Ce face Danutza?

Forum dedicat artistei Dana Nalbaru

Ce face Danutza?

Mesajde Razvan_Arad » Vin Mar 05, 2004 2:09 am

In prima faza as vrea sa ma prezint. Sunt razvan din Arad si, mai am antecedente cu HI-Q :hi: Acum ca lucrurile au luat o intorsatura favorabila pentru noi fanii, (o avem pe dana doar pentru noi), as vrea sa reiau din nou legatura cu dana.
Poate nimini nu intelege nimic ce vreau sa spun.
Dar...............
Ca punct de reper ;D pe vremea cand ei erau impreuna am fost declarat fanul nr. 1 al lor :j

Dar acum am tras linie si vreu sa fiu munit la fel.

Asa ca .............
Fanilor din toata lumea va provoc la duel!!!!!!!!!!!!
Cine e cel mai fanatic fan?????????
Razvan_Arad
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 05, 2004 1:00 am
Localitate: Arad

Mesajde baixinho© » Vin Mar 05, 2004 9:24 am

stimate user, ai exact 48 de ore (mai precis pana maine, la orele10.00) sa explici care este scopul acestui thread. daca te-ai fi uitat cu atentie pe acest forum, ai fi depistat cel putin alte doua subiecte pe care ai fi putu posta ceea ce ai scris tu in postul de mai sus. astept, in concluzie, explicatii, altfel threadul va fi inchis, iar la urmatoarea abatere vei primi avertisment.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mar 05, 2004 4:15 pm

bai baixinho nu trebuia sa-l iei asa pentru k e nou pe forum dupa cum vezi...
salut razvan! nu stiu dak imi amintesti de mine dar am discutat de multe ori pe mirc ...nu mi place k fanii danei sa fie fanatici pentru k nici cei din epoca trecuta nu erau asha si de asta era o relatie speciala intre noi si ei ..
nu tre sa ne provoci la duel ...dak tu consideri k esti fanul nr 1 e bine ...fiecare intr-un fel se considera k este fanul nr 1 si sunt multi care vin la concerte si care nu au posibilitatea sa primeasca macar un autograf...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Scuze !!!

Mesajde Razvan_Arad » Vin Mar 05, 2004 7:42 pm

da imi aduc aminte de tine, de fapt cum sa uit :S Si daca am deranjat cu mesajul meu imi cer scuze.
Am crezut ca e un loc unde iti poti exprima liber parerile si sa ii incurajezi PREFERT(A)(UL) :(

si imi cer inca o data scuze daca am fost in plus.
:((
Razvan_Arad
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 05, 2004 1:00 am
Localitate: Arad

Mesajde sly » Vin Mar 05, 2004 9:00 pm

nu ai deranjat deloc ...
dar io mi-am expus punctul meu de vedere referitor la ce ai zis tu mai sus...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde dananalbaru » Vin Mar 05, 2004 10:30 pm

Buna Razvan si bine ai venit! N-am mai auzit de tine de foarte mult timp. Ma bucur mult ca esti si tu alaturi de noi. Astept vesti de la tine.
dananalbaru
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Ian 26, 2004 12:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Dum Mar 07, 2004 9:52 am

Razvan, nu a spus nimeni a esti in plus, doar ca nu trebuia sa deschizi thread nou sa o saluti pe Dana si sa cauti fani. sunt alte threaduri careau acest scop. daca fiecare nou venit ar face ca tine ar iesi aici un talmes-balmes.
te rog frumos sa ma scuzi daca te-am luat prea tare si promit ca nu voi mai face niciodata asa ceva.

ps: este bine sly?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Laur3ntiu » Lun Mar 08, 2004 8:35 pm

In loc de discutii plictisitoare si de fosti fani care are (re)apar ca ciupercile dupa ploaie, mai bine intrati pe http://www.fhm.ro/nou/default.asp?id=25 si dati un vot (sau chiar mail mute) pentru Dana, ca face iar FHM iat topul ala... :)
Guess who's back? Back again...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

Un nou site cu dana

Mesajde Razvan_Arad » Mar Mar 09, 2004 10:45 pm

Ok. Incep prin a spune lui Laut3ntiu ca nu am disparut si am reaparut dupa ploaie. Dar vroiam sa spun ca am vazut si eu site-ul lui Dana. Eu de profesie sunt webdesigner, dar nu asta vreau sa scot in evidenta, ci ca eu personal nu ma dau in vant dupa butoanele de pe site.
Mi-am dat si eu frau imaginatiei si am facut un soi de site.
Astept pareri si opinii din partea voasta.

Mersi mult.

P.S. (DANA) Ma gandesc cum sa fac pan’ la tine sa zbor. Sper ca nu m-ai uitat asa de usor. Prinsa in inima mea nu mai poti pleca. :))
Razvan_Arad
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 05, 2004 1:00 am
Localitate: Arad

Mesajde Laur3ntiu » Mie Mar 10, 2004 7:33 pm

"...vroiam sa spun ca am vazut si eu site-ul lui Dana"
se zice "site-ul Danei" domnu' Razvan, sau acolo la Arad stati mai rau cu cazul genitiv? :)
Guess who's back? Back again...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

parere

Mesajde haifi » Mie Mar 10, 2004 9:48 pm

topicul se incadreaza la "prietenii Danei"
restul e vorba in vant
sly,vad ca subiectul cu "intrebari de la Dana" a picat cu brio,iar umplutura asta sta ca un motz in frunte
nu voiam sa postez aici dar poate redirectionati posturile
punct :z
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Mar 11, 2004 11:55 am

haifi, la asta m-am referit si eu in primul meu post pe acest thread, dar mi s-a reproshat ca l-am luat prea tare pe noul user.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

rezon

Mesajde haifi » Joi Mar 11, 2004 5:33 pm

dar baiatu' e nou aici si trebuia sa i se explice ce si cum; poate n-a stiut cum si unde sa posteze
se explica;
eventula sa i se fi dat un mp.
nu e tarziu nici acum
:yD
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Mar 11, 2004 5:38 pm

lasa ca a inteles

inchid acest subiect din motivele pe care le-am expus in primul post scris de mine pe acest thread. intrebarile pentru Dana se pot adresa pe subiectul dedicat, lucru valabil si pentru anuntarea noutatilor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Dana

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator