De luat in seama si pus in practica!

Forum dedicat artistei Dana Nalbaru

De luat in seama si pus in practica!

Mesajde baixinho© » Mar Feb 10, 2004 8:09 pm

Buna ziua!

Incepand cu ora 20.00 a zilei de 10 februarie, forumumul Dana are inca un moderator. Dupa cum probabil ati sesizat, este vorba de mine. M-am oferit sa moderez acest forum din mai multe motive. Unul dintre ele este ca se posteaza off-topic la greu, lucru pe care voi incerca sa-l elimin pe viitor prin stergerea posturilor care nu au nici o treaba cu threadurile. De asemenea, nu vor mai fi acceptate posturile care contin quote la postul anterior, decat in cazurile in care se pastreaza numai o bucata din postul precedent.
Primul pas pe care il voi face este sa sterg posturile off-topic si sa editez mesajele consecutive scrise intr-un interval de timp mai mic de trei ore. Dupa ce voi termina aceasta operatie, o voi repeta pe viitor. Cei care vor continua sa greseasca, vor fi propusi pentru avertisment. Pe moment, singurul user care este exceptat de la aceste reguli este dananalbaru. Explicatia este simpla: intra de putin timp pe forum si inca nu s-a obisnuit cu modul in care decurg discutiile pe aici. Cu timpul, insa, se va familiariza si sunt convins ca va intelege ce trebuie sa faca si ce nu are voie. Daca o vom ajuta si noi, cu atat mai bine.
Sper sa ne intelegem si sa nu ne facem probleme unii altora.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Înapoi la Dana

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron