pe o vedeta...S-a bucurat de acest rasp si m-a apreciat;)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 07, 2004 8:44 pm

Laur3ntiu scrie:Pur si simplu... DANA !

punct ochit punct lovit.
sly scrie:i-am rasp k e un om obisnuit

asta poti sa sustii numai dupa ce cunosti persoana respectiva altfel decat la televizor sau din concerte, ceea ce este cazul tau vizavi de Dana. eu am vazut-o de prea putine ori face to face si nu am stat de vorba cu ea decat o singura data. este prea putin sa pot afirma ca ma uit la ea ca la o persoana obisnuita.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Laur3ntiu » Dum Feb 08, 2004 12:05 pm

[quote="sly"]hmmm cred k am fost coerent...
referitor la ce a zis Andrei imi amintesc de o faza la mare cand Dana m-a intrebat "Sly tu cum ma vezi pe mine"? "Ca pe o vedeta sau un om obisnuit"?]


hm... la intrebarea asta eu as fi raspuns ca o vad ca pe o persoana deosebita.
Guess who's back? Back again...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

Mesajde Laur3ntiu » Dum Feb 08, 2004 12:07 pm

qmxc sf s gst nsarnm cairv gd afdas !

P.S: Sunt sad si nu pot sa scriu coerent! ( nu-i asha, sly? )
Guess who's back? Back again...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

Intrebare/Intrebatoare

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 08, 2004 2:06 pm

[quote="sly"]hmmm cred k am fost coerent...
...Dana m-a intrebat "Sly tu cum ma vezi pe mine"? "Ca pe o vedeta sau un om obisnuit"?]
sly , eu sunt sigur ca la inceput tu ti-ai facut o parere despre ea ca vedeta dupa care cand ai vazut`o live si dupa ce ai stat de vorba cu ea ai realizat ca o vezi ca pe un om obisnuit , si eu la fel o vad , si stii de cand? de cand am fost la targoviste in turneul Hi-Q Piaggio , atunci cand Dana m`a luat de mana si m`a intrebat daca am emotii , si pe langa asta la Iasi a spus ceva ce m`a atins la suflet si niciodata nu voi putea ! ( P.S. Eram in Estudiantina )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la Dana

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator